Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

honzisman> dobrý, :lol: viřiď pozdrav :lol: pěkně sem jí lapil :lol: ta pani na fotce se směje, jako by byla její :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

jeste má zimní bačkůrky tenle tejdem musim přezout neni čas :?
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

taky přezouvám až cca příští tejden... neni kam spěchat :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

dneska jsem tady na lokálním mikronéským baru potkal známýho neznámýho človíčka... co jsezdí na long boardu, já preferuju free board... ale je to soused a najednou tak povídá z čista jasna: " já tady už bydlim mnogo let, ale tahle toyota, mě fascinuje už těch 7 let, ta je asi tvoje, že? " mnooo jo bla bla bla, dej si pozor, tyhle auta jsou sice hezký, nádherný, ale je to na takovýto domácí lokální poježdění si, ne dálky... " to je jedno, to auto mě úplně fascinuje, je pořád stejný za těch 7 let, vypadá jak 2000... nezestárlo" já nechci ty nový auta, mně se líbí tohle". " aha " chápu, no mně taky, pak že mě pozve s bráchou na jointa... a bude pokračovat govor... ne zhulenka zmizel :-) ale zase se uvidíme a hrozně chtěl, prosil i svezení, dáme po startu brčko a show-ride... ale potěšilo to :-) vim že prudí na parkovišti asi hodně kolemjdoucích a spolubydlících, ale musí chlapec pochopit to, že tahle na prodej nebude, ale můžu mu dohodit podobnou aby byla podobně v pohodě a byly tu 2 celicky... případně, tahle je neprodejná, ta už má chlebodárce, tedy benzinodárce až do konce mý oxidace na týhle planetě ve formě humanoida. celý je to finančně a filosoficky vzato o tom:" že reálná citová hodnota" je úplně jinde než-li srandovní tržní cena, tu nerespektuju a respektovat v tomto případě nebudu nikdy. Stalo se něco strašnýho v tomhle světě.... stalo se to, že určitej unikátní a líbivej design z určitý krajiny jakoby ztratil hodnotu, tu ne, ale ztratil cenu... takže až si někdo nebo něco uvědomí, že to má i cenu... call me, no dont callme... with no joints :-ú

Ne kárek je málo... 90% je e jen na odpis ale spíš na shrot... 89-94 situation critical, but if you have secret friend, no problem :lol: more gamers more fun... but one day there will be no parts... and also one day there will be the end of civilisation, sure :lol: but we will be still here to help :lol: yes we are the chosen one :lol: zavřel bych lidi do mrazáků aby bylo dost psů pro nový druh :lol: ekologicky by vás sežrali i s kostičkama :lol: no a už mě neba upravovat chybky chybky , nasrAt nasrat :lol: NO JAK TAK ČTU TAK PRO DNEŠEK KONČIM, UŽ SE NECHÁPU :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2277
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

V pondělí jsem potkal okolo 14 hodiny na Hradecké/Žabovřeská v Krpoli černou 6g, možná to byl Kysi. Já jel z Technické, celica po sjezd na přehradu.
Holomek!
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Po Prostějově jezdí šedá 7generace - krásná - zdravím majitele :wink:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
kriz23
Navigátor
Příspěvky: 138
Registrován: stř 19.01.2011, 18:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kriz23 »

Rampa89 píše:V pondělí jsem potkal okolo 14 hodiny na Hradecké/Žabovřeská v Krpoli černou 6g, možná to byl Kysi. Já jel z Technické, celica po sjezd na přehradu.
Pokud měla 17ky, červeny třmeny a bez křídla tak jsem to byl já :-) Jezdím tam často.
IS200 Lex
Uživatelský avatar
Hoj@n
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: sob 02.07.2011, 20:02
Bydliště: Zábřeh na Moravě / Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hoj@n »

Pravidelně jsem ted potkával stříbrnou 6G v okolí Pardubic, respektive v sobotu a neděli projížděla přes Srch u Pardubic ;-)
Toyota Celica 6G, 1.8 7A-FE - "NATÁLKA"
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Ted cerna stock 7gen s kridlem, Praha Chodov - The Park, zajizdela do prvnich podzemnich... jel jsem s ochcavkou, tak jsem na sebe neupozornoval :D
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

dnes kolem druhe myslim cerveny 7g TS v sobeslavy
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Vazli píše:dnes kolem druhe myslim cerveny 7g TS v sobeslavy
tady u nas ( Sobeslav , Veseli ) ma cervenou 7gen jedna doktorka ale ne TS, tak nevim :)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

Pavo.B. píše:
Vazli píše:dnes kolem druhe myslim cerveny 7g TS v sobeslavy
tady u nas ( Sobeslav , Veseli ) ma cervenou 7gen jedna doktorka ale ne TS, tak nevim :)
za dverma mela napsano Toyota tabor
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Hoj@n
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: sob 02.07.2011, 20:02
Bydliště: Zábřeh na Moravě / Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hoj@n »

Ve středu jsem zahlédl vyjíždějící ze Zlína stříbrnou 6G. Kousek od ní byla celkem slušná dopravní nehoda... :wink:
Toyota Celica 6G, 1.8 7A-FE - "NATÁLKA"
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Příspěvek od Zíbi »

Pravidelně potkávám ve Strakonicích stříbrnou 6g.Ale asi jí dlouho potkávát nebudu je na prodej :(
ST 182 2.0 Gti
Gyzd
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 11.02.2010, 18:12
Bydliště: zlnsý kraj

Valašská Polanka

Příspěvek od Gyzd »

Ahoj, vidívám stát stříbrnou T20 orig.stav ve Val.Polance - někdo odtud?
celica 1.8l 85kW
yaris 1.0l 51kW
aygo 1.0l 50kW
Mits.galant 1,8l 93kW
Odpovědět

Zpět na „Celica“