NEPOCTIVÝ PRODEJCE POZOR!!!!!

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

bejt v nemecku, stalo by to za udani. nesnasim bonzovani, ale na tyhle zmrdy nic nez tvrdej trest neplati a nic jinyho si nezaslouzej.

nedavno jsem na magistratu mel sto chuti chytnout typa pod krkem, kdyz jsem mimodek vyslechl komunikaci s jeho o moc slusnejsim a mene "svetackym" bratrem. rikal mu jak je blbej, ze to auto, co prave prodal nedal pred prodejem do kupy - rozumejte "sproste a lacine nezakamufloval vsechny vady" a vypravel co vsechno udelal on, kdyz prodaval svuj koncernovej srac s pulmilionem na tachaci. uklidnilo me, ze ten slusnej koukal jeste vic udivene, nez ja a evidentne se za nej stydel.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tak mne napadlo s panem trošičku pocvičit promyslím to, snad není zde na foru.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

mám docela rozvernou náladu, myslim že ho zkusim taky poškádlit, taková ČOJKA by se třeba taky ráda podívala :) už jsme jí jednou do jednoho bazaru úspěšně poslali :)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

prdlajs COJKa je na nej krátká, je to soukromý prodej ( předpokládám, nikoliv bazar ), šel bych rovnou cetou žaloby za podvod, pokud existuje smlouva dle které auto koupil, potencionální kupec se k ní dostane a prokáže se, že jde stále o stejného majitele potom on je za vuz zodpovedný a on tedy tacho stočil za učelem obohacení se a podvodu bla bla bla... takhle si odchytat ty kur*y co s autamu kšeftujou podobným stylem.. ( a svete div se je jich dost i zde na foru.. )
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Zkusím se sním domluvit aby jsme se srazili na půl cesty že se na auto podívám :D tak jsem zvědav jestli bude "jako nové".
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

uruem píše:Zkusím se sním domluvit aby jsme se srazili na půl cesty že se na auto podívám :D tak jsem zvědav jestli bude "jako nové".
jeste jsi zapomnel dodat, ze na miste spolujezdce pojede bejsbolova hul ne? :D

jinak je to fakt podvod jako mraky a jak uz nekdo zminil, prasaren se kazdy den kolem nas deje..
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

já mam 255000 km poctivých a nedám ani za 255000,- listen: nepoctivých :inlove: : poctě Zadar :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tak bohužel pán mne prokouk, takže mi auto ani ukázat nechce :D
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

myslim, ze uz dostal realnej strach, ze by se na nem nekdo treba rad vybil. snad tady takovej blazen neni, aby to provedl. jemu strach preju, klidne at si zacne kupovat plenky, treba za ty prachy, o ktery se chtel na aute obohatit :wacko:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Celica“