co se hodí k celice ve sbírce?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

co se hodí k celice ve sbírce?

Příspěvek od micron »

Mě napadlo tohle téma, řešil jsem si ho v mozkovně asi tak už přes pár tejdnů a pořád nevim... nemam jasno, nebe je zatažený, ale něco tuší... tak by mě zajímaly vaše názory...
Mno celinda bude vždycky moje děvečka, prostě nebude na prodej, rád do ní budu cpát love, protože mi dávala, dává a dávat bude love... love nemyslim prachy, ale love... :lol: bez debat... ale už jí je pár let, cca skoro 23 a zasloží si odpočívat v garáži... zažila toho už mnogo--- a když bude buznit, tak za trest nebude 3 měsíce na slunci... tak rozhod micron :lol: na podzim a v zimě by měla a zaslouží si bejt chráněná a mít tzv. safety car. (moh bych napsat tisíce slov a různých nápadů, ale pokusim se to srovnat se zemí, i když jde o nebeskou). No prostě už si zaslouží relax... problém byl až během 22 let, na což vůbec nebyla konstruována jen převážně s prahama, prahem a podlahou..., je to otravný řešit--- normální jouda by to prodal, nebo sešrotoval, ale ne, opravim a bude jak nová.... dále prostě odcházej, odcházely a odcházet budou všechny gumový díly- hadice, těsnění, gufera atp... nemam čas a asi nikdo nemá na to měnit vše najednou... je toho fakt mnogo, ale jakejkoliv kix se dá prominout pokud jde o gumu... ale chce to druhý auto... jinak musim říct, že je to mazec... prostě to po 22 letech outdoor začne zabíjet kastli, nenápadně to rasí auto ze spodu... ale navenek je jak nová... měli použít lepší matroš, ale žádný auto nebylo konstruovaný na to, aby ukázalo co vydrží 22 let venku... ale jinak fainos... poladíme, ale už jí nebudu mučit, tady v tý zemi chčije až moc na to aby byla v cajku outdoor nonstop 365 dní v roce jako do posavaď- takže to chce něco dalšího. Něco ani ne tak podobnýho, to neni, ale něco aby to neevokovalo nic... lautr nic... aby nikdo nechápal co to je za auto... Aby neevokovalo luxus, snobství, normálnost, obyčejnost, aby to působilo tak, že nemůžeš identifikovat a přirovnat majitele k nějakýmu standardu ve společnosti. Prostě aby to bylo individuum- zvláštní divnej případ, ale zase nemůže bejt divnější než působila celica a působí a působit bude.... ale jsou takový zvláštní vozítka... jsou pro mě 2 respektive 3 a nemůžu se rozhodnout. Prostě chci něco novýho, je to schválený ze shora... ale nevim přesně co... je to strašně, strašně složitý, jako když si vybírám boty... já když si mam vybrat boty, podnikatelský nebo sports tak sem schopnej projít 15 shopů a věnovat jen botám 2 dny... mam rád komfort... a u auta je to obdobný, celi mě rozmazlila a vysvětlila mi jak se má auto chovat, jak má reagovat na moje pokyny, nechci aby za mě řešily situace elektronika... resp. i airbagy povypínám... auto má poslouchat mě, a přizpůsobit se a případně pomoct, tak jako celi, má bejt pohodlný, ale ne moc, aby člobrda neusnul, ale zase nesmí tlačit... musí to bejt optimální. Musí člověk trochu slyšet i motor... měl by... měl by cejtit když vlítne do díry v silnici, auto by mělo dávat zpětnou vazbu 8)
Nemusela by bejt ta odezva tak tvrdá jako v celi... aby se člověk nemusel vyhejbat všem dírám na našich tankodromech... ale měla by tam bejt... určitá to jo... Interier musí bejt příjemnej, jako v celi, exterier musí bejt hezkej, ze všech úhlů a nesmí to evokovat žádnej jednoduchej a hloupej názor, Audi- nuda- zařadim se do fronty, mercedes- snob, pohřebák, bmw- chce si hrát na bosse, atd... ne takhle ne, jinak něco co nemá pofidérní tabulku, něco co si nemůžeš zaškatulkovat... o to jde, něco, co má vlastní identiitu? v týhle době? jo ale dá se... daj se najít takový zvláštní hezký praktický kočárky...

