Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně

Tlachání o všem - bez zaměření!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

party boy píše:Tak pánové už jen za 20. Co, že se jí z vás ještě nikdo neujal? Já to mam v plánu, ale až za půl roku :(

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ni/8872062
ten motor je mi nejakej povedomej :D že by mi ležle na dílne? :D:D

krásnej kousek, škoda toho automatu :( i když z té doby by snad jeste mohl být "povedený" a neco vydržet , ne jako ty dnešní klumpy..
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

To by mohlo, starší věci jsou podle mě fakt kvalitnější :? To se snad s manuálem ani nedělalo ne?
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Biscuit> to že nepíšeš sem nic, protože máš dojem, že to nikoho nezajímá??? To kurva je blbost.... zajíma nejen mě... já sem sem dával fotky antiboom final fixation... čelo nový, celá pravá strana... právě v hajzlu na sračky... práh a kolem... fotky už zmizely... ale mam je pořád na pc... a je škoda, že nikdo neupozorní dál o velkým humusu co se děje kolem prahů.... Kneza ten zmrd, jo je to zmrd... nedal žádný info když měnil prahy... a nasral mě nehorázně.... čurák.... :mad: zajímalo by mě jestli jsi použil nový díly, nebo použitý a neměl byses bát ukázat i fotky bad bad... protože kdo nebude pečovat o tyhle auta... bude to mí bad... i kdyby parkoval v garáži s klimou... ale bude to mít pěkně v prdeli.... což víme my dva... a nesouvisí to se střešním oknem, myslim že ho nemáš a já taky ne...
jinak 20 let mladá celica má nárok na to aby rezla... nenápadně---- proč o tom nepsat? máš snad pocit že se to děje jen tobě? heh ani omylem... ostatní jen nikdy neoddělali plasty a nezkoumali v čem si vozej prdel paka

ps: a paměť ti nevynechává, mýmu kámošovi dost.... už nevim co s tim... každej tejden co ho vidim tak se mi snaží ukazovat fotky zahrady a debilit okolo... i když už mi to řikal a ukazoval 5x.... sick sick :roll: ale nemam to srdce mu říct :"jsi sick nebo co vole? prostě si přestane pamatovat že už jednou nejen jednou ukazoval určitý obrázky... sick man sick :-) ale už to neni ani vlastně sranda...

dále nezajímaj mě kecy mezi tebou a kymkoliv... rád bych viděl fotodokumentaci co se kurva děje... a nejen já... a každýho kdo bude chtít provozovat denně 5g tak by tohle měl číst... neni to auto na denní ježdění... a jestli má bejt... ty co nečteš... tak budeš mt pěknou díru pořádnou (nejen) v kapse panáčku... takže tak zní poselství.... piš, aby si lidi uvědomili, že budou muset solit... jestli si chtěj vozit prdel v 5G solit, nejen jako že si solim kabinu proti vlhkosti, ale solit pořádně... 8)
problém je, že si podobný auto může dovolit koupit každej buran s prominutím, ale starat se o něj dokáže jen 20% lidí... takže zbytek se sešrotuje... tak to je... s 5G po 20 letech. Nebo je lepší lidem lhát? A nechat si všechno pro sebe? to je škoda podle mě...
Motory bejvaj nesmrtelný, když je ovládá slušnej humanoid... ale ale kastle.... ta dostává kapky... ta stárne... ale zase ne tak vůbec ne tak jak to bejvá u konkurence... ale stejně jo...

a co se srazů týče... fakt hloupost se neukázat... stejně tak mě mrzí honzisman, dawe, pavoB, garfield,... který znám osobně, že se nestavili... škoda... protože to stojí za to stát poblíž... jednoho dne za uherskej rok 8)
No končim offtopic romány :-) .... a přesunem se jinam třeba, a omlovám se za svuj vzor, Dr. Zlouna ... už neni ani ladin, ani kaddafik, prostě už je jen Dr. Evil a ob-lama :-) Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> pěkný... a kolik si vycáloval 8) aby si lidi co si myslej, že si koupěj celi 5g z inzerátu za 10- 80t se maj :-) no spíš sem chtěl to přesunout do fora celicy... fotek asi moc nemáš, to je škoda... protože takhle se má buďto postupně (ideálnější varianta) a nebo najednou o celi 5g starat... taková krásná kárka, nebo jak to řikala jedna pani v servise " žihadlo" takhle se musí investovat... jinak skončí na smetišti, nebo v záhrádkářský kolonii :-)

takže vyplázlá cena... + nemam jasno v těch prazích... jako bys pořád mát... tak byly z ojetýho auta? já mam 1 bok z ojetýho a drží to pěkně + celková oprava všeho zrezivělýho na pravo... levobok jsem neřešil... po gumoasfalt aplikaci a levej je původní, ten netrpěl jak pravá strana... taky fumoasfalt a drží... takže bral jsi novej práh od toy nebo z ojetý celicky?
Strašně mě sere Kněza co dával ty polský prahy nový a nedal reference... za to bych ho poslal sedět na 1/2 roku minimálně :mad: debil

