Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Legon> dík, já vim že provokuje moooc :lol: drzá stařenka :lol: co si hraje na děvečku v nej letech :lol: Ale baví jí to :lol: Mno Celicám 5g slušej všechny barvy, design je byl a bude skvostnej... nejvíc jim ale po těch 10 letech sledování tun fotek sluší tahle a pak bílá... čistá.

Ale všechny jsou pěkný... co přežijou, už jde do tuhýho... brzo zmizej úplně z prodejních serverů, předpokládám tak do 1/2 roku. good konečně zmizej ty směšný cifry a změní se hodnota. 8)

ps: pěkná fotka...co to je za letadlo?
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

taky konecne pridam fotku moji cecilky, tady je jedna z dovolene

Obrázek
Chorvatsko, Selce
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

Zanedlouho k prodeji :roll:

Obrázek
Obrázek
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

:D já jsem si to fotil a něco jsem zkoušel. Font písma hrůza, vím o tom. To bylo jenom na rychlovku. Není čas ztrácet čas, další foto už jsou OK.
A důvod prodeje je, že chci auto na každodenní ježdění . Sice to nebude taky úplně daily kar(v zimě bude v teple), ale nebudu se bát zaparkovat někde na více nocí, můžu udělat nákup etc. Ale chci zase sportovní coupé ale nebudu to už dělat tak do extrému jako celicu. Prostě pěkná kola, podvozek, výfuk a něco málo a OK. Asi Vám to můžu prozradit, chystám se jít do Infinity G35/37. Jsem na 90% rozhodnut. Někteří to možná zavrhnou, nebo by šli do něčeho jiného... ale chci auto které tady moc není a je 2+2. Což my vyhovuje.. Platforma Nissana
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

jako bude mi to líto to prodat. Peníze jsou jedna věc, to se nikdy nevrátí. Ale spíš jde o to, že od prvopočátku je tam docela ,,citová,, vazba k tomu auto. Je celé předělané od základu až po teď. Člověk na tom trávil několik hodin práce a snažil se něco vytvořit, co nikdo nemá. Snad se to i podařilo. Ale po těch 4 letech už to chce fakt změnu. Hlavně jsou jiné priority.. Dívej řeknu to takhle, díval jsem se nebo respektivě mě zaujaly tyhle auta. Nissan 350Z (zase mě tam štvě, že to není 2+2 jak celica), další Integra DC5 (Acura RSX) ta se mi líbí, je to 2+2 ale mám strach z toho motoru. I když jsem si četl vocogo. Ať to není olejnička. A taky padla volba na S2000, ale to zase je kabriolet. Když už tak jedině s hardtropem, ale zase je to jen pro dva.... Na radě tedy to Infinity. Má to 2+2, výkonově taky paráda. A v neposlední řadě je to nevšední auto. V ČR není snad žadné coupé na prodej, a je jich taddy jen hrstka. A když jsem se díval na zahraniční fóra či videa na youtube, tak to auto se dá fakt pěkně udělat (myslím tím decentně). Hlavně vypadá luxusně, je to prostě už auto... Rád si poslechnu tvůj nazor, do čeho by jsi šel třeba ty. I když každému se líbí něco jiného a je to správně :)
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

biscuit píše:(mozna i nejaky bmw m ;)
Jak bavoraky nemam rad (pixly hranaty, na 90% rizeny kokotem/troubicem), tak to m se sirokyma blatnikama jde :]

To pimpfinity vypada jako mix mustangu (kapota) a celdy :D Je pekny, urcite to bude vetsi win nez ohrany GTRko :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

micron píše:Legon>
ps: pěkná fotka...co to je za letadlo?
Ja ti neviem, bol som v piestanoch na KOE a tam pred letiskom to maju ako bar tak som sa tam cvakol ... http://trnava.sme.sk/c/6318882/rusky-tu ... arska.html
EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Kenne> pěkná fotka... vždycky jsem chtěl s celi na focení k moři... no ale je to babuška, jedině jí naložit na vlak a ject do chorvatska... ona si vždycky může vymyslet ve 22 letech nějakou blbinu... to mě mrzí, bez klimy by to byla sebevražda... takže hledám něco novýho s čim bych neriskoval, celi 706 je jen Czech area... k moři někdy třeba jo... ale jen vlakem a tam si pojezdit večer a v noci... víc bych neriskoval. Možná kdyby se přidalo víc lidí a chtěli by si dovézt starší celi třeba příští rok do chorvatska pěkně vlakem... dala by se udělat taková session... má to výhody... po cestě máš klídek, můžeš pít co hrdlo ráčí, celi ti nikdo nikde nenabourá, nejsi unavenej... a máš jí tam ve stejně perfekt stavu jako u nás... a máš spoustu energie a prachů na jízdu u moře... jen takovej nápad... ale už jsem o tom přemejšlel minulej rok dost dlouho, ale rád bych aby jelo víc aut... resp. vezlo se... :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

