Pomozte prosim...

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
marf69
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: ned 02.03.2008, 15:06
Bydliště: Ceska Lipa

Pomozte prosim...

Příspěvek od marf69 »

Ahoj lidi,vim ze to neni tema sem ale mohl by mi prosim nekdo dat kontakt na clena MARAT? Nebo jestli by se mi mohl ozvat na marf69@seznam.cz Ma tu japonskou mr2 turbo.potreboval bych naky informace.
Moc dik.
My dream car!!
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

proč to sem podle tebe nepatří? Jinak tu japonskou verzi mr2 turbo má například i pepamoto.
info@marat.cz
http://www.marat.cz/kontakt/

a nebo mu pošli Soukromou Zprávu
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

ty vole jenom čumim, co všechno dělaj, tak to je vostrý...
Uživatelský avatar
marf69
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: ned 02.03.2008, 15:06
Bydliště: Ceska Lipa

Příspěvek od marf69 »

Taky sem koukal ze toho delaj spousta ale nevim kdo z te stranky ji vlastni v jinem vlaknu se zminoval ze tu svou prihlasil prez toyotu a vse legal a ja mam ameriku a cukaj se,prej to nema homologaci tak potrebuji udaje do technicaku a zeptat se jak to dokazal....ja beham od certa k dablu a kazdej rika ze to nejde!!!"musi to jit" :?
My dream car!!
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Jednak nechoď ty ale někoho si najdi. Někdo kdo tohle dělá třeba pro bazary, který se živý dovozem a pak jestli chodíš s prázdnýma rukama a techničákem tak je to taky špatně...
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

jde všechno. I přihlasit pravostranku,jen počítej něco kolem 70000,- auto prodej na díly a kup si vedle v německu
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
marf69
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: ned 02.03.2008, 15:06
Bydliště: Ceska Lipa

Příspěvek od marf69 »

S prazdnyma rukama nechodim a delam to prez lidi kteri se tim zabejvaj,ale stale prd platny.jo a z nemec si za turbo rikaj nejmin 12tis € a to je dost....jinak co mam tohle tak do niceho nez turba znova nepujdu :D :lol:
Vsem jinak diky za rady,stale ale hledam reseni tak klidne piste :wink:
My dream car!!
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

marf69 píše:Taky sem koukal ze toho delaj spousta ale nevim kdo z te stranky ji vlastni v jinem vlaknu se zminoval ze tu svou prihlasil prez toyotu a vse legal a ja mam ameriku a cukaj se,prej to nema homologaci tak potrebuji udaje do technicaku a zeptat se jak to dokazal....ja beham od certa k dablu a kazdej rika ze to nejde!!!"musi to jit" :?
mno hele píše sem přímo ten Marat, ten ji i vlastní co já vim-tudíž navrhuju nad tím už nelaborovat a nedělat z toho druhou světovou a napsat na uváděný mail info@marat.cz
a von se ti už někdo vozve
Odpovědět

Zpět na „MR2“