Celica na prodej za 12000kč

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
DjDrone
Člen Týmu
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 29.12.2005, 18:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Celica na prodej za 12000kč

Příspěvek od DjDrone »

Zdravim všechny Celikaře :) potřeboval bych prodat svou Celicu 5.gen r.v.1991 2.0GTI 115kW. je spíš už na náhradní díly, ale pojízdná je STK má do 10/2012. Bohužel já už nemám čas ani peníze abych se o ni mohl starat, tak mi tu starne před barakem :( .mám kní i nějaké náhradní díly. foto dodám později, je červené barvy. kdyby ji chtěl někdo bez papiru na nahradní dily mužu ji nechat papirově ekologicky zlikvidovat :), mimochodem papiry jsou na 1,6. pro bližší info volejte na: 774 174 145, nebo pište na: jarda.85@seznam.cz
CELICA 2,0GTI 115kW rv neni znám :-), pěkná, rychlá, ale ta spotřeba!!.... :-(
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

sešrotuj ten shit :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Microne, nafackuj si... ;)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
DjDrone
Člen Týmu
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 29.12.2005, 18:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DjDrone »

No asi uz to tak dopadne :(
CELICA 2,0GTI 115kW rv neni znám :-), pěkná, rychlá, ale ta spotřeba!!.... :-(
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Helemese další shit... známe... my se ale velmi známe, ale teda ty vypadáš jen na díly holka... ty už nejsi ta co kdysi... http://auto.bazos.cz/inzerat/17427132/T ... 20-16V.php vzal bych si sedačky, tam Greddy proinvestoval celkem velkou částku... ale jen na doma, nerad mam zpocenou prdel :-) a kapotu... za 1/2 cenu auta... a auto může sešrotovat... :lol: za tu cenu to má za sebou... :cry: ale což... wrack pamatuju si jak jsme před pár lety nenápadně bojovali o 1. místo modrý královny... je čas poklonit se a vzdát hold poražený, je na kolenou a prosí o slitování, odpustim ti, ale musíš dát královně to, co se vyplatí uchovat pro další generace

a pak někdo třeba dostane tu červenou turbo kapotu co mam pořád v ložnici... mně se hodí tahle modrá... a ten bastardo, Greddy mi jí nechtěl prodat ne ne a ne, a co ty chlapče?... :lol: Moh by udělat dobrej skutek... já sem třeba nechal na koši včera část číny- večeře a do 5 minut si jí pán bez domova odnes... zeleninku já nerad :lol: ale radost jsem měl... a velkou

Artie> nene, pochop tvrdou realitu... my 2 modrý musíme jít přes mrtvoly, vůbec se toho neštítim :lol: :lol: můžeš si nabídnout zbytek jestli se ti něco hodí... :lol: nebo už jste jí taky poslali do věčných lovišť? Ne s váma nebojuju, měly by bejt 2 modrý v CZ, a jste fakt fain lidi, ale Greddy mi kdysi lez na nervy :-) jeho vůz si zalouží odpočívat v pokoji, a to bude až když dá to co moje potvůrka chtěla :lol: jinak ho bude pořád pronásledovat ve snech duch 706 :lol: takhle mu zaklepe na rameno, " ty si na něco zapomněl!" a až pak bude klid :-) a už zaklepala a to dost zhurta na rameno... hello, is somebody at home? celi want´s some stuff missing 8) you are dying baby :whaasup: RIP
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Ještě že tu máme kategorii vozy nabídka.
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Aha tak tahle to je, no tak to teda koukám. Pamatuju si když byla na sportovnivozy.cz za 55tis strašně se mě líbila a jak si vzpomínám na slova majitele co psal na TF ve smyslu: "Tohle je zrovna taková Celda kterou bych si za pár let zase koupil, škoda že ji musím prodat nebo co..." V té době jsem ji nestačil zachytit do mojí ČR Celicafoto sbírky.

Interier se mě docela líbil, myslel jsem že to bylo nějaké extra origo...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

mischalS> mno, si ce sem to psal tak jakoby drsně... no je mi líto, že je z ní mrtvola... poslední finanční transakce u povinnýho ručení jí vypršela 10.12.2010.... takže je v PRDELI.... greddy investoval 3 prdele love do motoru, ten mě nezajímá... to byly vyhozený love do luftu... ale zajímá mě to, co se dá ušetřit... rád se budu po vyspání se dívat radši na modrou GT4 kapotu než na červenou... fakt se nesluší jí lakovat do modrý... a celejch těch 2-3 roky to vim a právě čekám na tenhle sejra :-) ani jí nechci vlastně dávat na auto... jen jí chci mít jako suvenýr :-) a sedačky taky.... zacvakám a budem všichni spokojený, jestli ovšem boreček nechce prodat vrak celej.... na vraky nemam místo... o vraky nemam zájem...

No a tahle situace mi řiká jen jedno... nikdy NIKDY celi nepouštěj těm sráčům... co jí oddělaj.... NIKDY mojí celi nebude mít NIKDO jinej než já! I borec na STK prej řikal " tohle auto sem vždycky chtěl"! ..... NO WAY TOO LATE... respekt za 2200,- mírná koroze ramen, která nemá absolutně vliv na celkové jízdní vlatnosti, mírná netěsnost výfuckyou... that´s all folks...all systems GO!

dám 6.000,- za kapotu a sedačky + loketní opěrku v perfekt stavu :-) dá někdo víc? nebo je to moc? ne nevim co je to moc... tohle je tak akorát... vzhledem k tomu že to vlastně vůbec nepotřebuju... jen by mi to udělalo radost a já bych udělal radost... em takovej hodnej skřítek :lol: :banana:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“