CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 24.6.-26.6.2011

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

PŘIJEDU NA CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 24.6.-26.6.2011

ANO
39
74%
NE
14
26%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
BaraS
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: sob 11.04.2009, 15:32
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BaraS »

Lucinka píše:
Dekker.dave píše:Jsem vás potkal, když jste vyjížděli ze Slatiňan směr Chrudim. Byl jsem ta černá Corolla E11, pár vás na mě blikalo a troubilo. Akorát, když jsem se po cca pětiminutové zastávce ve Slatiňanech vracel zpět do Chrudimi, byla po vás strašně ucpaná, že jsem ji radši objel. Co jste tam vyvedli? :D
Bylo nás trochu moc a nechtěli jsme se dělit... Spíš by mě zajímalo jak jste projeli Pardubice. Chvíli jsem čekala, když jsem viděla, že se kolona roztrhla na červené už asi po 5 autech, ale nejeli jste, tak jsem pádila už klasickou rychlostí do HK. Původně jsem totiž myslela, že hned v Pce pojedete doprava na ten Heřmaňák.
Jinak taky děkuju za moc fajn odpoledne a příště snad zas :wink:


No Luci na kruháči u hypky sme to otočili a jeli z5 na Háem,protože to nešlo...světla plus kolona do sebe moc nejde a někde stát na plný v pce a čekat až se dojedem nebyl dobrej nápad =)
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Díky organizátorům i účastníkům za sraz, sice jsem se stavil jen na otočku v sobotu, ale byl to pěkný výlet.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

BaraS> soudek byl fakt asi nekonečnej 8) Nejšílenější zážitek byl když sem v noci najednou nemoh najít klíčky od auta :lol: Sem si prohrabal všechny kapsy a nic... do všech přihrádek sem se díval a stres vylítnul až k max hranici, vedle seděl brácha a řiká: " přemejšlej, kdes je moh nechat vole" :-) no po 10 minutách mě napadlo mu šáhnout pod zadek... neeee on mi seděl na klíčích :lol: :lol: ufff infarktová situace :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
BaraS
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: sob 11.04.2009, 15:32
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BaraS »

micron píše:BaraS> soudek byl fakt asi nekonečnej 8) Nejšílenější zážitek byl když sem v noci najednou nemoh najít klíčky od auta :lol: Sem si prohrabal všechny kapsy a nic... do všech přihrádek sem se díval a stres vylítnul až k max hranici, vedle seděl brácha a řiká: " přemejšlej, kdes je moh nechat vole" :-) no po 10 minutách mě napadlo mu šáhnout pod zadek... neeee on mi seděl na klíčích :lol: :lol: ufff infarktová situace :lol:
Jo to sem si myslím roztáčel pivko když si tam s tímhle šílel,ale nedivím se je to hnusnej pocit :D
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Ahoj všem bych chtěl poděkovat za účast na srazu. Také bych chtěl poděkovat Martinovi za skvělou organizaci letiště a rezervaci náměstí. Rád jsem vás všechny vyděl a těším se na příští sraz :lol: neděle Chrudim už jen pár z nás http://foost.galerie.cz/5309864-celica- ... 1#77306412 :lol:
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

martin.matess píše:byla to paráda, ikdyž jsem pobil jen odpolko, ale s teplotou a rýmou ja ktrám jsem toho měl tak tak :D ale sprinty mě bavily, jel jsem to poprvé :lol: akorád by mne zajímalo jakou verzi má Zejdy celicy jestli 103 nebo 141 kw :) protože jinak ty jeho starty to byl mazec, ukázkové :)
Odpovím za Zejdyho má samozřejmě TS - 141 kW, btw když jsme už jeli po vlastní ose domů, tak jsem jel za ním a ty jeho dva laufy jsou dobře slyšet, jednou mu předjíždění vyšlo tak, že tam za krajnicí akorát někoho šacovali policajti a zejdy zrovna podřadil a někoho předjížděl, myslím, že byl taky zvědavej jestli nepojedou za náma ...:-)
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

konopáč

Příspěvek od zejdy »

