Iridium – NGK x Denso

vše ohledně modelové řady Celica

Jaké svíčky?

NGK iridium IX
7
39%
Denso iridium power
11
61%
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
rekviem
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19.04.2011, 21:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rekviem »

to Kubrt: Hele jestli máš nějaký problém, tak zkus zavolat Čkrymu Makrimu a jeho číče Micifindě do KOULLLLelele nelžou.
Tak to teda celá tady ta diskuze a ti výrobci DENSO i NGK iridiumových svíček potrádají jakýkoliv smysl. Takže půjdu do prvního krámu a koupím si podle astrofyzika to co je v manuálu (DENSO K16R-U nebo NGK BKR5EYA). Zítra letím do státní Mototechny, děkuji za radu.
Naposledy upravil(a) rekviem dne stř 01.05.2013, 11:49, celkem upraveno 3 x.
Yaris Verso 1.5 VVTi 2004 webasto, alu Advan Racing II 195/55 R15, fólie Sdi-Global, Pioneer DEH-2320UB, zes. Magnat Traxx 300 + sub Magnat Killer Bull 300X + Tweetery Mac Audio - Super Audio 2.16
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Jenze bohuzel udelas to nejlepsi co bys vubec kdy udelat mohl ... Toto Rquiem neni uz ani pro panenku...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
rekviem
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19.04.2011, 21:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rekviem »

nejsem Requiem, ale rekviem - což je úplně něco jinýho. Já jsem pro panáka. JEŽÍŠ KLUCÍÍÍÍ BERTE TO TROCHU S NADSÁZKOU NADHLEDEM A HUMOREM. A ne jako deprimovaná hov*da.
Yaris Verso 1.5 VVTi 2004 webasto, alu Advan Racing II 195/55 R15, fólie Sdi-Global, Pioneer DEH-2320UB, zes. Magnat Traxx 300 + sub Magnat Killer Bull 300X + Tweetery Mac Audio - Super Audio 2.16
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

24.5. je sraz v Litomysli... klidne te na jednoho zvu. :-) Ale evidentne jsi uplne nepobral pripodobneni s filmem ceske proveninece Rquiem pro panenku... :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
rekviem
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19.04.2011, 21:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rekviem »

samozřejmě že vím, že je film Requiem pro panenku - nejsem kulturní barbar za kterého mě máš. :) No nic necháme asi toho ! ! !
Yaris Verso 1.5 VVTi 2004 webasto, alu Advan Racing II 195/55 R15, fólie Sdi-Global, Pioneer DEH-2320UB, zes. Magnat Traxx 300 + sub Magnat Killer Bull 300X + Tweetery Mac Audio - Super Audio 2.16
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

když to dělá ten první máj. Oba dva pánové jsou ortodoxní komunisté a letos nemůžou do průvodu. :) Kubrte ale hnědku nedám,i když by to bylo poprvé a měl bych to za sebou. :) aczasa. Děkuji za vyznání. Již Honoré Balzac psal "je jedno odkud rozkoš přichází" :lol:
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Ja te nemam za nekulturniho barbara, ani z daleka (a ani z blizka). Ja te mam vlastne docela rad... svym sveraznym zpusobem... :-)))))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
rekviem
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19.04.2011, 21:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rekviem »

No tak kluci mávátka a jdeme. Vytáhněte své alegorické valníkové Ávie a jedem.

