Prevodovka T23

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Andrey
Navigátor
Příspěvky: 108
Registrován: ned 07.10.2007, 22:57
Kontaktovat uživatele:

Prevodovka T23

Příspěvek od Andrey »

Mam mensi problem s podrazovanim z tretiho na druhy stupen. Jde to jakoby pres zuby. Co jsem googlil zahranicni fora, zjistil jsem, ze tyhle prevodovky nejsou uplne zrovna nerozbitne a vyzaduji zachazeni s citem.
Otazka je, Predpokladam, ze to budou synchrony. Jak narocna je oprava a nezna nekdo katalogove cislo?
Diky
Uživatelský avatar
horajs
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 04.10.2007, 17:02
Bydliště: Broumov

Re: Prevodovka T23

Příspěvek od horajs »

Andrey píše:Mam mensi problem s podrazovanim z tretiho na druhy stupen. Jde to jakoby pres zuby. Co jsem googlil zahranicni fora, zjistil jsem, ze tyhle prevodovky nejsou uplne zrovna nerozbitne a vyzaduji zachazeni s citem.
Otazka je, Predpokladam, ze to budou synchrony. Jak narocna je oprava a nezna nekdo katalogove cislo?
Diky
není lepší sehnat jinou špajsku????
CECILKA T23 1.8VVTi ROK 4/2000
NISSAN MICRA 1.2 r.v.89
CHRYSLER EAGL TALON (ECLIPSE)2.0GTi r.v.1990 RODINÝ MAZEL.
Uživatelský avatar
Andrey
Navigátor
Příspěvky: 108
Registrován: ned 07.10.2007, 22:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrey »

Prave kdo zaruci ze bude v pohode? :-) Ze na ni nebude uplne stejna vada. Delal uz tady nekdo repasi prevodovky na 7 gen?
Uživatelský avatar
horajs
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 04.10.2007, 17:02
Bydliště: Broumov

Příspěvek od horajs »

Andrey píše:Prave kdo zaruci ze bude v pohode? :-) Ze na ni nebude uplne stejna vada. Delal uz tady nekdo repasi prevodovky na 7 gen?
To ti nikdo nezaručí pokud ti sám nedá záruku na funkčnost.Ale aby jsi nebyl překvapenej když bude oprava dražší jak celá převodovka :shock:
CECILKA T23 1.8VVTi ROK 4/2000
NISSAN MICRA 1.2 r.v.89
CHRYSLER EAGL TALON (ECLIPSE)2.0GTi r.v.1990 RODINÝ MAZEL.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

bylo by dobre, kdyby pani inzenyri alias Libor, Krosmen, Idaho ci Kenny nebo i nekdo jiny, nabizeli repas prevodovky v nejake rozumne vysi (samo nikdy se nevi co je vsechno KO), ja mam treba nasracku 4. synchron
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
horajs
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 04.10.2007, 17:02
Bydliště: Broumov

Příspěvek od horajs »

Kenne píše:bylo by dobre, kdyby pani inzenyri alias Libor, Krosmen, Idaho ci Kenny nebo i nekdo jiny, nabizeli repas prevodovky v nejake rozumne vysi (samo nikdy se nevi co je vsechno KO), ja mam treba nasracku 4. synchron

Kód: Vybrat vše

http://moto.allegro.pl/skrzynia-biegow-toyota-celica-99-04-gwarancja-i2336952508.html
tady máte pro zamyšlení ta cena je 599x6kč a dávají plnou záruku na funkčnost myslíš že se do tý ceny dostanete i tady????? :?:
CECILKA T23 1.8VVTi ROK 4/2000
NISSAN MICRA 1.2 r.v.89
CHRYSLER EAGL TALON (ECLIPSE)2.0GTi r.v.1990 RODINÝ MAZEL.
Uživatelský avatar
Andrey
Navigátor
Příspěvky: 108
Registrován: ned 07.10.2007, 22:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrey »

jop tak uz jsem toho nasel na netu docela hodne. Vysledek bych shrnul do vety.... Do*rat prevodovku a vymenit.

Ta prevodovka z Polska se mi zda nejak neuveritelne levna

Texko rict kolik hodin prace je udelat repas vsechno premerit apod.
Zase mi prijde blbost kvuli jednomu synchronu kupovat novou (jetou) prevodovku ktera muze byt jeste vic v haji nez ta moje :-)
Uživatelský avatar
horajs
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 04.10.2007, 17:02
Bydliště: Broumov

Příspěvek od horajs »

Andrey píše:jop tak uz jsem toho nasel na netu docela hodne. Vysledek bych shrnul do vety.... Do*rat prevodovku a vymenit.

