Praha celica free parking Perla

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Praha celica free parking Perla

Příspěvek od micron »

Mě tak napadlo, že bych vlastně moh nabídnout zdarma místo na parking přímo v centru Prahy.... máme před našim hotelem Perla 2 místa, special jen pro naše taxi, ale respektive dalo by se rezervovati 1 takřka kdykoliv jen pro vůz Celica... tím pádem je parkování free... podmínkou ovšem je být ubytován min. na 1 noc u nás... ovšem ušetříš cca 600,- Takže Jen Celica VIP. Taxikář Milan bude sice buznit, ale v zájmu designu to pochopí
:lol: Takže kdyby někdo s celi měl cestu do Prahy a neměl náladu řešit neřešitelný... parking... tu je moje nabídka.
Týká se jen a pouze vozů Celica.... dále je nutný kontakt na 608/354666 ohledně ubytování www.perlahotel.cz pro potvrzení VIP parking zdarma a ubytování s nejnižší možnou cenou. Zdraví Micron
ps: a proč by měla bejt zdarma ta nabídka jen pro Celica? Mnoooooo protože když recepční vyleze ven na doutníček, nebo na cígo, má se na co dívat... :lol: Ale jak sem psal nejdřív je nutný zavolat na mý číslo... uděláme supr cenu za ubytování a je to... Zdar :lol:

ps: jedná se zatím pouze o test... takže ani nepředpokládám že by byl nějakej zájem, ale kdyby přeci čistě náhodou o to jde... úplně náhodou ušetříš 600 místo parkingu jinde... a žádný jiný auto nemá takovou pravomoc si tam stoupnout... bude do 15 min odtažený... Tak asi tak... a ne já do práce s celi nejezdim, jezdim tramvají a metrem... sem socka :-) spořínek voleee :lol: vykořisťěnec oleeee :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

ulice je srandovní... turisti vůbec netušej... nejlepší je ale sledovat system parkování... tady je to fakt nebezpečný :lol: tady kdybych měl celi tak je obušená ze všech stran... jo parkování co tak sleduju je fakt problém za sebou... ale zase je to sranda když se nejedná o tvý auto :lol: No a to je vlastně reason proč je moje celi pořád jakoby v novým laku... na parking v centru jebu... :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

no vzhledem k akční nabídce co sem sem dal... realita bude tvrdší... holky tam maj cedulku" všem padlým ženám"..... u řeznictví :lol: :lol: :lol: tady bude slušná ulice voeee :lol: ale nabídka místa pořád jakš takč platí... ale jen po dohodě... jinak ne.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“