Takže varianta A: Suzuki Escudo / Grand vitara - už se vyrábí mnogo let a nezestárla, pořád jich je málo a má krásnej interier i exterier, má to šmrnc, dokonce sem vyběh z práce abych se dneska podival na jednu a je to fakt v cajku kárka... má to svuj originální styl, měla a mít bude vždycky. Evokuje to přesně to, že nevíš absolutně nic o majiteli... jen že má rád japonský auta... a je to fakt přitažlivý i když už se vyrábí od r. 2006... klobouk dolu má to pořád šmrnc a punc originality.
Varianta B: Mazda CX-5 - hodně zajímavej fungl new design, je to pěkný, ale lehce to připomíná korejce, ale je to pořád fakt hodně hodně pěkný... modrá je sweet (tu nemá suzuki)... ale neni to 4x4 tak, jak umí suzuki, tam máš speciální módy... ale je to fešanda. mega fešanda. Interier ale působí na fotkách jako ze škodky- vW... tak nějak plastově levně... levě?! na rozdíl od suzuki...
Varianta C: asi neni vhodná, je silně nepraktická, ale stejně bych si počkal a projel se do řitky i v tomhle... GT86/BRZ
Test bude jízda do řitky a zpět... chci ve všech třech autech... to bude stačit, ale zajímal by mě názor vás na tohle mý trio... no stejně se budu řídit svým sluchem, hmatem a očima a citem, ale nechám se ovlivnit i případnýma doporučeníma dalších, co třeba přemejšlej obdobně
No ještě jsem pokukoval po mitsubishi outlanderu, model bez tý slisovaný kušny... voala tragos lancer, ale ten má hnusnej interier, a ty ledky na prdeli v noci fakt obtěžujou... moc, serou 8) nechčiju to

No nejradši bych to co neni... Toyotu RSC... ale když neni a prodávaj se ty ingonginta hnusný, tak nezájem toyota cca, defuckto sem totálně znuděnej tim, co produkuje toyota teď

a zase román... no dalo se udělat 3 prdele variant, mohlo se to podat třeba i na 10 stránek A4.... ale pointa by byla stejná. :lol: pointa je kam dál...safety car wanted a další pointa je v tom, že u určitých aut si uděláš obrázek o řidiči aniž ho vidíš... tady si ho můžeš udělat až když ho poznáš osobně. což je fain :lol: ale stejně ti nebude zapadat do tvý tabulky... škatulky abys moh prudit, jsou to individuální vozy pro individuální osobnosti

ps: do měsíce bude reklama na hyundai nebo kiu..... "zvol si identitu" :lol: vůbec bych se nedivil :lol: seduuum ty vole :lol: :lol: slovo identita zatim žádná automobilka nepoužila... All rights reserved for me :tongue: individual identity motha fuckaz marketing assholes :lol:

snap gallery: safety car celica 1989 #706
CX5
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Suzuki Escudo (ASS-CUDO)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

