Toyota Trendcar Olomouc

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
bajker
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: sob 09.01.2010, 23:58
Bydliště: Hranice

Příspěvek od bajker »

dalsi problem nenechal nasebe dlouho cekat. vyskytl se problem s rucni brzdou.auto zacalo svitit na palubce jak vanocni stromek .volam na infolinku co stim a ze pry pokud to jede mam dojet k nejblisimu servisu coz bylo asi 40 km a tam se na nej podivaj.volam tedy do servisu jestli budou mit cas a ze se mam stavit ze pry jen neco vymazou a vse bude v poradku.jel jsem tedy do olomouce a predal vuz. byl jsem tam asi 2 hodky a ze nato meuzou prijit tak jsem dostal nahradni vuz RAV 4 a jel domu ze jak to bude hotove tak zavolaj .trvalo jim to tyden protoze museli obednat soucastku nejake ridici jednotky. mel jsem v planu jeste udelat vymenu oleje a filtru a po male nehode s urazenym zrcatkem jsem to spojil dohromady.vse dopadlo dobre auto ma vymenenou jednotku i zrcatko a stim spojeny i olej zatim jezdi a na TOYOTU nenecham dopustit .to je tak vse s mych dosavadnich zazitku
TOYOTA Avenzis 2,0 D4D , 93 Kw , Business Plus kombi
Uživatelský avatar
bajker
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: sob 09.01.2010, 23:58
Bydliště: Hranice

Příspěvek od bajker »

a jete k servisu vse probehlo dle meho ocekavani jen zase na malou nehodu skrabli mi dvere .kdyz mi delali lakovani patych dveri tak to byl poskrabany plast asi se to stava. priste si radeji prohlednu lepe svuj vuz :(
TOYOTA Avenzis 2,0 D4D , 93 Kw , Business Plus kombi
Sempron
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02.02.2008, 23:19

Příspěvek od Sempron »

zdravím, taky se mi stalo , že po servisu jsem našel nový škrábanec, ale pochybuji o tom, že by se to stalo při té servisní prohlídce. Oni mají celý areál sledován kamerovým systémem a vím, že kdyby se jim to stalo, tak se přiznají. Já osobně po svých zkušenostech a dlouholeté spolupráci jim plně důvěřuji. Co je pravda, tak vozidla po mytí potom stojí venku na parkovišti a když jsem viděl jak někteří přijíždějící zákazníci parkují a vystupují ze svých vozů, tak bych se ani nedivil, že by někomu způsobili další poškození. To už asi neovlivní ani oni sami. Nicméně doporučuji ostatním, při zjištění poškození, reklamovat ihned!!!!!!!!!
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“