co se hodí k celice ve sbírce?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Jelass
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: ned 22.01.2012, 00:17
Bydliště: HK

Příspěvek od Jelass »

NN, je složená v kufru, není namontována na dveřích.

Tak když něco funguje, tka má většina firem ve zvyku přidat nějaký kurvítko, aby to nefungovalo, tak bych se nedivil, kdyby změnili místo výroby.

Koukal jsme do ceníku, sakra, to je blbě poskládaná výbava a 4AT působí už úsměvně, lae osobně bych s tím problém neměl.

Suzuki je, leč nám evropanům to muže připadat divný, druhou největší jap. automobilkou, právě díky prodejům v Indii, Indonesii a Jap.

Další výhoda je ten integrovanej rám, aspoň něco.
Mondeo 2.0i Turnier 2004
p:Corolla E11 4ZZ_FE 97PS
P: Dodge GrandCaravan 3.3i 2008
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

http://dataport.cz/file/cenik-pdf
+ existuje samozřejmě akčnější ceník, mnohem akčnější... a budu chtít nějaký bonusy... pro začátek když už nemůžu zastavit výrobní linku aby mi namalovala express vínovýho...že :-) ten černej je fakt problém... je jich moc a bude se muset označit na tajných místech... a i netajných... aby se eliminoval zálusk hňupů... bude to chtít tak 20 značek, a něco vyrazim asi i do VIN... autogram

je tam kryt.... kola/pneumatiky jen diesely je maj v kufru... pak měřej jen 4.3m... s krytem 4.5m
diesely maj jen nouzovku na opravu pneu... ale ekl kůži a šíbr k hovnu :-) aby nechcípli vedrem ona už jen ta taplota v zaparkovaným autě s kůží stoupne celkem radikálně :-) oproti textilu, to už mam otestovaný... v celi sem míval taky kůži... kdysi dávno bleeeee zpocený koule mooc, teda pytlíček a zadek přilepenej fuuuj no hnus velebnosti :lol:

no kůže má i svý positiva... když máš psa... nemáš interier plnej chlupů, voní... no to se mě netýká, interier stejně bude vonět po doutnících brasil selection... u alkoholika co leje pivo a chlast všude kolem má kůže taky svou výhodu... nevsakuje... ale tak to já zase jako rozumný alkoholik piji s mírou a rozhodně ho nevylejvám bokem, to jen do sebe :-) a že bych típal doutníčky do sedaček? no tak to už vůbec nepřichází v úvahu... já sem takovej slušnej kuřič a alkoholik :-) po mně neni bordel a v mým autě je zakázáno žrát a drobit :-) maximálně toleruju jen pár 3- 7 kusů sezamových semínek na sedačce... ale ty hned smetu... jinak tady se nežere! tady se jen jede... jinak vyhazuju žrouty za jízdy ze dveří... v autě musí bejt čisto... jinak to vypadá doma... ale to už je jiná otázka... doma se žere a sere :-)

To vždycky babička přijde a řiká, teda ty to tu máš jak nový? Jestlipak to vypadá i u tebe doma tak jako tady? nooo? No doma babi, doma je to trošku jiný, tam se práší...

ale hezkej pokec Jelass... supr, dík čeče
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jelass
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: ned 22.01.2012, 00:17
Bydliště: HK

Příspěvek od Jelass »

