Tuning shop www.CARiD.com USA

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
nightmare
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: sob 28.01.2012, 19:02

Tuning shop www.CARiD.com USA

Příspěvek od nightmare »

Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem na http://www.carid.com/ ? Chci si objednat křídlo http://www.carid.com/2000-toyota-celica ... 43145.html a nechci, aby mi došel "balíček s překvapením" místo objednaného zboží.
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Taky jsem u nich chtel nakupovat, ale nemeli skladem co jsem potreboval - maji dobry hodnoceni a mit typka na chatu online ve 3 rano jejich casu, to je teda vata :D
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

shop je ok,ale mají docela předražené poštovné. Za 0.5kg balík expres mi účtovali 65usd a skutečná cena na balíku byla 23usd.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

libore takhle to nemužeš brát, amci jsou lenivý parchanti a poslat od nich blík do evropy je trosku víc papíru než po US ( narozdíl u nás kde vypíšeš jendu etiketu, jeden podací lístek a případne jednu složenku, u nich je toho mnohem více i kvuli blbému vícku na olej, taže si svého času "ceniů na více penez ( zdroj Taboo ) osobne si myslím, že chtejí tím postovným nalákat k vetšímu nákupu :)
nightmare
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: sob 28.01.2012, 19:02

Příspěvek od nightmare »

Křídlo objednaný a k tomu ještě zadní světla http://www.carid.com/2000-toyota-celica ... 65071.html . Sice takový mám, ale jsou lehce zažloutlý a já nemám čas na jejich renovaci. Je pak hodím na aukro, kdyby měl někdo zájem. ;-)
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

nightmare píše:Křídlo objednaný a k tomu ještě zadní světla http://www.carid.com/2000-toyota-celica ... 65071.html . Sice takový mám, ale jsou lehce zažloutlý a já nemám čas na jejich renovaci. Je pak hodím na aukro, kdyby měl někdo zájem. ;-)
To jsou ty co famozne nepasujou a nic nevydrzi ani ty diody? :D
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

bral jsem z ebay taky ty ledkové minulý rok. Akorát smoukové a nepasovalo. Hnus, člověk si řekně co je na to tak těžkého to udělat podle originálu.. :roll: Po 5 hodinách jsem je měl nasazené, předělané a upravené tak aby pěkně pasovaly. Kdybych to věděl tak bych to nechtěl ani zadarmo :? :D Tak Ti držím palce, snad nebudeš mít takové zvěrstva jako jsem měl já :wink:
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
Javor
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 12.11.2009, 06:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

no tak nějak sem mu to taky naznačoval a dokonce mu nabízel renovaci světel viz. téma o mlhovkách ale hold byl netrpělivej tak objednal..navíc psal že prý mu dělají peklo s poštovným tak to bude mít ještě veselý :roll:

jay: tobě nějak nezežloutly nebo si je hned stříknul tím zatmavovačem světel.. to by pro něj mohla být taky možnost jak by se zbavil te zažloutlé barvy..
Celica 2.0GTi 5g zvaná vCelka
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

nene ničím jsem to nestříkal. Je to pořád stejné, nic nežloutne. Nemám s tím žádný problém..
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
Javor
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 12.11.2009, 06:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

ajo ty už si je koupil kouřově tmavý.. ono totiž jako průhledný vypadaj trošku lacině navíc s tou odrazkou na boku jak ze starýho bicyklu :)
Celica 2.0GTi 5g zvaná vCelka
Odpovědět

Zpět na „Celica“