jj mazda 3mps je nice :twisted: .ale co treba subaru xv,nebo mitsubishi asx,které se má tvářit jako sumaraj :D ?
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Hi, no já toužim po Suzuki asi, asi určitě, včera jsem měl po 12-job si jít lehnout ale šel jsem spát až k ránu, takže jsem 9 hodin řešil suzuki... :lol: asi to bude moje volba... dá se krásně upravovat. A hlavně jsem pochopil jak je to s barvama... jediná která vypadá hezky je OnyX black pearl, dementi přestali dělat bordo vínovou ZY8 shining red pearl.... a místo toho maj hnusnou červenou ZLB Volcano red pearl.... takže bych chtěl na zakázku buďto 8J1 Toyota barvu, jako na celi... nebo ZY8... ale ne to co se prodává za hnus, to je fakt hnusná červená... viz fota mně se líbí z červených jen a jen tmavě červená.... vínová bordo... a jinak nenávidim červenou... :lol: jsem takovej vybíravej zmrd :lol: Modrou _Suzuki neumí už vůbec... Deep sea blue je moc moc tmavá, divná, nerozumim jí... a ani nechci... v modrý jsem maximálně vybíravej... takže doufám že uměj udělat lak dle mýho gusta... chtěl bych prostě barvu co bude nehorázně ladit. Náročnej klient, černá neni špatná, ale za 1/2 mega mi uděláte mojí barvu, doufám 8) No tahle kárka by mi udělala radost, ale... stejně bych radši... Maruti 2013, jestli bude podobná konceptu... pak pude vitara místo terrana... a všichni budem spokojený, japonsko dostane 2jitou platbu za Tsunami. Já chci prostě 3D coupe 4x4 cross-over.... ale se supr designem... a čekám... furt nikdo nemá koule na to to udělat v reálu... dejte si záležet... toyota/suzuki a respektujte designera, máte za úkol udělat něco hezčího, než je Evoque

supr sajtka s barvama japan cars... 2011
http://www.automotivetouchup.com/choose ... d%20Vitara
2008 crysis -shining red pearl :inlove:
http://www.automotivetouchup.com/choose ... d%20Vitara

http://ichinda.co.in/2012/01/maruti-suz ... llery.html
moc pěkný, až na tu barvu a na tu svlečnu ve svatebním.... ty zadní světla laděj s logem suzuki... a ještě by bodla rezerva vzadu, supr kárka, na něco takovýho už dlouho čekám...
http://cardesigncommunity.com/articles/ ... /1867.html ps: zadní dveře bych si představoval vyjížděcí... dozadu

ZLB Volcano red pearl- šajze
Obrázek
Obrázek

ZY8 Shining red pearl -retro crysis sexy assss hellll tohle, tohle jako že jooooo tohle fakt jo :-) tohle kurva jasně že jo :-) to je panečku jiná barvička... ta je deluxní... to je ta co chybí toyotě a subaru u Fuji... že :-) tahle barva mě totálně dostává... je fantastická... stejně jako určitý modrý vzorky... :whaasup: chci tuhle pardálové, jinak se asi nedohodnem na kšeftu, tahle barva a to auto se mnou komunikuje na stejný lince... gut gut jaja :-) ta má přesně ten odstín co je na špičce... ten kde láme tmu a světlo... přesně na 1/2... a ještě kouzlí, nááádherná barva, čarovná skvělá... umí se "morfovat" jak by řekli u červenýho trpaslíka.... je k sežrání, tenhle odstín je podobnej jako na galantu a je hlavně stejně uklidňující, takovej příjemnej jako na celi... supr
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Chci tuhle barvu retro na zakázku... a případně sedačky Alcantara... projedem se s Emil Freyem a pokecáme... no o sedačky tak až nejde :-) ale nemusim mít tu klasickou černou, je hezká, ale tahle vínová je hezčí a já chci vždycky nejhezčí :-) nejsem vybíravej, ale tahle umí kouzlit a očarovala mě :lol: připomíná mi višňovej džus co mam v lednici... ten já moc rád... :lol: no černá jí sluší ale je jich moc... je vás moc... tahle sluší ještě víc a už nejsou... chčiju to :lol: jen lehce upravit zadní lapmy na černo a bude to fainos...kárkos
Hlavně se mi líbí ta lehce vyšpulená pusinka jako na celice... no je to podobný... má podobnou tlamu... fain
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Mno Maruti moc nikoho nenadchla... jen dobře... nechce zájem, respektive má evokovat absolutní nezájem.... jede si si svojí cestou... vínová asi nehrozí, tak bude mafiosní černá.... neni jiné volby, mazda je pěkná, ale neni tak originální jako GV, mazda je kopie všech suv a je jich až moc... já hledám něco co nikdo nekopíruje... GV nikdo nekookopčí prostě proto, protože neni pro masy, ale už svý masy má.... nemá zapotřebí napodobovat design sporťáků, nemá za potřebí se vtírat.... je svá, stej ně jako celi... nikdo si nevezme jedinej detail aby ho zkopčil... je to originál 8) to chči s mazdou se nedá pracovat... ladit... tohle se dá ladit, stajlovat jako celi... to se mi líbí 8) aby to nebylo moc ale přitom sexy, ale i z černý mam plán jak udělat maxi sexy, naprosto originální nápad, černá je moc vážná, moc si hraje na vážnou notu... ale dá se vyladit lehce do jiný nálady... otázka je nechat jí vážnou, nebo jí usměrnit---- do relativní pohody, no prostě mě napadly žlutý folie na okna - psyho? možná možná ale ne... já rád psycho... :lol: zatim sem to na žádným autě neviděl... a o to víc mě to láká... vypsychovat černošku---- aby nebyla jen černá, všechny okna do žlutý folie až na čelní sklo... pak by to mohlo bejt optimálně psycho kárkos :-) a pak samozřejmě žlutou folii na mlhovky.... miluju žlutý mlhovky, ale prostě žlutý folie? moglich oder unmoglich iš mošte :-) eine inovacion naturlich javoll:lol: keine inšpirazione, das ist meine inšpirazione.... danke