Tak konečně už máš celi ready... gratuluju :lol: je to psycho... znám to 8) ty prahy + prachy jsou nejvíc psycho
ps: nerad zvuk luxu? nejlepšíííí... jak jako žádnej konus :-) nikdy bych neměnil :-) krásně si sosá :lol: a nejlíp když vypneš motor.... sssssssss :-) miluju ten zvuk jak si zasyčí... takovej závěr zvukovej po jízdě I love it! :-) no je příjemný prostě slyšet jak celica dejchá... i při jízdě... a neni to vůbec otravnej zvuk jako u turba... ten může lezt na nervy... ale jak prostě si šlápneš na plyn a uslyšíš to sosnutí :-) pak povolíš a přidáš na 3/4 rychlost při tom jak máš opřenou ruku o loketní opěrku a pokuřuješ si doutníček... olééééé to je koncert.... sosací koncert... + muzika :lol: :lol: delikátní luxus asi tak delica celica... u mě :lol: ten zvuk hučící, hutnej totiž jen doprovází ten zvukovej koncert Yamahy 3S-GE a pak to teprv je delikátní dokonalost :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

To mi připomíná mou opravu corolly E9, jenom 1.3, narozdíl od celicy není ani pěkná... reznou dveře kufru, promáčklý blatník, opravovaná kapota... Ale dnes jsem se v ní trochu projel a jsem rád, že ji mám.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> takže novej od toy.... no on je právě maličko jinej než ty polský... u zadní části auta je preciznější... vyšší... no já potkat kněze, tak snad na něj zavolám policajty... aby se přiznal a podal vysvětlení... ne že bych já ty prahy potřeboval, ale jsou tu jiný... a fakt je trapnej... úplně nový od toy bych ani jeden nekoupil... je to moc komická cena... za kus plechu... ale okej... každej má na výběr.

ps: z toho, že jsi v tom zahučel bych si nic nedělal... ty víš jako já, že časem bude celi jen pro zábavu... ne nebude to daily car... i když pořád je dost lidí co jí používá jako daily car... nebude tomu tak... udělals generalku... bravuro... respect... 8) podobný auto s takovým charisma už nikdo neudělá a jak jsem viděl na srazu... je nás už máááálo.... ve statistikách je nás hodně, ale ty, co jsou a budou v cajku... opravdu v cajku těch je jako šafránu 8) 8) guud úúúd :lol:
prostě tohle auto je o tom... vyvolaným úsměvu... ne umělým ale přirozeným... o tý pohodě, komfortu... kráse, radosti, poslušnosti v řízení... dokonalá děvka :lol: :lol: nebo děvečka :-) dává prostě radost 8) ale víš že je to děvka (když nevrže) :lol: roztomilá byla je a bude

asi munulej tejden sem si zaprakoval, že si skočim pro doutníčky a jdu k autu a 2 týpci cca 25 let choděj kolem celi a špiclujou... " zrdavim nás to auto zaujalo, je hustý, tak ho tu očumujem... já řikám, jo, v poho :lol: no je jí 22 let, známe se 10 let a pořád chci aby byla lepší a nestárla... " no je krásný" díky děkuje Vám...
pak jsem zajel domu na sídliště a malej capart přišel k autu a koukal na předek... 2 minuty.... pak jsem zaklopil očka a viděl co neviděl... prostě něco co ho v týhle debilní době zaujalo... a proto stojí za to se o celi starat... prostě proto... dokáže fascinovat to je to slovo... a to víc generací humanoidů :lol: :lol:
říkejme tomu WOW efekt... :wink:

statistika pavěda je... realita bude ale úúúúplně jiná... 338 5g tady nikdy nejezdilo a jezdit nebude :lol: řekněme že realita je -70% min, zbytek hibernuje neboli hnije... no tohle podle mě nejsou statistiky z DEKRY... to našel Haky... když sem se snažil to najít, nenašel jsem, asi sem blbej :-) nebo je to debilně složitý a debilní, nic neřikající statitstika... jako tomu bejvá z 90% vždy statisticky vzato že...
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Dam jen menší info k prahum - nebyly to origo Toy, byl to JEDEN práh od RALL , kiterý ( nevím zda to byla chyba nebo ne, mel jsem ho v ruce poprvé a zatím žádny další pro srovnání nebyl ) byl cca o 0,5metru delší než bylo třeba.
Prahy na spolujedcove strane byly uplne neskutečne shnilé ( tuším sem Biscuit kdysy dával fotečku když do toho klempíř poprvé "rejpnul" a když to videl tak se dva mesíce neukázal a jen sliboval že přijde ( což bylo z cca 75% to zdržení o kterém Biscuit mluvil, jelikož když klempíř obden říká že přijde delat a má auto zafixované na boku tak se nedelá podvozek aby se s autem nehýbalo atd.. vyvinulo se to tak jak se vyvinulo, s tím nic neudelám, holt ne každý je spolehlivý a pokud chce nekdo skutečne precizní a kvalitní práci musí občas přimhouřit oči na občasné neduhy druhých, v čemž mne přesvedčilo práve toto auto, protože sem se po 2 mesícíh kdy na ute odmakal celkem 5hodin naštval a dal to jinému, který si řekl +-stejnou cenu ale ve finále zpusobil svou prací tolik komplikací že jsem dost věcí museli sami předelávat - uchcení stabilizátoru, zavařené díry tam kde mely být atd atd .. )

