P-V repasovaný blok 1ZZ-VYVLOŽKOVANÝ

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Pokud nebude problém s hlavou(posílá se na kontrolu) tak do čtrnácti dnů od přistavení vozidla je vše hotovo a auto je k vyzvednutí.
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

biscuit> páč s tím spamoval nejmíň v dalších 5 threadech v naprosto stejném znění?! Tady je "hlavní" z nich, pokud to chceš sledovat... http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 34&start=0

BTW jestli máš takhle "zazálohované" celé fórum, tak jsi drsnej ;)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Tak to doufám, že nám nebouchneš - to by byla škoda ;) Přece se musíš dočkat toho "vyhlášení" loga :lol:
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> doufám že nezmizely mý alkoholický kemzy kdekoliv, to by byl průser :lol: neni nad to si psát co hrdlo ráčí a ráno, resp. odpoledne si to vyčítat a mít psací kocovinu... s výčitkama co jsem to doprdele zase psal... :lol: to se mi stává celkem často... pak si dám chvíli oraz abych svý kydy neviděl, reps. je někdo přebil a pak zase stejně.... znova :lol: no prostě jsem gen. single a žádná žabička ideální nikde poblíž nekváká, tak si kvákám takhle... a jo sem spokojen, s žabičkou bych nemoh kvákat po nocích s muzikou a no prostě až jednou přiskáče ideálné samička, bude tu útlum :-) smutno :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“