7 Generacia Podvozok!

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
pito
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 05.09.2009, 16:24

7 Generacia Podvozok!

Příspěvek od pito »

Chalani Prosim Vas pomozte uz Sem zufaly! nieco stale buchoce v prednej Casti spod Motora ked idem po hrbolcoch alebo nerovnej ceste napriklad od kamionou hned to vnimam a rozculuje to.bol sem 3krat v Toyote menili Stabylizacnu tycku,nad Tlmicmi tie gumi,potom platnicky s tymi zelieskami a ze vse vporiadku atd.potom sem siel este na STK nech to skontroluju a vse na 100% fakt to nechapu . .stretol sa stym Niekto uz??? Za kazdu reakci sem Vdacnej
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

pokud jsi uz vicemene ty nejcastejsi priciny resil vymenou onych dilu a stale ti to dela, tak me napada snad jen horni ulozeni prednich tlumicu (kaput loziska)?
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Mě předek taky klepe trochen a přijde mi,že mi to jako bere volant když vemu nerovnost někde.Zkusím uložení stabilizátoru vyměnit,prej to mám v řiti,tyčky dobrý.V toyotě chtěj 450 za jeden,to jde,ale horší bude,že mi začíná trochen hučet ložisko.Neví někdo které nejlépe dát?A jinak v toyotě mi taky říkali,že horní uložení mám zkontrolovat.Tak se uvidí.
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Tib
Navigátor
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 07.04.2011, 19:32
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Tib »

na díly podívej na http://www.mjauto.cz/ do toyoty bych pro takové věci nechodil

a mají tam i ložiska
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Tib píše:na díly podívej na http://www.mjauto.cz/ do toyoty bych pro takové věci nechodil

a mají tam i ložiska
Tak to uložení stabíku za 450 mi přijde eště ok,ale ložisko by byla darda už asi cena.Tak díky za stránky,mrknu co tam maj.
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

zkontroluj si i uložení předních ramen, za poslední dva měsíce sem to delal třem čeldám co tohle řesili, v tooyte z nich tahaly prachy horem dolem a ve finále byly utržení silenty dolních ramen - ty kulaté co mají osu ( sroub ) svyslou ...
Uživatelský avatar
pito
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 05.09.2009, 16:24

Příspěvek od pito »

dik za Rady.Stredu idem do Toyoty dam pozret to ulozenie nad Tlmicmi a jag pisal Idaho takties Tie Ramena . . a ak tam uz vazne na nic nepridu s Toy.servisom koncim! He a sem zvedaf kolko ked tag za odstranenie zavady vypitajú.dam potom vediet ako dopadol.
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

pito píše:dik za Rady.Stredu idem do Toyoty dam pozret to ulozenie nad Tlmicmi a jag pisal Idaho takties Tie Ramena . . a ak tam uz vazne na nic nepridu s Toy.servisom koncim! He a sem zvedaf kolko ked tag za odstranenie zavady vypitajú.dam potom vediet ako dopadol.
co nemas ani zakladnu skolu?
Uživatelský avatar
pito
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 05.09.2009, 16:24

Příspěvek od pito »

Idaho.v Toyote vse skontrolovali jak si psal a ze jen lava stabilizacna Tycka je Zla za 100€ he.dnes sem ju objednal za 25€ a dufam ze vse bude vporiadku . .ak Ne budem stoho Zmeteny!
Odpovědět

Zpět na „Celica“