co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Floyd
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 29.01.2007, 19:51
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Floyd »

garfielld píše:jen tak jsem brouzdal ze zvědavosti a najendou koukám že Atokelly vyprodává http://autokelly.cz/#PATH=3761801;69;14 ... 23;7954524 chladiče na GT4 za 1732kčs, mno myslim že neodolám :) navíc maj výprodej na víc věcí co se 5.gen týče

koukám že nefunguje ani tvorba odkazu :(
dodavam, ze i termostat ve vyprodeji za 35,- Kč :D
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

a přední paraboly po 30,- :-D :-D
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
LK
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: stř 01.10.2008, 13:12
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od LK »

Nemáte někdo zadní světlo na Celicu T20
čelda 1.8 (97)
Uživatelský avatar
Avensis Slovakia
Řidič
Příspěvky: 259
Registrován: čtv 07.01.2010, 22:05
Bydliště: RV Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avensis Slovakia »

LK píše:Nemáte někdo zadní světlo na Celicu T20
http://www.autobazar.eu/sk/predam-orig- ... 68324.html
:wink:
Nie su moje :wink:
Celica GT SS II LSD chladič prevodovky + jazvečík (jezevčík) OZZY a EDDIE :-D
Corolla AE92 Gt-i "89 liftback
Yamaha WR

ex. Carina E
ex. Avensis T22 D4D 2,0
Uživatelský avatar
LK
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: stř 01.10.2008, 13:12
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od LK »

Avensis Slovakia píše:
LK píše:Nemáte někdo zadní světlo na Celicu T20
http://www.autobazar.eu/sk/predam-orig- ... 68324.html
:wink:
Nie su moje :wink:
Dík, už jsem to pořešil jinak, ale taky ze Slovenska :)
Nejdřív jsem hledat na anglickem ebuy(tam toho bylo docela dost) pak na polskem aukru - Allegro , to jsem docela čuměl kolik tam maji nahradních dílů a nakonec Slovensko.
čelda 1.8 (97)
Eaglle
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05.01.2012, 19:02

Motor VVTI 1.8 105 kw

Příspěvek od Eaglle »

Zdravim ted sem zacal s Celicou ale zadrel se mne motor tak se chci zeptat jestli nekdo nevite o nejakym 7g 1.8 VVTI slabsi verze.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

garfielld píše:jen tak jsem brouzdal ze zvědavosti a najendou koukám že Atokelly vyprodává http://autokelly.cz/#PATH=3761801;69;14 ... 23;7954524 chladiče na GT4 za 1732kčs, mno myslim že neodolám :) navíc maj výprodej na víc věcí co se 5.gen týče

koukám že nefunguje ani tvorba odkazu :(
Tak ejhle, samo sem neodolal a chladič koupil, ale problém je že ty šmejdi mi prodali chladič na Gti, kterej je evidetně indentickej, ale je o 8mm užší, tudíž míň účinej a to se mi opravdu nelíbí, takže nabízim tenhle chladič teď na prodej, pokud ho nikdo nebude do cca 14dní chtít, tak jim ho tam dovezu omlátit o hlavu, teď ještě nastává otázka jestli se opravdu zpletli nebo nabízí chladič kterej chlastně ani nemaj ?
Jinak cena je 1700,- dám k tomu i doklad a chladič se nachází ve Zbiroze
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Lauf Bosal za supr cenu na 5G, kdyby někdo drnčel
http://aukro.cz/vyfuk-toyota-celica-228 ... 34329.html
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Thomas CZ
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: ned 15.06.2008, 23:51

Přední nárazník T23

Příspěvek od Thomas CZ »

Koupím přední nárazník na 7gen celicu,bud origo po faceliftu tj od roku 2003 nebo nejakej "tuning".Ted mam Veil Side,uz me omrzel,chci neco jednoduchyho zadny slozity patvary
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední nárazník T23

Příspěvek od destabilizator »

Thomas CZ píše:Koupím přední nárazník na 7gen celicu,bud origo po faceliftu tj od roku 2003 nebo nejakej "tuning".Ted mam Veil Side,uz me omrzel,chci neco jednoduchyho zadny slozity patvary
Nechapu, jak Te mohl omrzet :) tenhle a Invader jsou epicky
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Thomas CZ
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: ned 15.06.2008, 23:51

