7AFE 6g Celica Problém ....

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

martin.matess píše:problém nevím jestli uplně ale z části určo vyřešen, kuna nebo něco přehryzalo podtlakovou hadičku k podtlakovému čidlu v sání...
Co jsi tam mel ze ji tak zachutnala? :) to si radeji zkontroluj vsechny.. 8)

Mimochodem kdyz uz jste tu zminili rozvody, mam dotazek... ceka me vymena tak jaky rozvodak byste doporucili? (krom origo?) a co jeste vymenit? Vodni pumpu? je treba po 185 tis. ? Nemam totiz tuseni jestli se pri minule vymene rozvodu za predchozi majitelky menila taky... (to bylo v cca. 90tis...)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

nevím asi krásněj čistej motor tak to chtěla poladit ..... kuna jedna :D


jinak řemen dayco, contitech,origo, nebo kevlar od Libora.... pumpu určitě dej novou, je to pár korun a nelezeš do toho každou chvílu a můžeš se na to spolehnout, hadronapínák asi neřeš když bude ok, je to pálka..... já ho taky řešit nebudu .... taky mne čekají rozvody na GT 129kw :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

martin.matess píše:nevím asi krásněj čistej motor tak to chtěla poladit ..... kuna jedna :D


jinak řemen dayco, contitech,origo, nebo kevlar od Libora.... pumpu určitě dej novou, je to pár korun a nelezeš do toho každou chvílu a můžeš se na to spolehnout, hadronapínák asi neřeš když bude ok, je to pálka..... já ho taky řešit nebudu .... taky mne čekají rozvody na GT 129kw :)
Diky za tipy, po necem se mrknu.. :wink:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2277
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Pánové, jak je to se zaměnitelností 7a-fe mezi 6g cel a anglickou carinou E? Nemá někdo nějaké zkušenosti? Čísla podle DIY zrovna uplně nesedí, ale prakticky by nemusel být problém, pokud by ta carina nebyla Lean burn (jako, že všechny anglické jsou), nebo ne? Čistě teoreticky po prohození hlavy by ani to problém být nemusel, ale třeba je tam něco, o čem nevím.
Holomek!
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

V carine bude vesmes Lb a rozdil je v te hlave, zapalovani, vstrikach a dokonce i jiny system zapalovani. Musel by jsi prehodit v podstate cely vrch a nebo to nechat tak jako LB. pak ale musis ecu a nejspis i elektriku. Je tam jina lambda coz je zaklad LB atd. jednoduse receno.

Mas v planu konkretni vec?
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2277
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

No, možná bych "zachránil" jednu celicu, která má motor po smrti, právě asi kouslej na klice, jinak vypadá slušně, ale musím se na ni kouknout na živo. No a do toho se objevila ta carina, tak vymýšlím. Ale pravděpodobně to přenechám nějakému jinému dobrodruhovi... i když :D

Šlo mi v podstatě hlavně o ten spodek, zda tam není nějaká fičura, který by tomu bránila.
Holomek!
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Rampa89 píše:No, možná bych "zachránil" jednu celicu, která má motor po smrti, právě asi kouslej na klice, jinak vypadá slušně, ale musím se na ni kouknout na živo. No a do toho se objevila ta carina, tak vymýšlím. Ale pravděpodobně to přenechám nějakému jinému dobrodruhovi... i když :D

Šlo mi v podstatě hlavně o ten spodek, zda tam není nějaká fičura, který by tomu bránila.
spodek nech z cariny, ten s lambádou nesouvisí, vršek ( halva lektrika ecu ) nech z celdy ) a nebudes muset nic řešit..
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Jo pokud tam motor je v ty celde tak brnkacka jen ten spodek. Kdyby tam nebyl byla by to jebarna.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2277
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Jj díky za info.
Holomek!
Odpovědět

Zpět na „Celica“