No tak teď teda fakt nevím, Libor radí Brisky DR15ZC a podle Kubrta jsem hňup pokud nenasadím originály dle manuálu. Tak se kluci ale teda nějak domluvte.....
Yaris Verso 1.5 VVTi 2004 webasto, alu Advan Racing II 195/55 R15, fólie Sdi-Global, Pioneer DEH-2320UB, zes. Magnat Traxx 300 + sub Magnat Killer Bull 300X + Tweetery Mac Audio - Super Audio 2.16
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Jo, je to tady... evidentne sice umis vyvodit vyznam pismen zarazenych za sebe, ale cist moc ne.. :-)))) Takze jsi nekulturni barbar a sam ses priznal...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Ať tomu zase trochu dáme původní směr. :) Závěr je asi takový. Pokud použijes svíčky doporučené výrobcem,motor bude fungovat. Pokud chceš využít veškerého paliva a jeho energie(emise,kroutici moment,výkon,reakce na plyn) použijes stejnou tepelnou hodnotu svíčky s jiným jiskřistěm. Třeba brisk. Výrobce tam samozřejmě takovéto svíčky nedává z důvodu snížení nákladů. U auta nižší střední třídy to není rentabilní. Takže je to na konečném uživateli. Spotřebu nesníží žádné svíčky. Sníží ji nepatrně vyšší výkon a kroutici moment. Moje zkušenost však je konkrétně se svíčkami brisk,že jakmile majitel zjistí jak snadno se vytáčí motor spotřeba stoupne. :) není to kvůli svíčkam ale kvůli spojovacímu článku mezi volantem a pedálem.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Nejsi a nebudes Hnup pokud das krome toho co mas neco jineho. Hnup jsi protoze to vubec resis a jsi schopny napsat ty hovadiny co jsi napsal.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
rekviem
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19.04.2011, 21:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rekviem »

to libor12: Ano samozřejmě, to už tu bylo popsáno někde viz. výše a je to samozřejmě pochopytelné. Spotřeba stoupne, ale faktorem mezi volantem a plynem. :D Jem mě trochu mrzí, že vydrží jen 20000 Km.
Co se týče nákladů za svíčky, mohlo by to být duskutabilní. Ty originály co předepisuje výrobce jsou na netu za cca 100,- kus a Brisky DR15ZC jsem našel dle heuréky.cz za podobnou cenu kolem 150,- / kus.
Yaris Verso 1.5 VVTi 2004 webasto, alu Advan Racing II 195/55 R15, fólie Sdi-Global, Pioneer DEH-2320UB, zes. Magnat Traxx 300 + sub Magnat Killer Bull 300X + Tweetery Mac Audio - Super Audio 2.16
Uživatelský avatar
rekviem
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19.04.2011, 21:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rekviem »

to aczasa: nevím co máš konkrétně na mysli? číst umím.
to Kubrt: Možná jsem položil špatně formulovaný dotaz (nebo nesmyslný), ale teď jsi hňup ty, protože teď píšeš nezrozumitelné žblechty TY
Yaris Verso 1.5 VVTi 2004 webasto, alu Advan Racing II 195/55 R15, fólie Sdi-Global, Pioneer DEH-2320UB, zes. Magnat Traxx 300 + sub Magnat Killer Bull 300X + Tweetery Mac Audio - Super Audio 2.16
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Neumis... Vyznam vet neni tvoren pouze vyznamem jednotlivych slov pouzitych k sestaveni vety a nebo jeste navic celeho clanku.
Takze - neni uplne spravne se domnivat, ze zmenou svicek bude tvuj mazlicek najdnou jezdit dveste km/h a to za dva litry benzinu. Takze pri formulaci dotazu na vymenu svicek a spotrebu to vyvola u vetsiny obycejnych lidi jen usmev. Bavime se zde o radove desetine litru na sto km ve spotrebe a maximalne dvou konich vykonu. :-)))))
V tomto svetle je tve neustale bazirovani na nejakych porovnanich a konstatovani ne zcela pravdivych tezi trochu vic usmevne nez sama nesmyslnost puvodniho dotazu...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
rekviem
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19.04.2011, 21:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rekviem »

PAnebože, já jsem taky tady nikde nenapsal a ani si nemyslím že výměna svíček udělá ze 77kW - 150 kW a že to tím bude jezdit místo 8 za 1,5 litru na 100. Takovej idiot nejsem. Mám sice IQ automatické pračky , ale toto co mě tu podsouváš je trochu přehnaný. Ano dnešní pračky bývají hodně inteligentní - např. šestý smysl, ale raději pro upřesnění uvádím, že moje IQ je sice velice podobné takovéto pračce - ale vypnuté ! ! ! !
Yaris Verso 1.5 VVTi 2004 webasto, alu Advan Racing II 195/55 R15, fólie Sdi-Global, Pioneer DEH-2320UB, zes. Magnat Traxx 300 + sub Magnat Killer Bull 300X + Tweetery Mac Audio - Super Audio 2.16
Odpovědět

Zpět na „Celica“