Na druhou strany jsou nové nejen prahy ale i výztuhy prahů, celé zadní vnitřní kapsy, části podlah.
Behem sborky auta se kolegovi podařilo ve slabé chvíli poskodit zvedákem řidičovo dveře - takže lakýrník, který stříkal Honzovi opravované díly dveře vytáhnul, přebrousil, a nastříkal na "moje triko".

Zatím poslední z nedostaku co vím tak jsou chybející plasty pod motorem, které tam Biscuit mel ale ja je nemohl najít ( respektive v současné dobe jsem přesvedčen že jsem je našel jen se mi nezdálo že by tam pasovali, takže jsou připraveny až bude Honza u nás na dílne a juknu na to znovu ).

Nejvíce práce ( časove ) bylo práve čištení podlah, prahu, kapes a dalších částí auta pro klempíře ( oškrábat asfalt , odstranit tlumicí hmoty, obrousit spoje v podlaze, pokud nejsou poškozené tak hned vytřít kyselinou a po zaschnutí uzavřít ochranným náterem a to samé udelat na všech místech v jejichž blízkosti se vařilo znovu, místa kam se človek nedostal nebo byla vyložene sežraná tak po broušení ocelákem vypískovat ) , "dočištování" po klempířovi ( zabrušování sváru, ošetření sváru, ochrana sváru , položení nových asfaltových tlumicích plátů atd atd atd .. - tehdy sem pochopil proč sem eml čekat, protože první klempíř ač je poslední dobou značne "časove nepsolehlivý" tohle vše odvádí sám aperfektne a za +- stejnou cenu - ušetřil by nám cca 70hodin práce která musela být odmakána naší stranou ( díky Džony ).

Co se týče silentů musím říci že mne překvapily, nebyly tak tvrdé jak jsem čekal a chování auta uplne změnily..

GO motoru standartní ( vč. "udělání" hlavy ), + pár nestandartních uprav pro prodloužení životnosti, které jsou vypsány zde na foru případne zmíneny na celica foru ( díky Libore ).

Baterku jsem Honzovi vnucoval novou už já ale trval na tom že si chce koupit kalciovku kterou bohužel žádný z mých stálých dodavatelu neměl.

Obrovksý "oser" byly práve silenty zdaní nápravy, ( 47 hodin ). ty staré kde jsme ve finále museli sáhnout k extrémnímu kroku a rozřezat části nápravnice aby nedošlo k poškození ramen a nápravnici opet svařit dohromady ( jako malý bonus přidáno vyztužení vnitřku nápravnice v místech uchycení ramen a atd.. )
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

party boy píše:Tak pánové už jen za 20. Co, že se jí z vás ještě nikdo neujal? Já to mam v plánu, ale až za půl roku :(

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ni/8872062
Tak je fuč :( Já jen doufám, že si jí koupil nějakej toyoťák a ne černá tlama jenom proto, že to bylo levný.
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Ale já předpokládám, že víš jak jsem to myslel :wink:
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

když se snaží.......... haha dobry scifi :lol: :twisted: :twisted:
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

To bys koukal,když do Ostravy přijede vlak(25-35vagonů) s jedním vagonem šrotu někde uprostřed,ihned je lokalizován a odlehčen :evil:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
KarlosCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1547
Registrován: sob 05.01.2008, 22:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od KarlosCZ »

biscuit píše:ja z toho nechci delat tema o zastavani se cikanu, jen nemam rad hazeni vsech do jednoho pytle. taky s nima mam svoje zkusenosti. fakt je ale, ze i dobre s temi kultivovanejsimi.
ale nema cenu to resit, fasisti sem snad nechodej ;)
kazdej kdo nema rad kofoly nemusi bejt fasista, nacista, ...ista 8)
EX: Corolla E12 1.6 VVTi 5d
EX: Yaris I 1.0 VVTi 5d
EX: Avensis T25 2.2 D4D D-Cat Exclusive Combi
Uživatelský avatar
KarlosCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1547
Registrován: sob 05.01.2008, 22:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od KarlosCZ »

takze jsi rasista :-) jako asi kazdy
EX: Corolla E12 1.6 VVTi 5d
EX: Yaris I 1.0 VVTi 5d
EX: Avensis T25 2.2 D4D D-Cat Exclusive Combi
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Technicky vzato není a ani být nemůže anébrž cikáni jsou stejná rasa jako evropané :wink:
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

jsou to indiáni..
Back in Czech.
Zamčeno

Zpět na „Pavlačová plenárka“