Obrázek
Obrázek
Obrázek

chce mi říct, hrál sis skvěle, pojď si hrát se mnou... okej, bejby... poupravíme tě... máš totiž jednu výhodu nad ostatníma... máš spoustu možností modování... proto sem si tě zvolil, líbí se ten drsnej pohled... líbí se mi tvar ze všech stran a úhlů, líbí se mi interier, jen nesmíš a nebudeš tak zlobivá jak vypadáš... budeš víc psycho :lol: mimochodem víš že ti angláni, teda indové zkopčili kapotu? a vzali si z tebe vzorek na Evoque? ne? no já to vidim... zločinci... :lol:

Dacan> hej kmotře, ASX ani cokoliv co se netváří jako tohle... tohle je zvířátko co potřebuje poladit, subaru.... nikdy neměli ani špetku nápadu designu... ty jsou úplně mimo... teď možná vlastněj 88% BRZ ale design je subaru úplně cizí... jo udělali v 90 lestech jedno coupe, pěkný--- a pak prdlajs... subaru je pro mě značka co má designery co choděj žrát do macka... nápady nemaj... teď dostali BRZ jako dárek z nebes a stejně na něm nezměnili lautr nic... bez komentáře.... subaru fakt nechápu a ani pochopit nechci... suzuki bych radši pochopil... ta mi začáná ladit do štylu.
Hledám značku co pochopila co je to krize... a umí naslouchat.... ne že si bude dělat co chce... nadále... nezájem... nemůžeš dělat auto jen pro pár lidí co blbnou každej víkend na dráze... BRZ atd... to auto nemá co nabídnout... zhola nic dalšího neni tak všestranná jako celica... tak hledáme něco podobnýho ale ono to neni... pořád to neni::::????!!!!!

no ale zpátky ke klasice... dneska sem měl zase zpověď ve výtahu, pán co tu bydlí... sem měnil Dotz/BBS a řiká BBS no to je něco... řikám" já nevim, ale jsou z 92 a celi je z 89--- ta čelika je vaše? jojo... no tak to je klasika jakooooo..... nádherná.....děkuji, díky... takže další co chápe design... ale jako tohle rád slyšim... tohle mi dělá fakt radost, vim že je to nehraný... a úplně vážný... :lol: neni v tom závist, neni v tom nic zlýho, jen pouhopouhej malinkej respekt... jakoby auto tvořilo část nemovitosti... asi tak 8) a tvoří ho rádo.

no mně se líbí na tý GV že má tak hezky vyšpulenou papulku jako celi.... chtěla by něco říct.... ale nikdo jí neposlouchá.... já jo
papulku no doprdele... to je slovo :-) ne prostě má tlamičku... podobnou jako celica... strašně podobnou a obě by chtěly neco říct: YOU SUCK!!!!! civilisation FUCK YOU!!!! EAT ME!!!!

