Pusť se do svého projektu...

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

gabko24 píše:tiez nemam... a totok sa mi paci... hlavne ak by tam bolo za tym este to brzdove svetlo :-D
no ja pocitam ze na to tam je to plexi ze za tim bude svetlo cerveny brzdovy :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Moc pěkná vychytávka. To světlo tam začali dávat až po faceliftu, taky nemám.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

presne tohle planuju v 5.gen , tam ale staci dat Led za ten stredni plast , ale jeste jsem se k tomu nedostal :)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

jsem zvedavy jak to bude pokracovat,dobry napad s tim svetlem :wink: :thumbsup:
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

Chlapi, třetí brzdový přibylo při faceliftu, jaktože to nevíte? :D

Sahy to brzdový je fakt pěkný, co se týče nástavců (prahů) tak to hlavně moc nepřežeň, ale to je věc názoru, na mě už je to trochu moc.
Ale nápis celica každopádně super, možná by to na noc chtělo dva stupně svícení, jako obryskovka a víc rozsvítit při brzdění.
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

a kto to nevie? :-D
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Sahy
Navigátor
Příspěvky: 137
Registrován: sob 28.06.2008, 16:03
Bydliště: Brno

Příspěvek od Sahy »

jay-jay: no stopro jedu do Mýta, to si nenechám ujít, ale nevím jestli s Celicou :-(

MichalS: jak píše Kubrt, to plexi je z jednoho kusu a je to vyfrézovaný, takže to je jako předek toho brzdovýho světýlka a zapadá to do toho plechu

Vendys: o těch prahách jsem psal už na začátku, že se mi moc nelíbily, ale že byly za super cenu, nicméně až sem je nasadil a chodil kolem auta, začali se mi líbit :-) a když je porovnáš se seriovýma, tak jsou skoro stejný, jen ty křidýlka jsou trochu víc vystouplý... Jinak dva stupně svícení jsou na těch zadních kouki, ale na ten nápis to dávat nechci, protže jsem koupil přerušovač brzdovýho světla, kterej sice není povolenej, ale už sem to viděl a člověk si toho fakt všimne okamžitě a hned začne brzdit taky!!!


A jinak vizi o hotovým autě už mám... Teď laminátuju zadní nárazník, dodělávám díru od plastu původního místa RZ, ty hranatý boky zahlazuju, až tude, vyrobím si difuzor do té spodní díry... Přední nárazník cestuje z ameriky a nechápu proč, ale už je na moři skoro 2 měsíce, bere to ještě přes Afriku :-), až dorazí, projde ještě menšími kosmetickými úpravami a auto bude skoro hotovo.
Jinak jsem našel na netu fotku, kde jsem to jen v malování upravil, jak ten nárazák chci, tak pro představu posílám:

Obrázek
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

nádherný projekt, a ta třetí brzdovka to je radost :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Sahy
Navigátor
Příspěvky: 137
Registrován: sob 28.06.2008, 16:03
Bydliště: Brno

Příspěvek od Sahy »

martin.mates: díky, ale není to tak dlouho, co jsem u tebe byl tuzer :-), ale jak už tu padlo, každýmu se líbí něco jinýho...
Sahy
Navigátor
Příspěvky: 137
Registrován: sob 28.06.2008, 16:03
Bydliště: Brno

Příspěvek od Sahy »

Jen tak pro radost... Ano, od apexi a zex na autě ještě nic není, ale všechno bude :-)

Obrázek



Ať interiér hezky ladí a tímto s ním končím......

Obrázek
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Tak ovsem ten volant je mnamozni. Jeste je tam misto na tlacitko :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Tib
Navigátor
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 07.04.2011, 19:32
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Tib »

Sahy píše:jay-jay: no stopro jedu do Mýta, to si nenechám ujít, ale nevím jestli s Celicou :-(

MichalS: jak píše Kubrt, to plexi je z jednoho kusu a je to vyfrézovaný, takže to je jako předek toho brzdovýho světýlka a zapadá to do toho plechu

Vendys: o těch prahách jsem psal už na začátku, že se mi moc nelíbily, ale že byly za super cenu, nicméně až sem je nasadil a chodil kolem auta, začali se mi líbit :-) a když je porovnáš se seriovýma, tak jsou skoro stejný, jen ty křidýlka jsou trochu víc vystouplý... Jinak dva stupně svícení jsou na těch zadních kouki, ale na ten nápis to dávat nechci, protže jsem koupil přerušovač brzdovýho světla, kterej sice není povolenej, ale už sem to viděl a člověk si toho fakt všimne okamžitě a hned začne brzdit taky!!!


A jinak vizi o hotovým autě už mám... Teď laminátuju zadní nárazník, dodělávám díru od plastu původního místa RZ, ty hranatý boky zahlazuju, až tude, vyrobím si difuzor do té spodní díry... Přední nárazník cestuje z ameriky a nechápu proč, ale už je na moři skoro 2 měsíce, bere to ještě přes Afriku :-), až dorazí, projde ještě menšími kosmetickými úpravami a auto bude skoro hotovo.
Jinak jsem našel na netu fotku, kde jsem to jen v malování upravil, jak ten nárazák chci, tak pro představu posílám:

Obrázek
a co zapnout přerušovaný brzdový pouze při intenzivním brždění a nebo pokud sepne ABS
Tib
Navigátor
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 07.04.2011, 19:32
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Tib »

Sahy píše:Jen tak pro radost... Ano, od apexi a zex na autě ještě nic není, ale všechno bude :-)

Obrázek



Ať interiér hezky ladí a tímto s ním končím......

Obrázek
a co airbag
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

pokud bude pouzivat 4body pasy, tak je mu airbag k nicemu, protoze pri narazu bude sedet pevne v sedacce, to neni jak u klasickeho kde se sice taky zaseknes, ale stejne to telo leti dopredu.
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Tib
Navigátor
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 07.04.2011, 19:32
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Tib »

TomasGT20 píše:pokud bude pouzivat 4body pasy, tak je mu airbag k nicemu, protoze pri narazu bude sedet pevne v sedacce, to neni jak u klasickeho kde se sice taky zaseknes, ale stejne to telo leti dopredu.
to je prima ale co pomahači a chrániči ty nebudou řešit pásy ale že tam není airbag nebo se to zapíše do TP že tam jsou 4bodové pásy a pak nemusí být airbag
Odpovědět

Zpět na „Celica“