sleepy eyes 5G /4G

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

sleepy eyes 5G /4G

Příspěvek od micron »

Tak mě napadlo nový téma, pro 5g, umíme přivřít oči? synchronizovaně? bejvá to problém, většinou jde jedno očko trošku rychlejc, než druhý... já sem si s timhle nechtěl nikdy moc hrát, vždycky sem dával full nebo down... ale na silvestra sem jí přivřel, brácha celkem čuměl, prej jak si to udělal vole? :-) tak mě napadla taková galerie přivřených kukadel, kdopak to má úplně synchro a kdo ne... já sem měl jedno očko lehce mimo... ale kdysi byly úplně šejdrem, tak jak to máš ty? :lol: snap když jsou šejdrem tak to vypadá fakt srandovně :lol:, taková zblblá :lol: sázejte prosím :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

to jako nikdo nic? wtf? to musim začít já? nebo vůbec ani nezačínat? takový dost depresivní téma koukám :lol: Tak Dawe24 určitě dá fotku, a já dám příští tejden... teď jí nechám spinkat, ale že nikdo nic... no tak nic doporučuju radio: http://radio.ondatropical.it:8000/ nuda nuda nuda
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
EssoSk
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 05.04.2009, 17:10

Příspěvek od EssoSk »

Ták začnem.. Moja EX to vedela až na neaký ten milimetrík celkom presne :lol: Dokonca vedela aj po menšom doplnku aj svietiť
edit. Kolesá sú otrasné/zimáky/

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“