Biscuit: hledám něco co nikdo nookopíruje... z jednoho důvodu.... neni to pro masy... ale maso mam rád... něco co prostě je jinýho než žere většina a na co je naprogramovaná... asi tak nějak :lol: hledám vzor kterej se nedá klonovat... vzor designu... nikdy nemůžeš přijít na to kdo a proč si to koupil..... to je to báááááááájooooooo chceš uniknout mase
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

tvl microne ty se myslim vzdycky nekde zesrackujes a pak pises tyto silenosti ne ? :lol: ty casy vlozeni prispevku by tomu odpovidaly :D
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

micron je sova. Nechci Ti do toho kecat ale pro mne zárukou originality a žádného škatulkovaní je fj cruiser. Vezl jsem se s ním a věř tomu že než dojedete do Řítky tak budete největší kamarádi. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Libor 12: Fj se mi moc líbí, moc mega... žlutej, ale musel by mít černou střechu... ne bílou... jenže FJ je krásnej, nádhernej... ale tim to končí.
Interier je hnusnej, absolutně hnusnej... 4l by si v týhle době koupil jen toální idiot... plynař bych nehchtěl bejt :lol: no to auto má krásnej zevnějšek, ale motor mi nevyhovuje a interier taky... připadáš si tam jak v německým tanku z 2. světový... kdežto suzuki má krásnej interier, takovej dynamickej jako ze sporťáku... a motory okej... Fj moc provokuje, ale nebavil by mě... interier je moc hnusnej- prostě US... neni to japan. Necejtil bych se tam jak doma... ale jak na návštěvě u debžona. :lol:

Tomas> jasně že jo... jnak se nesoustředim :lol:

pořád vede Suzuki... Mazdu cx5 sem ještě neviděl na vlastní oči... až uvidim... nemam rád ty salony, radši si jí prozkoumám venku na ulici, ale suzuki mě přitahuje víc, ani nepotřebuje modrou... cx5 sází na modrou... ale design neni o barvě, ale o designu... a celku. Má výhodu že trošku míň žere... než suzuki, ale to je celkem fuck... to neni podstatný... mazda připomíná trochu Infiniti... a další SUV, kdežto suzuki je jen suzuki a sama je inspirací, nikdo jí nechce kopčit... to se mi zase líbí :lol: FJ je design skvost, ale k dokonalosti má daleko... suzuki má blíž k dokonalýmu požitku a punc originality má a mít může díky spoustě extra výbavy, což ostatní nemaj. Suzuki má ksichtík takovej zamyšlenej, vážnej... má zajímavej pohled... fakt se mi líbí, je taková svá...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No u mě je to celkem jasný... už jsem na1/2 suzuki :lol: tahle fotka z gta IV mi řiká... Im... yours micron :lol: but black, je sexy... je sexy i v gta IV... tak a už musim konečně poslat ten model celicy 5g na uvítanou do GTA... jen nebyl čas, neni, ale udělám si ho... nejlepší místo na show... GTA---

Obrázek
čičino počkej a bude u tebe celica... jen počkej zlatíčko :-) vy se k sobě budete hodit :lol: fuck yes.... tohle je safety car celica... definitivně, a ani v tom nemusim sedět... je mi to naprosto jasný :lol: vážnej, drsnej pohled maruti co bude hlídat celi... snící a nebo vyplašenou :lol: that´s it combination ale obě kárky maj úsměv na rtech... to se mi líbí :thumbsup: :inlove:
Trošku, nenápadně ten pohled evokuje Evoque... takže je celkem jasný odkud okrad design land rover... kapota atd... tahle suzuki byla nenápadnou loupeží designu... tak to je... :lol: modří už vědí :lol: a dávno...2013 bude na čase jim uloupit design zpět... +přidat lepší prdel- zadek a cenu, abysme si nehráli na indickej luxus, snobish, to nemáme zapotřebí přece... že :_) 8) this is japan not india... ass holes

K tomuhle nebude potřeba komentář... jestli to vyjede, mam rád auta který nepotřebujou komentář... :lol: a sázim na suzuki, protože pochybuju že mi toyota udělá radost a postaví něco nekomerčního, nenudnýho... něco exotickýho... suzuki spíš. v toyotě jsou samý vykleštěný designeři mam pocit od doby co nefunguje spolupráce s design studiem v californii... CALTY!!!! CALTY made 5G celica... FJ CRUISER... and so on--- END

