vychytávky od přemka podlahy

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

vychytávky od přemka podlahy

Příspěvek od micron »

já mam takovou, sice si každej dělá ze mě prdel, ale mně vyhovuje....
mam teplou rukavičku, podotýkám že růžovou... s ovčí kožkou a rasičem ledu na okna, taková teploučká rukavička... růžová, no prostě na benzince neměli jinou barvu před 2ma rokama, tak se jí koupil s tim, že jo je růžová ale když mrzne, budu si spíš já dělat prdel z těch co jí nemaj než ty ze mně ,že jí mam, mrzlo fakt fest... a funguje.... :lol: řikám jí "buznička" bylo mi fakt trapně když sem platil a bral sem jí... ale zase sem jí hodněkrát použil a bylo mi celkem veselo když sem viděl jak dalším mrznou pracky :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

Fakin osom. Ja mam oranzove trenky, parkrat som ich pouzil. Nekupoval som ich sam, takze som sa necitil trapne.
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

no použil sem jí i dneska--- prostě je to taková praktická čubka :-)
už je mi úplně jedno jestli nebo jak při tom vypadám... praktický to je... rukavice nemam, a takhle mi nemrzne pracka... a seru na to co si kdokoli myslí... hlavně že člověku nemrznou prsty... :lol: nasrat... sic vždycky když jí vytahuju tak si řikám... snad mě neuvidí moc člověků... ale jak je - 5 a nebo -10 o to víc na to všichni jebou což je fain... já si pěkně ojebu okna buzničkou a narozdíl od těch co by se smáli mam ruce teplý :lol: buznička no :lol: pravda je že sem ale ještě nikoho neviděl s podobnou rukavicí... růžovou... :lol: udělám fotku
ps: ukazoval sem to fogimu asi před rokem jak sem to koupil a ten jen prohlásil: "no dobrá hovadina" ale kdyby buzničku měl, nebyl by na ní tak sprostej :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

mne se hrozne libi, jak se vzdycky snazis si neco uchylnyho obhajit pred celym svetem.. podle mas z rukavicky peknej minderwertigkeitskomplex 8)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

chlapci nerad kazim zábavu, ale proč tohle cpete do sekce Celica ? :)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

proc to mnozne cislo?
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Garf> no protože je to Celicina rukavička :lol: velmi "teplá" rukavičička buzničičička :lol: + teď tak koukám což mě nikdy nenapadlo, tak ta škrabka má snad integrovanej i otvírák na pivo? To vyzkoušim za moment... tak to neni otvírák... ale moh by bejt... :-)
Obrázek

No a další vynález... Hodí se do 5.g Celic jestli-že nemáte držáky na nápoje... za pár kaček.... praktický šuplík s držákem na drinky:
http://www.ebay.com/itm/Toyota-MR2-Celi ... 0592901070

Tohle může bejt celkem zábavný... :-) VU škoda že to neni zeleně podsvícený, a nejsou fotky zezadu...
http://www.ebay.com/itm/Car-Gauges-Ster ... 0796252233
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Jak sem se tak zamyslel po pár letech, že bych jako moh změnit svýho ninju :-) inspiroval mě biscuit s kopáčkama :-) Tak zkusim tuhle číču, nebo jako že bych to měl bejt já tak kocourka :-) To je logo jedný firmy z xxx průmyslu, a tak se mi líbilo až sem si ho přivlastnil... supr míca :lol: tahle číča zůstala, film smazán... nejlepší na celým filmu bylo tohle logo. :lol: kočky mě bavěj asi jako ninjové :lol: tahle je ale famozní... jednoduchá, hypnotická... jen moje :lol: ještě tam asi něco přidám... je tam místečko... ale jestli těch koček neni nějak moc zase... ty 2 bojovnice se mi taky ale líběj... to je těžký.... :roll:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“