Díky všem ( především organizátorům Foostovi a Martinovi ) za další super sraz, skvělou zábavu, zkrátka báječně strávený víkend. :thumbsup:
to martin.matess - 141 kW a vlastnoručně pečlivě poskládaný a naladěný motor bez jakýchkoliv úprav
to micron - no když jsem Vás tam viděl jak jezulátka, srdce mi nedalo, abych rušil....
Jinak modré pilulky zatím nepotřebuji ani do své nádrže ani do celdy, ale snad na to taky jednou dojde. Na podzim bych chtěl "udělat" hlavu ( celdy, s tou mojí už nic nenadělám, tady je každá GO marná ), tak by se to mohlo ještě trochu zlepšit.... :D
RED5ive
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: úte 02.12.2008, 13:08

Příspěvek od RED5ive »

Jinak lidi... i za mě velkej dík za naprosto luxusní víkend... vy všichni ste byli úžasný a musím říct, že už potřetí sedím doma s naprosto stejnou myšlenkou, že už jenom qůli týhle bandě to auto prostě nesmí z domu:)
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

vendys píše:
martin.matess píše:byla to paráda, ikdyž jsem pobil jen odpolko, ale s teplotou a rýmou ja ktrám jsem toho měl tak tak :D ale sprinty mě bavily, jel jsem to poprvé :lol: akorád by mne zajímalo jakou verzi má Zejdy celicy jestli 103 nebo 141 kw :) protože jinak ty jeho starty to byl mazec, ukázkové :)
Odpovím za Zejdyho má samozřejmě TS - 141 kW, btw když jsme už jeli po vlastní ose domů, tak jsem jel za ním a ty jeho dva laufy jsou dobře slyšet, jednou mu předjíždění vyšlo tak, že tam za krajnicí akorát někoho šacovali policajti a zejdy zrovna podřadil a někoho předjížděl, myslím, že byl taky zvědavej jestli nepojedou za náma ...:-)
No jo, já jsem ty poldy viděl na poslední chvíli, byli schovaní mezi dvěma auty, ale všechno bylo v rámci pravidel, měl jsem na tacho nějakých 110...
Já vím, ony když ty Ragazzony zahrajou, kdekdo se ohlédne, ve městě to moc nepoužívám, nechci zbytečně nikoho dráždit :twisted: , spíš to lochtám 5-6, to si jen tak ševelí.
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

taky jsem zažil infarktovou situaci a to když mi na dálnici v cca 150,odešla pravá zadní guma :lol:
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Tak jak vidím povedený sraz.Doufám že se Vám líbila i Chrudim, psali mi kolegové a lidi z Chrudimi že jsou podobné autá jako mám já nyní ve městě.Vzbudili jste adekvátní pozornost.Fotky pěkné.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

vypada to ze to byla skvela akce, skoda ze jsem tam nebyl. snad pristi rok. doufam, ze uz vam budu moct predstavit svoji celinku i s turbem :roll:
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Dekker.dave
Člen Týmu
Příspěvky: 47
Registrován: pát 22.10.2010, 17:40
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Letištní plocha Luže?

Příspěvek od Dekker.dave »

Zdar, chtěl bych se zeptat, jak je to s přístupem na tu nouzovou přistávací plochu v Luži? Mají tam ceduli, že vjezd je povolen pouze se souhlasem obecního úřadu. Jak jste to měli tam s tím srazem, bylo to domluvené, nebo jste tam prostě vjeli?
Škoda Favorit 135LX 1994, 1,3, 781. 135 43kw, 180 000km - teď s ním jezdí sousedův syn
Toyota Corolla E11 1998, 1,4 4E-FE 63kw, 120 000km
Honda CB600F Hornet 2000, 70kw, 68500km
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Letištní plocha Luže?

Příspěvek od Foost »

Dekker.dave píše:Zdar, chtěl bych se zeptat, jak je to s přístupem na tu nouzovou přistávací plochu v Luži? Mají tam ceduli, že vjezd je povolen pouze se souhlasem obecního úřadu. Jak jste to měli tam s tím srazem, bylo to domluvené, nebo jste tam prostě vjeli?
Jasně že jsme to měli domluvené :lol:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

celica meeting czech 2011 HD - mix one .... no konečně... video je bloklý v Německu :stupid: šajze
http://www.youtube.com/watch?v=J5zy1CN9Lm8
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“