Obrázek
Obrázek

Mimochodem tenhle koncept vzniknul dávno před tim, než land rover udělalal evoque... takže ty zmrdi zkopírovali i ty seseklý okna... i když možná první byl nissan GTR + juke... no je to těžký kdo koho kopčí... všichni všechny... takže výsledek musí bejt takovej prostě originální... a to je pořád víc a víc těžký... jop jasně i kia sesekla okna v podobným stylu u soulu... nojo :lol: tak ještě nějakou třešničku na dortu... něco co se budou bát všichni zkopčit... to je věc... to bude věc... možná bazuka na střeše? jakoby docházej nápady?... no že by se konečně někdo rozhod, že jediný řešení budou vyklápěčky? POP-UP? třeba to někoho konečně trkne :-) SUV toyota/suzuki s vyklápěčkama... wow... bez komentáře provokace :inlove: nebo si budu muset počkat ještě pár let? this is sick censored civilisation!!!!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jelass
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: ned 22.01.2012, 00:17
Bydliště: HK

Příspěvek od Jelass »

Šužukí je dobrá volba, měl jsme u nich praxi, jen zapomeň na naftu.
Mondeo 2.0i Turnier 2004
p:Corolla E11 4ZZ_FE 97PS
P: Dodge GrandCaravan 3.3i 2008
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Jelass> no mam nejvíc chuť na benzin 95 2.4l ale žere dost mrška... maximum jen 185 km/h technicky... ale stejně tady si dá člověk i v celice max 175km/h pak už to nemá smysl po našich dálnicích... celi dala ale i 230km/h a dá i 240, to už je ale na pocit že vyletí yamaha 3SGE směrem vzhůru kapotou :-) to bylo jen ze srandy... člověk to musel otestovat... no ale těch 170 je okej... mělo by to působit bezpečnějc, teda v celice máš pocit že jedeš ne 170, ale tak 270 :-) takže 170 v suzuki by mělo bejt celkem normální, dřív neměly zadní kotouče, teď tedy od r. 2010 maj, takže i s bržděním by neměl bejt problém... v případě že ti tam vlítne kamion... což už znám... a s celi nebyl absolutně problém srazit rychlost okamžitě ze 170 na 100 i s JC kotoučema, ze kterých si tady dělaj srandičky, ne ty se povedly... lovely

dá se říct, že jediný co změnily u suzuki od 2006 jsou ty zadní kotouče... a pak blbina blinkry v zrcátkách. a zničili vínovou metlu- hajzlové!!!
No budu si tu černou muset ihned nějak drasticky označit... sby někdo třeba neměl zálusk si jí odvést na východ, nebo na sever... celica už je označená tak, že by nikdo neměl šanci a vlastně bych jí moh teoreticky nechat i otevřenou, ale ta je bezcenná v uvozovkách.... suzuki zatim neni jakoby bezcenná, no budu jí muset označkovat jako pes... :lol: nebude černá bude jiná... černou zloději zbožňujou... udělám pár úprav fasády a interieru
Naposledy upravil(a) micron dne úte 08.05.2012, 22:53, celkem upraveno 2 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jelass
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: ned 22.01.2012, 00:17
Bydliště: HK

Příspěvek od Jelass »

Letmo jsem prolítnul sprinmonitor a do té 2.4bych šel také, žere stejně a 140 ps nebo kolik má ten motor 2.0 mi přijde žalostně málo.

Určitě děláš dobře s výběrem vozu po faceliftu my 2009, kdy optimalizovali deseign int. i ext., rozšířili ty motory a především dai dozadu kotouče. Ty bubny sic byly velikosti vojenského polního kotle, ale i tak si zákazníci stěžovali.

