Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

ale kdybych tomu kámošovi co to stříkal dal 100 tis. taky mi to nastříká a vydrží to třeba 10let je to jen o penězích
ale origo barva toyoty vydrží víc i červená
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

Nechci dělat nový topic tak to šupnu sem. Johny máš tady natočené video z kopru proti té Hondě. Točené fotoaparátem takže kvalita nic moc + přítelkyňě to točila :D

zde:
http://www.uloz.to/8687255/sam-0123-mp4
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

petr> no jo... rudoši růžověj... chybí metal, červená nesnáší slunce, fest, voskovat a leštit do aleluja... děsná barva, ale pořád má oblíbence :wink: člověk se fakt nadře aby červená vydržela hihi blue metal nerozumí voskování a leštění... co to je? já meju jen studenou vodou a mikretenovýma hadříkama :lol: plachtič... podvodník :lol: kam plujete? :lol: ale supr ta plachta, jen křídlo prozrazuje... jinak je fakt nenápadná :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Celi-johnny
Manager Týmu
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 14.08.2008, 22:44
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Celi-johnny »

jay-jay píše:Nechci dělat nový topic tak to šupnu sem. Johny máš tady natočené video z kopru proti té Hondě. Točené fotoaparátem takže kvalita nic moc + přítelkyňě to točila :D

zde:
http://www.uloz.to/8687255/sam-0123-mp4

kvalita super, dik ;)
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

Obrázek

:)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

gimme my fuckin papers motha fucka bitches!
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> sem musel chvíli zkoumat jak jsi to myslel... nejdřív mě napadlo jako že ta fotka je temnější... strašně se mi líbí na tom foťáku AEB snímání... vždycky to má jiný světlo... udělá to 3 fotky a jedna je moc světlá na muj vkus, druhá je temná, jakoby bylo o pár hodin víc... a třetí je taky jiná... tak nejdřív sem si myslel že je ta fotka moc temná :lol: tu já rád
Až pak mě napadly ty Carbon Eyes... šminky co už má hezkou řádku let... a pořád se mi to líbí... mooooc mega moooc, nutí to oči dívat se na oči i když zavřený... a vypadá to lehce zlobivě :-) možná bych je časem překarbonoval, ale vlastně neni potřeba, fakt kvalitní matroš to byl... kdyžtak napiš jak je elastickej ten co si kupoval... musí bejt fest přilnavej a tenkej, ohebnej... možná bych časem vyměnil texturu očních stínů 8)

+ jednou jsem psal, že auto vlastně vůůůbec nepotřebuju... je to fakt, auto vůůůbec nepotřebuju, ale minimálně 1 CELICU mít musim 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> no já právě myslel že sis je už koupil od toho týpka, jak tu inzeroval ty novější... jinej vzorek
Nejsem úplně spokojen s těma druhýma právě... ty původní co jsou na krytech lamp a bočních lištách jsou perfektní materiál... po 6 letech pořád jako nový!... ale přestaly se vyrábět :-(
ty co sem pak koupil nejsou ani z 50% taková kvalita... mam tim potáhlej kryt na baterku na mobilu a povrch zmizel... zůstal jen černej na určitých místech... šoupacích nic moc...
tenhle mam na krytu nádrže... + 2 pruhy na střeše--- jakš takš... ale na světlech by nedržel... neni to "vono" + v interieru kolem řadičky drží ale taky jakš takš... takže nejsem spokojen... tenhle další by moh mít podobnou kvalitu, jako kdysi... pořádný lepidlo, tenkej, elastickej- přizpůsobivej a odolnej mega odolnej...

kdysi jsem doporučoval právě ten co s nim nejsem úplně spokojenej, ale až čas ukázal, že prostě na ostřejších ohybech/ hranách nedrží tak jak by měl a navíc se odírá... což jsem nevěděl... a používat fén, na to nejsem zvědavej... kvalitní materiál je poddajnej i v 10°celsia a MUSÍ DRŽET fest

+ počítej s tim, že když to nalepíš na auto, vypálí to, změní barvu laku pod tim... :lol: před lakováním střechy sem tam měl takový carbon kosočtverce... a když sem je sundal, čuměl sem :-) normálně z modrý barvy co měla bejt pod samolepkou byla zelená metla :lol: pěkně vysmahlo, to mě docela dostalo... :lol:

ps: tady sem našel video... reklamu na muj mobil, fakt ho mam moooc rád... vyklápěcí, přes 3 roky fachá a je jak novej... TV in! ... a už se neprodává, ale nemá chybu... otázka je, proč se to nevyrábí? ale co... řeknu Vám pustit si zprávy v hospodě olala :lol: ta reklama nemá chybu... ale vlastně tady u nás to byl tajnej mobil... o to líp :-) i když škoda... bad marketing, bravura technology
http://www.youtube.com/watch?v=d6oo-rdcCig
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Obrázek
Obrázek
Celi-johnny
Manager Týmu
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 14.08.2008, 22:44
Kontaktovat uživatele:

jedna nalestena :))

Příspěvek od Celi-johnny »

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

palec hore, krasa!
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
AlešHL
Navigátor
Příspěvky: 86
Registrován: stř 25.03.2009, 20:10
Bydliště: Horní Lideč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlešHL »

Trošku sem se projel......
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

gramo:proklatě vysokeeeej spoiler :lol:
celi johnny: tebe musí ten spoiler grama prudit, a nebo---- : jj
biscuit: ale zase to překvápko... jako černá hmota co vypálila modrou a zůstala jen zelená? coooože :-)
aleshl: super textura... konečně jsi mě donutil vyfotit svý modleky... dám je dnes/zejtra... bahníčko maj rády\ 8) :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

No jo, spoiler je tak vysoko, ze provoz za sebou sleduju pod ním :) Ze začátku jsem ho chtěl vyměnit za nějaký decentnější, ale už jsem si zvykl. Dozvěděl jsem se, že ty podložky z GT-foura se dají sundat, ale je to pod lakem a nechce se mi do toho zasahovat.

AlešHL: parádní rozprsk, sluší jí to, geny pro rallye se nezapřou. To musela být pěkná jízda.
Celi-johnny
Manager Týmu
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 14.08.2008, 22:44
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Celi-johnny »

taky jsem si zvykl:D akorat fakt nevidis co se deje za tebou
Odpovědět

Zpět na „Celica“