Swap celica 6gen

vše ohledně modelové řady Celica

ktory upgrade si vybrat?

motor 3S-GTE, prevodovka s LSD a SS naprava
8
42%
motor Beams, prevodovka s LSD a SS naprava
11
58%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Zhruba tak při 3-4 lidech. Kdyby si to dělal sám tak zhruba 250000 na auto. Vzdycky se musí připočítat výroba modelu což to prodražuje. Třeba na fabii mají výše zmiňované za 60000kč a světě div se i ta 1.2htp najednou dělá 100ku za 13s místo 16s :D
Naposledy upravil(a) libor12 dne pon 09.05.2011, 17:21, celkem upraveno 1 x.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

stefancelicaT20 píše:
libor12 píše:Hlavně beamse koupi fungl nového za 4000liber s předpokladem životnosti za životnosti auta. 3sgte bude vylitana vrána která nemusí vydržet ani 5000km. To už si může koupit rovnou raději turbokit bolt on cca 5000 dolaru až do domu tak jako to udělal třeba Pavel Liška a za dva dny práce jezdí. Hlavně já bych třeba začal s tím že bych ji "oblékl" do carbonu. Tím se dá ušetřit víc jak 450kg. A pak se bude jen divit co dokáže sériových 175koní s 1000kg hmotnosti auta. :) pro případ nouze 100koní nitro s progresivním dávkováním podle tps a není co řešit. Když se domluvíte 3 nebo 4 vlastníci 6g jsem ochoten vám to zařídit přímo u firmy která dělá karosérie pro tovární tým wrc škoda a nárazníky,kapota,blatníky,dveře,zadní dveře by bylo cca 100000kč. Je možnost i výroby skel.
100 000czk na jedno auto?
Zdá se Ti to snad moc?...podle mne odlehčit auto o skoro 500kg za 100ku je luxus,.. 200,- za kilo je paráda no ne?...
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Kombinace Beamsu, jednotky z MR2, McPearson,Wilw., a odlehčení částečné mi přide jako nejpřijatelnější a nejzaujímavější investičně při Tvém stávajícím základu.To je můj názor když jsem si vše hodil do kalkulačky.

4kolka jo tu bych turbil.Jinak kdybych nepočítal se zástavbou toho co jsem dělal do GT4 tak bych stavěl asi nějak tak jak píšu v prvním odstavci.

P.S. SS je jak píše Libor těžší a myslím že to není jen nejake to kilo......
P.S.S. Acsaza na předokolku má SS smysl a to že se dělal McPearson v GT4 to mělo taky smysl ale nebylo to v souvisu že byla horší nebo lepší byla náročná na údržbu a její efekt se při 4kolce stíral a nedával takovej smysl jako u předokolky.Problémem je neskutečně přehnaná cena.
Nějaké ty auta doma jsou.
bezpen
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 29.12.2011, 12:32

Příspěvek od bezpen »

Ja bych jeste doplnil Libora.
Mozna budou vedet neco o te 147kW jednotce i v Australii
bezpen
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 29.12.2011, 12:32

Příspěvek od bezpen »

Uplne s Dokym souhlasim.Samotne vacky z Beamse jdou sehnat hodne tezko za dobry peniz+otevrena jednotka z MR2
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

bezpen
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 29.12.2011, 12:32

Příspěvek od bezpen »

ArnieGT píše:Taky bych bral hlavně ubrání váhy jak píše Libor,...když jsem jel jednou na sprinty tak jsem si říkal jak mu pomoct aby to jelo lépe,...jak mu pomoct,...a pak někdo řekl odlehči ho a uvidíš,...tak šlo ven všechno co mohlo ,..od sedaček počínaje, přes všechny kraviny v kufru,...nakonec toho bylo možná kolem 150kg a nechápal jsem jak to najednou ožilo. :shock:

Ty peníze které chceš investovat do nového motoru bych vrazil do nabídky Libora na odtučnění a karbon a budeš mít střelu i se seriovým motorem. :twisted:
Měl jsem v ruce jenom kapotu z GT4 a GT a ten rozdíl váhy byl neskutečný, a to byl jenom hliník, co teprve karbon :!:
Jo ArnieGT?Tak ty bys nejprve odlehcoval?Prozrad mi prosim te,proc sis teda jako prvni koupil svody HKS a vyfuk od mongoose na ty sprinty s celicou?V te dobe se uz vyrabeli napr. odlehcene blatniky atd.?
Odpovědět

Zpět na „Celica“