Ty mě furt nechápeš s tím krytem :lol: Já píšu, že když přijde nový auto na dílnu, v igelitu ještě, tak je rezerva daná v kufru na převoz, ne že tam vůbec nejní.
Mondeo 2.0i Turnier 2004
p:Corolla E11 4ZZ_FE 97PS
P: Dodge GrandCaravan 3.3i 2008
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No a mně jde o to aby byl ten úžasnej kryt, díky kterýmu to auto vypadá hustě na dveřích kufru... abych měl rezervu OUT.... já mam vůbec hodně rezervy a nikdy sem rezervu neměnil... :lol: jen design prvek .... dneska jsem viděl 2 GV stříbrnou a černou... ne jako fakt se mi ta kárka líbí... fest... i v obyč stavu bez úprav je to něco zajímavýho... je to delikátní ze všech stran... nemá to chybu... jen se divim že jsem ještě nikde neviděl CX5--- nějakej problém? 8) ne jako GV má šmrnc... nic nemá za potřebí řešit... na nic si nehraje, nic nekopíruje... jen si tak prudí :lol: to je fain, to auto působí jako že má názor... ale svuj vlastní... a je mu putna jakej názor má okolí... 10/10 ne je fakt elegantní... krásný, ne celica to neni, ale má šmrnc. resp. měla šmrnc, má a vždycky mít bude.... to je to co v tom vidim vždycky mít bude....

Jak to jen přeložit... no prostě když za a před GV pojedou BMW suv a Audi SUV tak je mi nejsympatičtější suzuki... nejen že vypadá nejlíp, ale no prostě je to zajívavější auto a člověk tak asi tak... nechce se řadit do komerční fronty, má svojí vlastní....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Klepe Vám zadní náprava "po X-té" ?

Micrnone, vsadím se že tohle tam nemáš :D

(bylo to zapadené v zadní kapse u heveru ve "zbytku" z Celici který jsem odvážel do šrotu, jak se s tím bouchlo tak to vypadlo)

Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

MichalS píše:Klepe Vám zadní náprava "po X-té" ?

Micrnone, vsadím se že tohle tam nemáš :D

(bylo to zapadené v zadní kapse u heveru ve "zbytku" z Celici který jsem odvážel do šrotu, jak se s tím bouchlo tak to vypadlo)
ja to mam v puvodnim stavu i s brasnou
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Pavo.B. píše:
MichalS píše:Klepe Vám zadní náprava "po X-té" ?

Micrnone, vsadím se že tohle tam nemáš :D

(bylo to zapadené v zadní kapse u heveru ve "zbytku" z Celici který jsem odvážel do šrotu, jak se s tím bouchlo tak to vypadlo)
ja to mam v puvodnim stavu i s brasnou
Husté, vyfoť to a dej to sem, chtěl bych vidět co tam všechno je.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

MichalS> tohle jsem vyhodil do koše asi před 5 lety... já je měl - ty zrezlý kleště ještě v takovým koženým obalu... a v kapse teď neni nic... na to mam taštičku Toyota z land cruiseru, kterou zase chtěl pro změnu vyhodit fogi :-) tak sem tam nacpal oriho hever, klíč, vestu a další kraviny aby byl v kufru pořádek... ale ty zrezlý kleště sem fakt viděl kdysi co si pamatuju, to sem vyhodil :lol: ještě mam kromě origo heveru origo rezervu, za 10 let nepoužitou, jen dofouklou :-) a blokační podstavec pod kolo TOYOTA :-)

No ale furt přemejšlim co dál teda... jestli má smysl čekat na září, nebo vzít Suzuki... mazda cx5 mě přestala bavit aniž bych jí viděl... zato suzuki GV sem viděl dost, ne moc tak akorát, ale vždycky sem si je vychutnal... je to fakt supr kárka, dílů 3 prdele--- ale ještě bych okusil Subaru BRZ WRblue... třeba mě nadchne... ale pochybuju, mam totiž pocit že člověk je tam jak to jen říct... mno napresovanej na volantu a na páce.... to auto ho nutí, nutí ho bejt napresovanej na volantu a už si nemůžeš odpočinout... dát si doutníček, vychutnat si jízdu jako kdysi... nutí tě.... a to nemam rád... celica nenutí--- nechává volnost, nemam a nesnášim když mě kdokoliv a cokoliv nutí... pk to může dopadnout takhle... takže první vlaštovka K.O.... paradoxní je že v us už je bouraj a my tu musíme ještě 3 měsíce čekat na díly z vrakoviště :-)