Stále se vyrábí v Jap. nebo už to někam přesunuli? Vím, že jsme se bavili tím, že rezervní kolo, které je u nového vozu v kufru je vyloženo jap. novinama.
Mondeo 2.0i Turnier 2004
p:Corolla E11 4ZZ_FE 97PS
P: Dodge GrandCaravan 3.3i 2008
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

rezerva je pořád u benzinu vzadu... pod tim krásným krytem... díky bohu a pak u dieselu myslim s kůží... kůži ale nechci... viděl jsem pár sedaček a jsou tam ty prosezeniny... zmačkaná kůže... to nesnášim! je v tom vedro, a v zimě ti mrzne prdel... potí se prdel a mačká se pod prdelí... látka, látka jako mam v celi je i po 20 letech neprosezená, neni tam jedinej žmolek... sedačka je jako nová! jedině látka jen a jen... a stejně benzin s kůží se nedělá... nasrat kůže fuj kůže je pěkná jen na pohled... ale sedět v tom co je auto na 30°celsia na sluníčku... fujjj :-) sado maso

ps: jedna GV tady parkuje u policejní stanice s bubnama... zlatá písková... tak tu bude mít kolegyni... zlou černou kotoučovou pilu :-)
Naposledy upravil(a) micron dne úte 08.05.2012, 23:03, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jelass
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: ned 22.01.2012, 00:17
Bydliště: HK

Příspěvek od Jelass »

Ptal jsem se, jeslti se ještě stále vyrábí v Japonsku, ne kde je rezerva :D A psal jsem, že jako u nového vozu přijde složená v kufru.

Co máš proti kůži? :D Jsme tlustej jak prase, potim se vždy a všude, ale že bych pozoroval nějakej zásadní rozdíl na krokodýlích seslích, to ne a hlavně... ta vůně 8)
Mondeo 2.0i Turnier 2004
p:Corolla E11 4ZZ_FE 97PS
P: Dodge GrandCaravan 3.3i 2008
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

u novýho auta přijde v benzinu pořád vzadu- s krytem suzuki... celoplošný
varianta JLX-ES, pak je socia varianta bez krytu suzuki-částečný kryt a pak diesel a ta má rezervu v kufru JLX-EL s teplou kůží a střešním šíbrem na hovno :-)
nevim jestli se vyrábí pořád jp... proč ne? každopádně největší další trh byla indie kde se jmenovala GV maruti... ale je to pořád made in japan...byla je a bude
kůže se mačká pod prdelí a topí topí ti prdel, dokonce se i lepí... ale jo voní to je pravda... to je ale málo + má spíš - :-) použitý auto poznáš podle kůže sedačky řidiče... má žmolky, nebo je no je prostě prosezená... kdežto ta samá sedačka s látkou vypadá i po 20 letech jako nová... když jí někdo nespálí cígem... vypadá jako ta vedle u spolujezdce prostě, kdežto kožená nikdy nevypadá stejně u řidiče jako u spolujezdce... zkus si všimnout na fotkách ojetých vitar a jiných aut, na kožený sedačce řidiče poznáš že to auto neni nový, resp. jak moc je ojetý prdelí :-) dá se říc že ta kůže se prostě a jednoduše ošoustá :lol:
Naposledy upravil(a) micron dne úte 08.05.2012, 23:20, celkem upraveno 10 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jelass
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: ned 22.01.2012, 00:17
Bydliště: HK

Příspěvek od Jelass »

NN, je složená v kufru, není namontována na dveřích.

Tak když něco funguje, tka má většina firem ve zvyku přidat nějaký kurvítko, aby to nefungovalo, tak bych se nedivil, kdyby změnili místo výroby.

Koukal jsme do ceníku, sakra, to je blbě poskládaná výbava a 4AT působí už úsměvně, lae osobně bych s tím problém neměl.

Suzuki je, leč nám evropanům to muže připadat divný, druhou největší jap. automobilkou, právě díky prodejům v Indii, Indonesii a Jap.

Další výhoda je ten integrovanej rám, aspoň něco.
Mondeo 2.0i Turnier 2004
p:Corolla E11 4ZZ_FE 97PS
P: Dodge GrandCaravan 3.3i 2008
Odpovědět

Zpět na „Celica“