Warning, čtěte ! Celica 6G GT Top stav

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Warning, čtěte ! Celica 6G GT Top stav

Příspěvek od martin.matess »

Pokud někdo zvažuje že pjede a případně veme tento vůz :

http://auto.bazos.cz/inzerat/15313005/P ... p-stav.php


ať počítá s následujícím : AUTO NENÍ V TOP STAVU !!!!!!!!!!!


shrnu + a -

+ auto nebylo bourané, motor ujde,převodovka supr,nová spojka - údajně, ale řadí pěkně a zabírá také,rozvody údajně před rokem měněné, jestli komplet neřekl, dveře a vše jde pěkně zavírat, většina věcí origo stav bez zásahu tuzera... real km vozu tak 280tis počítám,kotouče a desky ok,interiér vcelku slušný nesprasený a nesmrdí


- auto je pěkně shnilé - zadní kapsy za kolama na autě nejsou, chybí posledních 10-15cm blatníků za oběma zadními koly, před zadními koly děravé prahy cca 5 x 5 cm, pod B sloupkama díry 10 x 15 cm, v předu prahy pomačkané ale zdály se ok, podvozek celkově zahnilý v jeden kus, na zadních ramenech už není poznat matka od závitu atd.. od výroby na ni nebylo sáhnuto,KO lak na střeše, za pár měsíců KO lak na přední kapotě, auto má asi dost bohatou směs nebo kat ko protože je dost cítit benzín, modrý ani jiný kouř se nekoná, lehounce už je slyšet vršek hlavy, přdní levá strana ramen myslím si KO , pravá slyšet asi nebyla, hučí - v začátcích přední ložiska, ruční brzda nefunguje, budíky někdo rozhrabal kuli vzhledu a většina ručiček je blbě nastavená, třeba palivoměr ukazuje skoro 1/2 nádrže a přitom svítí rezerva atd,... otáčkoměr o 500ot jinde.. Pneu KO, přední tlumiče se zdály ok, ale zadní pravý tam není, levý no....


dál mne nic nenapadá, ale auto pro ,mě spíše na ND a takovou už jednu mám takž sem ji nevzal... prohlédl jsem ji na místě velmi zevrubně..


Další průser, Celica nemá v tp zapsané ani kola a ani Emisní normu.. takže buď výpalné 10tis a nebo lítačky na toy či dekru...


kdo ji vezmě udělá zní auto ale pošítám tak 40tis investice a to se dají koupit lepsí kusy... ta co rozebírám je na tom líp...
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Odpovědět

Zpět na „Celica“