Autokoberečky na miru

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Do měsíce mě maj přijít alu koberce na 6g z kapičkovýho plechu, tak hned jak příjdou, tak poreferuju o výhodách a nevýhodách a zda mi vyhovují :wink:
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Maci
Navigátor
Příspěvky: 95
Registrován: ned 19.10.2008, 17:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maci »

No ja ALU koberce na miru v 6g mam .... vyhoda je urcite vzhled proto to kazdej kupuje ze :) nevyhodama je to ze jak je to presne na miru obtizneji se to tam dava/vyndava ... a osobni zkusenost byla ta ze jak sem to tam dal tak i kdyz je to na miru tak kdyz sem dal nadoraz spojku tak se mi pedal asi milimetrem zasekl za ten koberec a nesel zpet ...takze nuzky na plech a asi milimetr sem musel odstrihavat coz nebyla moc sranda... a dalsi nevyhoda co bych zminil je provzdusneni kdyz mas koberecek normalni tak sem tam s nim pohnes vytrepes atd a tak ti dycha podlaha kdyz tam mas ten ALU co ti tam sedi jak prdel na hrnci tak bacha na vlhkost obzvlast v zime ... roztece shih voda si cestu pod to najde ale uz se nevyparuje tak bacha na plisen - opet vlastni zkusenost....
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Díky za poznatky :wink: S tou vlhkostí budu počítat a párkrát za rok je vyndám a nechám proschnout. Už se na ně těším a doufám, že tam budou vypadat tak pěkně jak si myslím :lol:
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

http://www.autokoberce-oleje.cz/d36-kon ... bercu.html

Mrkněte! Udělají i to co nemají v nabídce aplikace. Ikdyž tam je divná verze Celdy i název tak výsledek snad bude dobrý!:D
Čelda 98'' GT (SS)
Uživatelský avatar
sroubek
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: stř 30.06.2010, 18:07

Příspěvek od sroubek »

Zdar, tak jsem si nechal vyrobit koberečky do 5g od firmy autokoberce-oleje.cz. Stály s dopravou 809 Kč jsou z materiálu Carrera,obšité jsou černou prízí a nápis CELICA je vyšitej. Řekl bych že za tu cenu jsou dobrý.tady je foto http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pi ... ic_id=4751
scream
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: úte 17.05.2011, 09:16

Příspěvek od scream »

no ja nedam dopustit na gumene rohoze, mam ich v 6G od kupy, neviem ci su origo ale je na nich napis celica, sedia uplne presne, nesmykaju sa lebo maju zo spodu nieco ako gumene hroty a teraz v zime staci opatrne vybrat a vyliat z nich vodu. Nehovoriac o tom ze ich ocistim vapkou asi tak za 10 sekund.
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

biscuit píše:a sedi? oni meli presnej prototyp?
sedi! rekl bych že parádně! prý postuně doplňují ale mají ůdajně předlohu pro všechny verze. Omylem mi ale navíc vyrazili otvory pro fixaci i u spolujezdce ale to jak jsem se domák bylo asi mnou :D špatnou domluvou po emailu! ochotně volali aby se domluvili+email. Do tří prac. dnů. Foto pošlu když budete hodní!:D
Čelda 98'' GT (SS)
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

No ten tvar je mi docela povědomý :) že by přece jen byly pro 6g? Večer se mrknu do garáže, kdyžtak bych se jich s radostí ujal, taky jsem plánoval nové.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Jsou to evidentne 6g pac 5g fotil Palo tady

http://img146.imageshack.us/g/imag0495a.jpg/

Poprosim si pak o referenci jestli do 6g sedi prdacky ...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
sroubek
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: stř 30.06.2010, 18:07

Příspěvek od sroubek »

Zdar, biscuit tak koukni znovu na moje foto a uvidíš rozdíl, mě tam opravdu seděj..
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Když i Kubrt říká, že jsou na 6g, asi to bude pravda. Teď jsem se na to byl podívat, řidičův kobereček vypadá na pohled jak ten co mám, u spolujezdce mám trochu jiný tvar, ale nepasuje tam :) tak je i šance že by tam tenhle mohl sednout lépe.

Jinak se mi koberečky líbí, barvy bych si stejně vybral asi stejné -- tak bych si je vzal.
Snad jen ty kanji znaky u loga TRD nejsou nápís JUDO :) (nějak ten horní znak z fotek nepoznám :), ale i s tím bych se nakonec smířil...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Tady je fotka origo kobercu takze to budou urco 6g, ono modifikaci muze byt nekolik. Idealne nasadit a vyzkouset. :wink:

Obrázek
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Dík za tu fotku, nějaké rozdíly tam jsou, ale vypadá to, že by to mělo sedět.
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Tak koberečky jsou doma, vyzkoušeno, na 6g sedí dobře, posuďte sami:

u řidiče:
ObrázekObrázek

zesílení pod pedály mohlo být víc vzadu, ale mám celkem malé nohy, takže u mě dobrý :)

u spolujezdce:
Obrázek

za řidičem:
Obrázek

za spolujezdcem:
Obrázek
tady to vypadá, že je kobereček malý, ale poblíž středového tunelu už je podlaha tvarovaná. (Ta šlápota tam původně nebyla a divím se, jak jsem ji tam dostal, když jsem to tam dával z řidičovy strany.)

Materiál působí kvalitně, výšivka je parádní, koberce jsou zespod pogumované, takže by neměly klouzat a propouštět případnou vlhkost.

Zadní koberečky zůstaly v autě, protože jsem tam žádné neměl, stejně tam asi zase dost dlouho nikdo nepojde. Přední jsem si pošetřil na jaro, zimu ještě doklepu se starýma.
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

me sedi vsechny i vzadu dobre az na to ze tam nemam vystuhu pod pedalama doprcic jak se ted divam!! jen tak pro ukazku jsem to vzal mobilem a hlavne blbe a z uhlu! :D


Obrázek
Čelda 98'' GT (SS)
Odpovědět

Zpět na „Celica“