Celica 7g premyslim o koupi

vše ohledně modelové řady Celica
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

Příspěvek od Peter32 »

proč je všichni prodáváte,vy si to nejprva vytuníte naházíte do toho love a pak to prodáváte,Celica nemůže bejt jen rozmar ,Celica to je auto na život! :) :roll:
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Thomas CZ píše:Sem myslel ze uz je prodaná...nekdy pred mesicem sem na ni koukal na sautu a hned byla pryc,mel ji tam za 250...Jinak pokud bys chtel mou GTS budu ji prodavat po sezone...
No to bude nějaká "mejlka", neprodávám......
To Micron: ale musíš uznat, že ty kola jako vrtule fungujou. A když k tomu přidáš i pořádný nohy..... :D :D
Thomas CZ
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: ned 15.06.2008, 23:51

Příspěvek od Thomas CZ »

zejdy píše:
Thomas CZ píše:Sem myslel ze uz je prodaná...nekdy pred mesicem sem na ni koukal na sautu a hned byla pryc,mel ji tam za 250...Jinak pokud bys chtel mou GTS budu ji prodavat po sezone...
No to bude nějaká "mejlka", neprodávám......
To Micron: ale musíš uznat, že ty kola jako vrtule fungujou. A když k tomu přidáš i pořádný nohy..... :D :D
Sem reagoval na to cerveny GT...Sem videl na FB fotky z PECM :lol: takze vim ze je vse na svem miste :lol:
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

celica 7g přemyslím o poupi

Příspěvek od Pavel Liška »

kolik chceš za ni utratit
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zejdy> jako z toho seriálu "malá velká británie" .... ten vozíčkář: "nno já vim." :-)
http://www.youtube.com/watch?v=rgeChCrKkiE
http://www.youtube.com/watch?v=Apat32l3rM8
ale nachytal sem ho :lol: hihihi a ještě se to pánovi nelíbí :lol: blue boeing si dáte závody na srazu, seš muj favorit, chlupatá noho, taky mam chlupatý nohy, to je gen vítězství :lol: :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Dugles
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06.12.2009, 03:08

Příspěvek od Dugles »

Zdarte, taky přemýšlím o koupi, zítra se jedu na jednu podívat, je to r.v. 2000 četl sem že do 2003 měly nějaký problém se zadíráním motoru, co je na tom pravdy? a na co bych si měl dát pozor? popř jak poznám motor který půjde za chvíli sr*t? přece jenom chci toyotu protože si myslím že je to spolehlivý vůz :) kdyžtak díky za odpovědi :wink:
RED5ive
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: úte 02.12.2008, 13:08

Příspěvek od RED5ive »

Kdyby něco... tady je moje na prodej... http://www.sportovnivozy.cz/14692-toyota-celica-nachod
Cena určitě není pevná...
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Jj, videl jsem :)
Uz jsem se ale rozhodl a jedu si pro tu stribrnou s LSD ;)

EDIT: 2Micron: toto si predstavim pod pojmem turbiny Obrázek, ty se mi libi :)
Odpovědět

Zpět na „Celica“