Turbo

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Tak nemyslete :lol: a připravte si od 350 do 500 tis. a hurá na to :lol: no doporučuju pár balení Lexaurinu 3 mg 1-0-1 na cca 6 měsíců/od prvního objednání dílů až po finální produkt/ pokuď jste slabší povahy.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

OT: ten Lexaurin bych potreboval, ale kvuli skole :?
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Ahold píše:Pěkná stránka, neměl sem se na ní koukat. Teď na nic jiného nemyslím.

K čemu je zvýšení obsahu? Z 1.8 na 2.0, pochopil jsem že se dá zvýšit komprese ve válci, ale k čemu to je dobré u atmo. motorů?
viz. http://www.turbokits.com/Corolla_2.0L_Stroker_Kit/839/
zvyšíš objem motoru na 2,0l. a i u atmo bude tomu ten vykon odpovídat
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Doky píše:Tak nemyslete :lol: a připravte si od 350 do 500 tis. a hurá na to :lol: no doporučuju pár balení Lexaurinu 3 mg 1-0-1 na cca 6 měsíců/od prvního objednání dílů až po finální produkt/ pokuď jste slabší povahy.
Az tak tragicky bych to nevidel, turbo kit + samosvor je cca 150k, brzdy a tlumice budu mit udelane, takze zbyva GEO motoru + chlazeni a mazani.
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

No když myslíš já ale řekl jen to s čím mám menší /lepší i horší/ zkušenost :lol: a popravdě nová spojka/keramika/, přídavný olejový chladič, hadice, fitinky, odvětrání kliky 2x,přídatné chlazení jak vody, možná zásah do karoserie- jistě podle mně úprava předního spojleru nové chladiče respektive nový chladič na vodu s 2 tenkými ventilátory,ať předejdeš úpravě předku s nutností posunu předné části, olejový chladič přídatný a jeho umístění i uchcení výroba něco stojí, jinej filtr, vzduchový filtr nový,palivová pumpa,páska na svody,jiné silentbloky jak na motor tak i na nápravy, vzpěra dopředu mezi tlumiče a dozadu taky - auto při tom výkoně se kroutí jako banán :lol: , dále píšeš brzdy tak to by měli být alespoň 4 pístky neli 6 pístky, podvozek již bych viděl stavitelnej ať se ten výkon dokáže přenést a nemáš z toho kolébku vysokou,novej celej výfukovej trakt, jiné gumy - širší ty galusky co jsou na autě nyní se po testování vyhodí,nové vetší kola pokuď na tom nejsou již nyní 16 nejmíň, tak jak i 3 náplně oleje,všechny náplně včetně nové vody do ostrikovačů :lol: , přídatné budíky a čidla cca 5x, malinkatá úprava interiéru někde to umístit musíš a když jsi hračička tak to něco stojí,dále kabeláž nějaká která tam není, spojky na ,,kábliky", nový knock senzor a přísahám kopec věcí jsem určitě zapoměl :lol: .Jo a určitě si při tomhle autě připrav při výkoně 350 koní novou převodovku ať ji máš připravěnou po první když se roztrhne přeneseným výkonem přes kemamickou spojku pokuď nekoupíš specielní elektronický modul ke korekci ,,dávkování" výkonu a ještě bych doporučil ty polosi co na tom autě jsou o tlouštce palce:-) vyměnit za trošku tlustější to asi bude stát taky nějakej ten penízek navíc ale nemusíš - jen ten výkon a ty polosi jsou v malém nepoměru.................Proto jsme napsal tu malinkatou částku.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

vyztuzeni karoserie vepredu i vzadu hotovo, brzdy nepocitam - hotovo, planuju vykon tak 250 - 270 koni, neni treba jit na doraz a na predokolku je to az az. 200k na upravy motoru a srandicky kolem by melo stacit :wink: kola 17" hotovo :wink: brzdy staci zesilit, jsou zavisle spis na vaze aute nez na vykonu, kazdopadne hotovo
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

aj na vehe auta, aj na kolesach, kedze nieje jedno, aku mas paku... na 15inu nez na 17...
takze aj priemer brzdy, min 330mm :-)
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

tzn. jak rikam, hotovo
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Já psal co je třeba k 350 Hp ne k 250 Hp to bych už nedělal nic :lol:
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

http://www.turbokits.com/Turbo-Kits.com ... ckage/818/ v tom kitu je vse potrebne + diff a vana moroso a je na nejakych 9000USD + tady prace v motorarne pocitej kolem 50000,demontaz motoru+ zpet + montaz kitu a toho okolo 50000. pronajem denní brzdy s naladenim cca 40-45000 nejake ty naplne 15000
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Libi ale to je nějak kolem 350 tis. :lol: snad jsem se nepřepočítal :lol: ale jsem moc rád jak jsi to napsal když brzdy jsou už hotovo a vzpěry taky a nemusí do nich už Hanisek investovat.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Hlavní výhoda celého toho kitu je že nemusíš nic vymyslet,všechno je hotové a krom go motoru je to akorát o vyříznuti předního nárazníku,utažení spon,hadiček,šroubů a konektorů. I ten výfuk už je hotový. Montáž základního kitu do auta trvá cca 20hodin. Jak říkám nebude trvat dlouho a uvidíte celicu gtts :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

jen GTT
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Ty budeš mít GTT ale GTTS tedy 2zz + turbo už je skoro hotová. Majitel se brzy podělí o podrobnosti. ;)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

:thumbsup:
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Odpovědět

Zpět na „Celica“