Baterka

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

micron,taky to ted takhle poctivě dělám,nic bez motoru.Ale ted si vzpomínám,že k tomu banneru co vydržel jen 3 roky sem se fakt choval jak hovado :oops: Nebyl problém vše spouštět bez motoru včetně střešního okna atd. :roll: Nebo třeba lidi chtěli vidět vyklápění světel a já to klidně 20min. předváděl :oops: :twisted: Ta spojka fakt KO a lano mně nemine :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
telleke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 664
Registrován: čtv 18.02.2010, 09:56
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od telleke »

A na kolik tě vyšla? Já kupoval 60Ah Vartu a s poštou vyšla na 2000,-
Toyota Yaris Verso 1.3VVTi rv. 12/2000, Toyota Yaris 1.0VVTi rv. 11/2001
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: doporučuju

Příspěvek od mara.mww »

micron píše:vysokokapacitní BANNERku s bejkama :wink:
tak to ani nahodou
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

noooo tak dneska jdu k autu... dálkáč nic... světýlko kabiny jakš takš, palubka téměř mrtvá... radio ani ťuk... bannerka zemřela :cry: :cry: už před tejdnem sem si všimnul, že u mý nabasovaný hudby bez mortoru lehce blikalo radio... a to je důkaz :lol: když jsem nastartoval, tak neblikalo, takže altík fachá... bannerka po 7/8 letech pomalinku zemřela :cry: ale za to, jakou dobu vydržela i ty mrazy... chci jí znova... a neboooo okradu fogiho landcruiser, kterej má 2 vysokokapacitní... 1 mi stačíííí :lol: sice nechápu k čemu má land cruiser 2 vysokotonážní baterky... možná kvůli "předtápění" interieru... aleeee moh by se podělit, darovat... tahle byla z terrana... tak teď by bodla z landcruiseru :lol:
a sakra zase sem vytuhával... celej tejden než sem pochopil že baterka je k.o.... tušil jsem to, ale nechtěl sem tomu věřit... úplně sem byl vysátej, zničenej, unavenej, línej jak stádo přežraných koziček :!:

altík podle mě fachá krásně... prostě definitivně zemřela a já se s tim nemůžu smířit---- pochoval bych jí někde na hřbitově, její síru bych rozházel po parkovišti, :lol: za to co pro terrano a celicu dělala takovou dobu... 7/8 let za to by si zasloužila pořádnej pohřeb... tohle je kvalitní životnost nonstop OUTDOOR test... extreme -28 / +35 °C 7/8 years banner rulezz!!! RIP :cry: je stejně zničená jako já... i když na dně neni... a ani já... pořád má malinko šťávy :lol: ledku v interieru zapne a kokpit decentně taky :-)

teď jak tu mam ten muj katalog kde jsou i techno záležitosti ohledně baterií... tady se píše: "elektrische anlage": 1.6 STi : 60Ah/ 70A 1.OKW
2.0 GTi 60Ah/ 70A 1.4KW a turbo 4x4 60Ah/ 80A 1.2KW noooo sice to je k ničemu, ale je to hezký :lol: takovej poznatek jakoby že :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

ale stejně jí nabíjim... ještě nesmí zemřít :lol: i když byla bezúdržbová, je tam po odloupnutí plastu možná možnost jí doplnit... ale nejsem si jistej... je tam napsáno warning "do not open" to člověka přímo motivuje to otevřít že :lol: ale je to zajímavý... byla bezúdržbová, ale to, že se vlastně dá naplnit by zjistil jen milovník banner... tajně skrytá možnost dolejvání? že-by těžko říct co tim autor myslel, ale po odloupnutí plastu jsou tam podobný "dolejvací otvůrky s varováním" podobný jako u údržbových jakoby na aqua

check this
Obrázek
tady vypadá bezúdržbově--- aleee co to tady máme za schovku? :-)
Obrázek
Obrázek

kdyby to nemělo sloužit k otevření... tak to tam nebude říká mi selský rozum... :lol: jaký do not open? co pak asi je uvnitř?
ale jde z toho trochu strach 8) možná by poradil náš známý soudní znalec z oblasti toxikologie pan inženýr Zikmund, že by strčil prstíček :lol: :lol: a ochutnal konzistenci tajuplných dírek :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Letos jsem koupil Vartu Blue dynamic 74 Ah, za 1686 Kč v kamenném obchodě. Ta by měla nějaké ty basaky chvili utáhnout :wink:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

ještě pořád se nabíjí... už 18 hodin poctivě pomalu, nechám si jí jako náhradní... faktem je, že sem hudbu poslouchal na plný pecky asi 2 hodiny s občasným nastartováním motoru...(1* tejdně/2*) těžko říct jestli by to daly nový... těžko říct, jestli je opravdu mrtvá.

tak tohle jsou ty čudlíky aaaha tak to asi neslouží pro vodu... to je bezpečnostní patent a odvětrávání - sice nechápu jak to jako odvětrává, když nad tim je plastovej kryt, ale budiž :-)
Obrázek

http://www.baterieonline.cz/baterieonli ... L-12V-80Ah tady je 2.500,- pěkný fotky

tak nabito 100% čistej čas 19hodin
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak ve čtvrtek opět stařičká banner odmítla otočit starterem... definitivně dead :lol: od pátku nová Bannerka- ta samá... 80Ah 2.500,- sice bych bral i 69Ah, menší lehčí, ale nebyla fofrem k dispozici... tak opět těžká, velká, prověřená gut.
Obrázek

Biscuit> ta tvoje Yuasa má kontakty opačně. Já mam prostě rád 4 kontakty In One :lol: neřešit + - :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“