Ta prevodovka z Polska se mi zda nejak neuveritelne levna

Texko rict kolik hodin prace je udelat repas vsechno premerit apod.
Zase mi prijde blbost kvuli jednomu synchronu kupovat novou (jetou) prevodovku ktera muze byt jeste vic v haji nez ta moje :-)
No pokud ti dávají záruku tak asi těžko bude v čudu.A proč to je v PL tak laciný???No protože natahaly spousty aut a prodejcu nahradních dílů tam je hodně takže podle to jsou ceny.Taky tam seženeš z 1letou zárukou za 2500zl.Zkus se zeptat tady na vrakovišti kolik chtějí a raní tě mrtvice.Ale každýho věc jak se rozhodne. :)
CECILKA T23 1.8VVTi ROK 4/2000
NISSAN MICRA 1.2 r.v.89
CHRYSLER EAGL TALON (ECLIPSE)2.0GTi r.v.1990 RODINÝ MAZEL.
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Ondro a co spojka? Je to opravdu převodovka? Zkuks se na to někdy perfektně soustředit a došlápnout spojku opravdu až na doraz. Já už jí mám taky trochu sjetou a někdy taky cítím, že když pořádně nedošlápnu, tak to jde víc ztuha.
Asi to půjde trochu seřídit, zatím jsem to neřešil.
Otázkou je, jaké prase s tím jezdilo před Tebou.
Pokud je to fakt převodovka, šel bych do té polské, přinejhorším by se poskládala jedna dobrá. Za ty prachy je to pořád v pohodě. :D :D
Uživatelský avatar
Andrey
Navigátor
Příspěvky: 108
Registrován: ned 07.10.2007, 22:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrey »

zejdy píše:Ondro a co spojka? Je to opravdu převodovka? Zkuks se na to někdy perfektně soustředit a došlápnout spojku opravdu až na doraz. Já už jí mám taky trochu sjetou a někdy taky cítím, že když pořádně nedošlápnu, tak to jde víc ztuha.
Asi to půjde trochu seřídit, zatím jsem to neřešil.
Otázkou je, jaké prase s tím jezdilo před Tebou.
Pokud je to fakt převodovka, šel bych do té polské, přinejhorším by se poskládala jedna dobrá. Za ty prachy je to pořád v pohodě. :D :D
Nazdarek, ze zacatku to slo, ted uz je to horsi, Pokud jsem chtel preradit, tak v klidu jsem nechal vypadnout otacky a na meziplyn jsem to tam nacpal. Ted uz to nejde..... dre to i s meziplynem a nic moc nepomaha, Leda tam tu paku nacpat rychlosti utikajiciho sneka :-). Coz samozrejme nejde, pokud se snazim preradit z duvodu bezpecnosti.
Akorat kazdy to rrrrrrr v prevodovce mi rika ze tahle oprava bude drazsi a drazsi. :-)
Moc se mi te polske nabidce nechce verit..... Ta cena za C60 je tak podhodnocena, ze na ni musi byt neco spatne :-) plus taky to ze porad muzu radit jak chci tudiz kvuli jednomu synchry nebudu vymenovat celou prevodovku
Uživatelský avatar
horajs
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 04.10.2007, 17:02
Bydliště: Broumov

Příspěvek od horajs »

Andrey píše:
zejdy píše:Ondro a co spojka? Je to opravdu převodovka? Zkuks se na to někdy perfektně soustředit a došlápnout spojku opravdu až na doraz. Já už jí mám taky trochu sjetou a někdy taky cítím, že když pořádně nedošlápnu, tak to jde víc ztuha.
Asi to půjde trochu seřídit, zatím jsem to neřešil.
Otázkou je, jaké prase s tím jezdilo před Tebou.
Pokud je to fakt převodovka, šel bych do té polské, přinejhorším by se poskládala jedna dobrá. Za ty prachy je to pořád v pohodě. :D :D
Nazdarek, ze zacatku to slo, ted uz je to horsi, Pokud jsem chtel preradit, tak v klidu jsem nechal vypadnout otacky a na meziplyn jsem to tam nacpal. Ted uz to nejde..... dre to i s meziplynem a nic moc nepomaha, Leda tam tu paku nacpat rychlosti utikajiciho sneka :-). Coz samozrejme nejde, pokud se snazim preradit z duvodu bezpecnosti.
Akorat kazdy to rrrrrrr v prevodovce mi rika ze tahle oprava bude drazsi a drazsi. :-)
Moc se mi te polske nabidce nechce verit..... Ta cena za C60 je tak podhodnocena, ze na ni musi byt neco spatne :-) plus taky to ze porad muzu radit jak chci tudiz kvuli jednomu synchry nebudu vymenovat celou prevodovku
No tak když se ti zdá podhodnocená tak já si ji tam koupim a pak ti ji za 20tis prodam to už nebude podhodnocená.Prostě pochop že v Polsku to je z dílama jinak než tady.Klidně to může bejt převodovka z Angličana.Neobchoduju z Polákama první den.Takže když napíšou že je v pořádku a dá záruku tak tomu tak je.Ale klidně máš možnost si koupit i za 2500zl s roční zárukou s dokladem taky z Polska.Což to už by ta cena odpovídala tvoji představě.Zkus se zeptat v Toyotě kolik stojí synchron a výměna.Stějně ti řeknou že musí jít špajska ven.Takže hodně uspěchu ve výběru možností. :roll:
CECILKA T23 1.8VVTi ROK 4/2000
NISSAN MICRA 1.2 r.v.89
CHRYSLER EAGL TALON (ECLIPSE)2.0GTi r.v.1990 RODINÝ MAZEL.
Odpovědět

Zpět na „Celica“