Na přestavbu?!

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja ji videl myslim jeste nekde , a tam ten cudlik byl videt , btw. zase nema sibr a ty co nemaj sibr maj klimu ( aspon u 2,0 :) )
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

biscuit píše:ja nemam sibr ani klimu! :-) holt social edition.. ale aspon uz nemam svihadla a snad bude i tempomat, takze bacha! 8)
ja mam sibr i klimu :D ale po dnesku bych rekl ze je ta klima lepsi :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

:) zajímavý názory ... ale fakt to nechci na závodění, mám rád sporťáčky a tyhle čeldy mal nadčasovej tvar 8)... no já mám ještě jednu totiž, ale je komlet sežraná, takže z nich udělám dvě.. kompletně tu 1.6 rozeberu a nastříkám jak vevnitř tak venku :) ... teď jsem se do toho vlastně pustil... hned jsem narazil... předchozí majitel byl s pěknej ňouma... rochnil se v elektrice a nevěřil jsem, že tohle někdo může udělat... všechno jsem dal tak nějak do původnío stavu, ale ani netočí... startér normálně maká přes kabel, ale když všechno zapojím, tak akorát na druhý poloze vylítne teplota na max, rozsvítí se taká zvláštní kontrolka (http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... 19Bmde31Fw) a nic jinýho nefunguje... neměl by ste někdo schéma na tyhle auťáky?
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

http://leteckaposta.cz/290469937


:wink:

teplota na max - asi nezapojeny cidlo, a Check engine ten by mel svitit normalne pred nastartovani , ale jeste tlak oleje by mel svitit
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

taky jsem na to čidlo myslel, koknu na něj... aha,tak to jsem nevěděl... to právě nesvítí, kromě tý teploty a kontrolky se neděje naprosto nic... nwm, jestli tam něco někde přepojil ten předchozí majitel bo co..... díky za to schéma :wink:
Uživatelský avatar
Floyd
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 29.01.2007, 19:51
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Floyd »

Gratuluju k Celde :-)
jinak to, ze vyleti teplota na max a sviti kontrolka ´check engine´ dela taky kdyz je odpojena lambda...mrkni na ni :-)
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Odpojena - aby spis nebyla utrzena, je tam toho vic co muze zpusobovat sviceni.

OT: kombinace 1.6 / klima / sibr / el. okna je zajimava.
Videl jsem nekde na foto origo 1.6 ve ktere byla klima a byla bez el oken. Zato si myslim ze veskera elokna v 1.6 jsou dodelavana. Kombinace sibr / klima muzou byt obe neni to pravidlo.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Teď k ní nebudu mít dlouho přístup kvůli škole, ale všechny nápady si napíšu :) ... ale je zvláštní, že i když tohle svítí, tak nejde nic jinýho a pak ani necvakne starter... bláznivá elektrika :( ...
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Lidi... mám takovej netechnickej dotaz :D ... jak jsem si koupil tohle auto, tak nevím jak dál co se týče přihlášení a tak... povinný je teď zrušený, ještě to nemám na sebe přepsaný a chci to šoupnout do depozitu... jen nevím, jestli to půjde, když je to takle.... slyšel jsem něco i o evidenčce a tak... nevíte někdo jak se postupuje při takovýhle situaci? psal jsem už i na dopravku, ale ty **** neodepisujou, tak nevím, kde jinde to hledat, když se tam v týdnu nedostanu osobně... díky za rady :)
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

Maiky píše:Lidi... mám takovej netechnickej dotaz :D ... jak jsem si koupil tohle auto, tak nevím jak dál co se týče přihlášení a tak... povinný je teď zrušený, ještě to nemám na sebe přepsaný a chci to šoupnout do depozitu... jen nevím, jestli to půjde, když je to takle.... slyšel jsem něco i o evidenčce a tak... nevíte někdo jak se postupuje při takovýhle situaci? psal jsem už i na dopravku, ale ty **** neodepisujou, tak nevím, kde jinde to hledat, když se tam v týdnu nedostanu osobně... díky za rady :)
poloprevod - odhlaseni na tebe, evidencka, eko poplatek, prihlaseni na tebe a az pak je mozno depozit. - pozn. eko je 5 000czk v pripade ze ho mas zapsany v TP jinak si ho musis nechat potvrdit (do 700czk) nebo zaplatit 10 000 czk a samozrejme 800 czk prepis a az pak jde depozit.. omlouvam se za chyby.. jsem ozralej :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

V pohodě, ani se ti moc nemotaj písmenka :lol: ... s tou daní to moc nechápu... jako zapsanou v TP v poznámkách?
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

před 2. týdny jsem koupil celicu a následovalo : evidenční kontrola potřebná pro přepis ( 200-300 kč) eko. poplatek měl by být těch 5 000 je psán něco jako poplatek na podporu a sběr vraků v uředních záznamech v velkém TP no a potom už jenom přepis to je 800 potom to pude snad do depozitu uložit
Odpovědět

Zpět na „Celica“