Co jste Vy a Vaše Celda dnes dělali??

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

Diky za rozebrani a varovani! Ono jsem toho uz opravdu dost na netu prolezl a ve vysledku to je i s dopravou do cr vetsinou kolem 2,5-2,6(snad ty origo) takze si asi moc nepomuzu(ne jen apexi..) takze budu muset solit. Kdyz ji milujes...:)
Dnes s pomocí "čokolády" můžu zase otevirat kufr od ridice!
Čelda 98'' GT (SS)
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

no tak Apexi nesedí... ta priruba je pevna a u te co mi dodali(foto) se predpoklada ze se zasune dovnitr a stahne coz u Celdy je prave obracene. Zasunout by to mozna i slo ale u Celdy zacina zevtri po cc2cm nejaka pevna vystuha takze nic. Leda ze by exitovala nejaka spojka do ktere by se dal zasunout konec od Apexi a stahnout a konec od usti trubky co vede do celdy a taky stahnout! Jinak budu muset filtr vracet..
Diky za rady!

<script></script><noscript>Obrázek</noscript>
Čelda 98'' GT (SS)
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

Tak problem vyresen. Nuzkama na plech jsem kolem dokola rotstrihl ten stary filtr kde byla siroka gumova asi objimka-odborne nazvy neovladam!:D a bez poskozeni tu trubicovitou gumovou objimku vydoloval. Ta pokracovala ven z filtru a perfektne padla na Celdu kde se jen kovovyma stahovakama pritahla aby to tesnilo a poradne drzelo. Takze jsem jeden konec nasadil na Apexi jako by vedl do Celdy a druhy proste vpoho na Celdu jako by to byl ten stary!:) Stahl jsem kovovym stahovakama a uz to fouka! 8) Jen me ser...ze v obr. navodu je ze ten filtr se jeste uchycuje ramenkem(na filtru je spec doura) ale Apexi nedodava.. takze asi urob si sam. Foto dam jak to pujde!:)
Jen by me zajimalo jestli je opravdu potreba odstineni toho filtru od motoru napr lestenym plechem(na strankach to maji).
Dalsi vec je ohledne udrzby. Pry Apexi nedodava sadu na cisteni a udrzbu. Japonci ty filtry pry rovnou vyhazuji. Pry se da pripadne pouzit nejaka sada KN. Ale asi budu muset sehnat manual v CZ nebo AJ bo z japonstiny se toho o udrzbe spec. tohodle filtru asi moc nedovim.
Čelda 98'' GT (SS)
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

cim mene tepleho vzduchu k filtru se ti dostane tim lip, jakykoliv teply vzduch je nezadouci, urcite odstinit :wink:
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Salceer
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: sob 21.08.2010, 23:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salceer »

Zdravíčko, tak jsem dnes úspěšně natřel celý podvozek antikorozním nátěrem. Bohužel jsem to nedokončil.. takže zítra budu dál pokračovat. Zde přikládám fota : http://salceer.rajce.idnes.cz/Celkova_d ... CF8546.jpg

Budu postupně přidávat fota..
Celi-johnny
Manager Týmu
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 14.08.2008, 22:44
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Celi-johnny »

mas to supr, taky jsem si tak hral :D
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

znovu jsem se do ni zamiloval... a nasel novy vyznam pro "vzdusne zamky" :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

salceer: teda :shock: takhle naklonit celi? tak to je drsný :lol: na tý židli, tak to bych asi rozhodně nerozdejchal :lol: koukám na tu díru "za zástěrkou" to je teda síla... doporučuju zástěrky original... kdybys je měl, neměl bys tam díru. :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Salceer
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: sob 21.08.2010, 23:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salceer »

jo já to budu lepit a pak si asi udělám nějakou zástěrku.. nebo uvidím kolik bude peněz na origo. Auto je bezpečně opřené o střechu..:-)
Uživatelský avatar
dOOb
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: stř 10.09.2008, 14:54
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dOOb »