Re: Přední nárazník T23

Příspěvek od Thomas CZ »

destabilizator píše:
Thomas CZ píše:Koupím přední nárazník na 7gen celicu,bud origo po faceliftu tj od roku 2003 nebo nejakej "tuning".Ted mam Veil Side,uz me omrzel,chci neco jednoduchyho zadny slozity patvary
Nechapu, jak Te mohl omrzet :) tenhle a Invader jsou epicky
Je pravda ze celica je asi jediny auto kde se mi tehle typ narazniku libi,ale ten material je tragedie,kazdej rok se to musi strikat,takze chci neco odolnejsiho.
Asi jedinej naraznik co se mi libi:jen bych uriz ty nesmysli na boku http://www.sportovniautodoplnky.cz/toyo ... -naraznik/
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední nárazník T23

Příspěvek od destabilizator »

Thomas CZ píše:
destabilizator píše:
Thomas CZ píše:Koupím přední nárazník na 7gen celicu,bud origo po faceliftu tj od roku 2003 nebo nejakej "tuning".Ted mam Veil Side,uz me omrzel,chci neco jednoduchyho zadny slozity patvary
Nechapu, jak Te mohl omrzet :) tenhle a Invader jsou epicky
Je pravda ze celica je asi jediny auto kde se mi tehle typ narazniku libi,ale ten material je tragedie,kazdej rok se to musi strikat,takze chci neco odolnejsiho.
Asi jedinej naraznik co se mi libi:jen bych uriz ty nesmysli na boku http://www.sportovniautodoplnky.cz/toyo ... -naraznik/
Mas laminatovej? Me ted jde presne ten co mas ty (mam cely bodykit), ale duraflexovej.
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Thomas CZ
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: ned 15.06.2008, 23:51

Re: Přední nárazník T23

Příspěvek od Thomas CZ »

destabilizator píše:
Thomas CZ píše:
destabilizator píše: Nechapu, jak Te mohl omrzet :) tenhle a Invader jsou epicky
Je pravda ze celica je asi jediny auto kde se mi tehle typ narazniku libi,ale ten material je tragedie,kazdej rok se to musi strikat,takze chci neco odolnejsiho.
Asi jedinej naraznik co se mi libi:jen bych uriz ty nesmysli na boku http://www.sportovniautodoplnky.cz/toyo ... -naraznik/
Mas laminatovej? Me ted jde presne ten co mas ty (mam cely bodykit), ale duraflexovej.
jj měl by to bejt laminat...Kde si ho objednaval?Co sem koukal na netu to je všude sama USA a dodani cca 1/4roku...
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

co nám přebejvá a někomu chybí....cell+

Příspěvek od Pavel Liška »

O tom nárazníku ze sportovniautodopnky jsem přemýšlel také,ale už jsem od nich měl přední blatníky a vrátil je.Byly zhotoveny z laminátu,ale vůbec nepasovaly.Prodejce něco ojednal z USA a ono mu přišlo něco jiného.Navíc nevím jestli mají certifikát.Mimo těch blatníků jsem od nich kupoval už dost věcí"apexi n1,ebc ap."a vše v pohodě.Budu potřebovat přední nárazník,ale laminát určitě né.Dost věcí je na ellegro.pl.
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední nárazník T23

Příspěvek od destabilizator »

Thomas CZ píše:
destabilizator píše:
Thomas CZ píše: Je pravda ze celica je asi jediny auto kde se mi tehle typ narazniku libi,ale ten material je tragedie,kazdej rok se to musi strikat,takze chci neco odolnejsiho.
Asi jedinej naraznik co se mi libi:jen bych uriz ty nesmysli na boku http://www.sportovniautodoplnky.cz/toyo ... -naraznik/
Mas laminatovej? Me ted jde presne ten co mas ty (mam cely bodykit), ale duraflexovej.
jj měl by to bejt laminat...Kde si ho objednaval?Co sem koukal na netu to je všude sama USA a dodani cca 1/4roku...
Objednaval mi ho krosmen (Petr Kriz - servis Dobříš), z a1racing.cz. Duraflexovy dily vyrabi jedina firma na svete a to Extreme Dimensions (USA). Maji myslim i jiny designy, jestli chces, tak si tam zavolej. Objednavaji ve velkym, tzn. se ceka az se nasbira vic objednavek, aby se vyplatilo rychly postovny (normalne muj naraznik ~7k, s dorucenim do 3 dnu ~12,6k). Mela by jit objednavka nekdy ted a dodani druha pulka unora.
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Odpovědět

Zpět na „Celica“