celica plech pod motor

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Biscuite zařaďuješ se k lidem s dotazem a efektem jak vidím nulovým.

Odlehčím to.

Následovnej dotaz bude znít,chci si vyrobit sám dejte mi přesné rozměry s rozměrem šroubů a dír které mám navrtat.
Přesně mi dejte tip na nejlevnější prodejnu s nejlevnější dopravou po ČR kde plech zakoupím a nejlevnějšího kdo mi to vyrobí a /možná vše daruje/.To mám dojem když mi někdo volá zdali nemám :-)

Zdroj:sběrna surovin, tachovsko nebo Ferona
Doprava:Pošta ČR jeden den podáte druhej den doručíme
Materiál:Duralový plech 3-4 mm plech se ti vlnit nebude a ani 3-4 mm hliníkový plech na Tvoje použití co jsi žádal nebude poddimenzovaný.
Výroba: nejlevnější výrobu budeš mít doma v kuchyni nebo na dvorečku/ potřebuješ vrtáky, vrtačku, pilník, šroubovák, zvedák na auto, Lexaurin 3 mg 1 za čas práce,nůžky na plech, rukavice ochranné, kladivo/, plech ti ustřihnou na požadovaný rozměr v klempířské dílně v okolí za láhvinku Becheru/ 100 Kč/+ benzín.
Rozměry přesné:Krosmen

A z těch lidí co jsou tady má to udělané 1 z 1000 ostatní ti daj jen opět rady k nezaplacení :lol:
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Jak to :lol: .Vždyť tady je kopec lidí co dokážou Ferrari poskládat v ložnici a na WC mezi defekací dělat repas převodovky :lol: .

Mimochodem ja mám kola za lednicí a blok motoru byl v obýváku cca půl roku :P

P.S.Myslím že právě Ty jsi mě nemusel ujišťovat, ale zjevně jsi tu nadsázku pochopil :lol: jak byla všeobecně myšlena a jsem za to rád.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Jo, taky mám zrovna v pokoji kus ohýbaného hliníkového plechu tloušťky 2mm a je docela festovní, řekl bych že naprosto dostatečně, že 3mm už bude jen zbytečně těžký (na normální ježdění). I na tom polském snad píšou, že je to z 2mm hliníku.

Btw, nemá někdo zkušenost, jaký názor na takový plech pod motorem mají na STK? Přece jen je to nehomologovaný díl, zaclání jim ve výhledu zespoda, asi je lepší předem sundat, ne?
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

doma nic z aut nemám ale u rodičů ve své části baráčku mám závodní sedačky v pokoji,semislick pneumatiky , kované disky OZ...ještě sem tam chtěl dát motor ale ten už je moc těžkej-mám ho v garáži ve stojanu 2,4L 20V Turbo pětiválec s předělanýma vnitřnostma.... :-) všichni sme pacienti.....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Standitos
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pon 21.09.2009, 11:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Standitos »

Bohužel tady mají jen na 7. gen tak kdyby někdo náhodou chtěl přidávám odkaz třeba se to bude hodit http://www.krytymotoru.cz/733-toyota-celica.html
Odpovědět

Zpět na „Celica“