micron: jo plne te chapu, precejen chorvatsko neni hned za barakem (i kdyz dneska ty dalnice to jen svisti) a tak pred odjezdem jsem kontroloval na aute tolik veci a kdybych nevedel v jakem je stavu cecilka, taky bych se bal odcestovat, ale zase mam zhruba polovicni stari te tvoji :) ale mas dobrou myslenku, pristi rok bych do toho vlaku pro auta i sel, dojel nekam jizneji v tom chorvatsku, ale ma to hacek, nevim jestli ten autovlak uz neni zrusenej?! nakej stat ho dotoval ci co a ted je tomu asi konec
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2277
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Co se týče autovlaku Jadran, tak podle wiki: Od roku 2003 jezdil jako autovlak rychlík Jadran (R 1202/1203) v trase Praha hlavní nádraží – Split, z počátku jen s týdenní frekvencí, a v roce 2005 přepravil 795 vozidel a 5600 cestujících. V roce 2006 nejezdil, o letních sezonách 2007 až 2009 jezdil v odlišné trase, a to již denně.[11][4] V roce 2010 služba nepokračovala, protože maďarské a chorvatské železnice odmítly vlak dále dotovat z veřejných rozpočtů.

Sám bych to býval zkusil, loni jsem jel s přítelkyní kousek pod Zadar a ještě na blind a nic moc - cestou unavenej, pár hodin spánku na dálnici a pak zase utahanej hledat ubytování. Co jsem se díval na starý ceny, tak i finančně to vycházelo zajímavě, ten autovlak.
Holomek!
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Jsem ted hledal nejake info protoze me to taky zaujalo a sluzba je i pro rok 2012 zrusena, pry z duvodu ze by to bylo pro zakazniky drahe. Takze kdo vi jestli v 2013 vubec tuto sluzbu obnovi
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Jo co bych za autovlak dal přece jen moje čelda již taky není nejmladší a tu štreku to bych jí nemohl udělat.
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jene.S »

Po delší době přidávám jednu tajemnou, bestiální! Ohledně toho autovlaku, tak do toho bych teda fakt šel!

Obrázek
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Mno tak to ani nevim že už to nefunguje... kdysi jsem o tom přemejšlel a tak teda ted to zrušili.... dementi no tak kdyby se zase rozhodli, šel bych do toho, tohle by mohla bejt zajímavá dovolená s dovolením :-) tohle by mohla bejt extra dovolená... EXTRA... perfecto. fakt nejlepší vyvarovat se poplatkům, kolonám, debilům na silnicích, mikrospánku, stresu, a u starších vozů případným blbinám... mohlo by to bejt perfektní... přes den skůtr, v noci celi... ráj :bigups: paradiso, supr lidi kolem horem a dolem... wow fakt dovolená jak bych si představoval. No a co tu dělá skútr? no já nejsem ten typ humanoida co leží na pláži, vlastně nenávidim slunce a vedro... takže se radši celej den i noc projíždim... a zkoumám kvalitu vozovky, přírody, piva, vína... a všeho :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jene.S »

Biscuite díky za názory! Ty to vždycky tak pečlivě analyzuješ, že bych tě vždy potřeboval před finálním tiskem na stěnu - ke konečnýmu doladění! :) Jinak já souhlasím s Micronovým zkoumáním kvality. Takový Švýcarsko by bylo těžce snový!

To mě napadá vytáhnout jednu zasněnou fotku z víkendu, kdy jsem se položil na zem k Toyotě a za chrochtání kobyl a hříbat za zády odfotil tuhle fotku :) :

Obrázek
Celica 2.0GT - 1997
Odpovědět

Zpět na „Celica“