Total
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
kriz23
Navigátor
Příspěvky: 138
Registrován: stř 19.01.2011, 18:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kriz23 »

Co k celice do sbírky ? Po dnešním brouzdání po netu už mám jasno :-) tohoto starýho dědka : http://www.aaaauto.cz/cz/mercury-pro-st ... 13&make=76
IS200 Lex
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

kriz23 píše:Co k celice do sbírky ? Po dnešním brouzdání po netu už mám jasno :-) tohoto starýho dědka : http://www.aaaauto.cz/cz/mercury-pro-st ... 13&make=76
10litr :shock: :shock: no drsná kára,..... :shock: :shock:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Kriz23> drsný, na to nemam čas , nejsem takovej droň. :lol: ale je to hardcore... je to masaáž... ale jednu masáž mam, 2 masáže co rádi bydlej v servisu už ne... jedna stačí víc ne. no mam rád japonce.... jediný co mě dostalo je úprava mustanga kterej končně vypadá nejlíp... jemný detaily po mnoho let... až najednou změna--- změna co mi lahodí :lol: radikální nápad. :inlove to je konečně konečná :lol: mega ultra svostnej produkt, hračka kde si designeři vzali to nej a přidali ještěvíc..... úplně nejvíc je to prostě k sežrání :lol:

Má pohled zvláštní... atypickej.... jako celi... působí na mě prostě stejným dojmem jako celica 5G.... jiným, divným extravagantním.... podobným... je to dobrá práce.... je to nááááádhera, radost

Chyba co se stala byla jasná.... přenechat design místo US studia na EU shit studio, aby se z toho daly třískat prachy, a vypadalo to "sterilně" o tom slově sterilně to je... jako okurka v nálevu... jen aby chutnala co nejvíc retardům... a to mi nešmakuje... 8)
víc se mi mi líbí úvaha, resp. úpravy modelu na ještě zajímvavejší.... tak jak tomu je u mustanga- nech základ, uprav fasádu... a pořád nech základ... to je lepší. Nechat klasiku základ a jen každej rok ladit... ale 2013 je skvostná úprava... to je konečně jiná chuťovka
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
kriz23
Navigátor
Příspěvky: 138
Registrován: stř 19.01.2011, 18:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kriz23 »

jak tak koukám mercury je i hollywoodská hvězda http://www.youtube.com/watch?v=On6wa0MORKQ každopádně mustang proč ne , nová 2012 Laguna Seca nebo Boss 302 jsou skvosty oba dva.
IS200 Lex
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

micron píše:jediný co mě dostalo je úprava mustanga kterej končně vypadá nejlíp... jemný detaily po mnoho let... až najednou změna--- změna co mi lahodí :lol: radikální nápad. :inlove to je konečně konečná :lol: mega ultra svostnej produkt, hračka kde si designeři vzali to nej a přidali ještěvíc..... úplně nejvíc je to prostě k sežrání :lol:
Uplne stejny pocity :D Nez jsem koupil Celicu, resil jsem jestli jeste nepockat a koupit jetyho Mustanga V8... Pak jsem videl 2012/13 model a prestal se mi ten "starej" libit, i kdyz to do ted byl muj sem :D Dotahli to do epična... Jen skoda, ze se musis rozhodnout jestli Shelby GT500 nebo Laguna Seca, ktera vypada naprosto boss, ale neni preplnovana :(
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Destab> Je to skvost, toho novýho mustanga bych moh mít stejně rád jako celi, má to šmrnc nehoráznej. Ale To si dám třeba v budoucnu, až jednoho dne nebudu sloužit lidem, ale lidi budou sloužit mně, a já se budu nudit... a já za jejich práci budu pálit benzin :lol: jako správnej vykořisťovatel. Asi tak... Takže zatim buďto BRZ, nebo praktická Suzuki na tankodromy. Jo žít někde kde je benzin za hubičku, tak by byl mustang jasná volba, ale tady je to otrava když si máš platit benál sám :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“