Dohledání SPZ

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dohledání SPZ

Příspěvek od uruem »

Ahoj mám takovou otázku mimo téma, dneska mne nějaký umělec krapet natankoval Toyotu, mám jí dost pochroumanou, na kamerách na baráku mám jeho SPZ.
Samozřejmě jsem zavolal policajty a řekl že bych rád aby konali, s výsměchem řekli ať si to vyřeším sám a že záznam z nějaké domácí fotomontáže nemusí brát ve zřetel. Přes IQ 10 jsem se přenesl a zavolal na dispečink, a tam mi řekli že v tomto případě je to opravdu nemusí zajímat.
Mám SPZ značku vozu a kde je vůz pojištěn, rád bych vzal věc do svých rukou protože tím nemůžu zaměstnat policii.
Taky jsem četl že asi neexistuje možnost jak majitele dohledat ale přece jen to zkouším kdyby někoho něco napadlo.

Díky.
Uživatelský avatar
Petan
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 14.11.2005, 18:32
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od Petan »

Vykašli se na toho parchanta co ti to namlel a vyřiď si náhradu škody od
Kanceláře pojistitelů.
Nech si to sepsat tu nehodu od Policajtů a ten zápis pošli spolu s žádostí o zaplacení škody do Kanceláře českých pojistitelů a máš to relativně nejsnaší cestou. Jinak toho zmrda by patřilo nakopat aji s těma cajtama za takovy jednání.
Toyota Corolla G6 1.4 1998 EX
Toyota Corolla G6R 1.6 1999
Lexus IS250 2005
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Lidi sme pice no. Netreba trestat. Velky Jehova to videl a radne stresta sam.

Pejme pisne Jehovovi a verme, ze Jehova je ne jen nasi radosti, ale tim kdo nastoli poradek a smir vsem dusim. Slava velkemu Jehovovi.

http://www.youtube.com/watch?v=w1hvJNUr7qI
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Velký Kubrte, ty už jsi byl zase na transfuzi, že ? :D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

já chci ten záznam 8) předmět doličný, děkuji na youtube, veřejně si na toho kretena posvítit, k čemu máme a cálujem povinný ručení??? jen tak pro prdel? debil... to je takovej problém nechat papírek a napsat, že pospíchám do práce, sem čurák, kráva, tady je telefon a stavim se o víkendu s flaškou. zacvakám, sepíšem... pardon, omlouvám se :mad: ps: máte tam teda pěkný hňupy policajty... tady by to pro mě udělali, ale zase bych neměl ten záznam :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Že jsou mezi náma hajzli, kteří způsobí škodu a nehlásí se k zodpovědnosti mě nepřepkvapuje. Ale že to policajty ani nezajímá je teda dost divné -- vznikla škoda na majetku s neznámým pachatelem, tak by po něm snad měli pátrat, když je podle čeho, ne? Co je teda bude zajímat?

Existuje trestný čin poškození cizí věci § 228 trestního zákoníku
1) Kdo zničí, poškodí nebo učiní neupotřebitelnou cizí věc, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.
Takže pokud vznikla škoda nikoli nepatrná, tak by snad trestný čin měli vyšetřovat, ne?
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

On problem je pouze procesni.... Takze sice je dukaz z kameroveho systemu nepripustny, ale pokud bude napriklad ocity svedek, ktery vypovi shodnou SPZ (RZ) jako tvuj zaznam, je jiz mozne toto svedectvi jako rozhodne v preliceni a dokazovani...
Nechci moc radit, ale opravdu to nikdo nevidel? :-)
A kdybys to treba navic jeste videl i ty.... popsal auto, ridice, RZ.. :-) No, zalezi jak moc se chces tahat...
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Celica“