TomasGT20 píše:
kunaznory píše:zd.
to ja jsem vzlal celdu dnes na vylet do UH.Hradiste a jeste sni pojedu na vlek si zajezdit na SNB :lol: v hradaku o5 a zase stala stribrna 6g jako vzdy na stejnem miste , no a jizdu bokem si dam urco taky mam tu na to paradni podminky a nejaky ten placek se taky najde :) :)
jo ta stribrna tam stoji porad
Ale myslim ze neni v klubu, kdyz jsem se s nim zdravil, tak ale zablikal takze asi rozumi reci naseho kmene :)

Tak ja jsem se spletl, jezdit bokem se da i dnes :D

A nestala nahodou ve Starem Meste u hlavni cesty? Jestli ano tak jsem to ja. Zdravit se snazim po kazde kdyz vidim Celicu, ale sem na forko moc nechodim, nebo ho spis nejak dukladne neprocitam... Spis jen ty technicke veci :)
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Salceer: to stojí celá jen na 2 kolech ? nebojíš se že jí něco vypoví ? to by se mi taky hodilo jí takle nahnout :D ale bojim se aby si nelehla na záda nebo namne a nebo si nesundala kola :D
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Podle této fotky je to bez motoru, takže to není plná váha na kolech...
http://salceer.rajce.idnes.cz/Celkova_d ... CF8566.jpg

Nějak se mi matně vybavuje, že jsme kdysi měli doma takovou kolíbku na trabanta, namontovalo se to snad na těchlice místo kol na jedné straně, někde se to zapřelo, asi o hranu střechy pak se to taky dalo hodit na bok...

No fakt, ono to existuje:

http://www.trabant.cz/board/atts/2008-0 ... rabant.pdf
http://www.trabant.cz/board/atts/2008-0 ... olebka.jpg
http://trabime.cz/upload/df/tid_614/pid_14065/1.jpg
http://trabime.cz/upload/df/tid_614/pid_14067/2.jpg

Ale zpět k celice, pokud si pamatuju dobře, tak STK už stejně rozhodla a přijde "nová", lepší...
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

kolébku mám doma na šade, stačí převrtat rozteč a je to :D kdyby někdo chtěl B-)

jinak koukám ubrus to jistí... levná klempířina :D
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
dOOb
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: stř 10.09.2008, 14:54
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dOOb »

Tak dneska jsem si rekl ze je treba vymenit klinak a olej a co jsem neobevil... vsechno jsem vymenil, nechal jsem to chvilku zahrat, koukam pod auto a neco tam kape. no mel jsem sto chuti to auto rozkopat, protoze mam jet tento tyden skoro az na ukrajinu a chci me z vodni pumpy. jelikoz je tam strasne blbe videt, tak nevim jestli to netece jenom kolem ni, nebo je treba ju vymenit. Dalsi problem ze je potreba tam co nevidet udelat rozvody a kdyz tu pumpu budu muset dat novou tak to budu muset udelat i s nema. Asi rano zkusim koupit nejakou sracku na benzince, zkusim to tam nalet a budu doufat ze to prestane a vydrzi tu cestu na slovaky.... :( Kua to je pech...
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

dOOb píše:Tak dneska jsem si rekl ze je treba vymenit klinak a olej a co jsem neobevil... vsechno jsem vymenil, nechal jsem to chvilku zahrat, koukam pod auto a neco tam kape. no mel jsem sto chuti to auto rozkopat, protoze mam jet tento tyden skoro az na ukrajinu a chci me z vodni pumpy. jelikoz je tam strasne blbe videt, tak nevim jestli to netece jenom kolem ni, nebo je treba ju vymenit. Dalsi problem ze je potreba tam co nevidet udelat rozvody a kdyz tu pumpu budu muset dat novou tak to budu muset udelat i s nema. Asi rano zkusim koupit nejakou sracku na benzince, zkusim to tam nalet a budu doufat ze to prestane a vydrzi tu cestu na slovaky.... :( Kua to je pech...

žádnej bordel tam nelej, nemá to smysl, je tam v čudu těsnění v pompě takovej o kroužek, teď sem to měl na corolle, furt to jen kapalo a jezdil jsem a najednou když jsem byl odjetej tak smrad chl. směsi a koukám že to nekape ale chčije, spotřeba destliky na cestu domu asi 25km 10litrů... bylo potřeba vyměnit kroužek za 2,5kč
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Odpovědět

Zpět na „Celica“