Vyzkum :o)

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Javor píše:
czmk5 píše:Každé policejní auto by mělo být opatřeno GPSkou, nedá se jim do toho dostat? Potom třeba po zapnutí navigace byste viděli kde se pohybujou vozy policie :twisted:

:lol: ty si teda koumák.. můžu tě ujistit že to nejde :D
a já Tě zase ujistim že to lze. Celý IZS používá jednotný systém sledování včetně GPS trackeru. Stačí jen znát frekvenci a šifru. ;)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

libor12 píše:antiradar moc nedoporučuji. Oni to samozřeme zjisti že ho tam mas akdyž tě neudělaji na rychlost tak si najdou neco jineho :) a to je kolikrat horší než ta rychlost :) jinak rychlost běžně překračuji a z 98% to skončí u slibu že už se to nebude opakovat :lol:
Zaujimalo by ma ako sa vies s prekrocenia rychl. vykrutit ze ostanes len s napomenutim :)

Ja som sa nevikrutil ani s toho ze som ani nie 100m od domu nemal vodicak a hned 30 eur ...
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Teoreticky přes správní řízení a rok to natahovat a je klid. Ale pokud je policajt slušnej, tak nejvíce pomůže bejt slušnej a nehádat se. Popřípadě se omluvit a mít v záloze rozumnou výmluvu. Přeci jen většina policajtů jen dělá svoji práci. Kromě těch zamindrákovanejch se kterejma teď bojuje micron.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

GPS :_) tak to mě taky napadlo už dávno... totiž každej polda by měl mít GPS v kapse, aby jsme my občané věděli, kde máme našeho pomocníka a chrániče... kde se pohybuje, a jak plní svou funkci :lol: škoda, že to nejde, ani ne auta, ale každýmu bych to dal do kapsy :lol: :lol: v rámci hlášky " "bezpečí především, veřejný zájem nadevše, chci vědět kde je muj nejbližší zachránce, můj hrdina" ale asi to nevyjde no :lol: :lol: ale napíchnul bych je 8) aby se neflákali :lol: no a kdyby GPS vypnul, byl by vyhozen... nonstop příjem + na baterku by se nemoh vymlouvat, to by přístroj pípal :lol:
ale fakt jako, maj odstupný, rentu doživotní, jsou nedotknutelný, nepostihnutelný, nezkontrolovatelný... napích bych je povinně... 8)
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 14.04.2011, 04:32, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Ale samozřejmě že i pěší mají GPS tracker ve vysílačce. :) to aby měl nadřízený přehled jestli si obešli svůj "rajon" nebo si pěkně v klidu v hospodě na účet podniku dávají oběd. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

libor: no počkej, to si děláš srandu? jako v tom případě chci přístroj, něco jako mobil a tam mít otevřený všechny hrdinný porty... aby byly na displayi ty postavičky :lol: ihned kupuju anti tracker wanted :lol: hned bych se cejtil o dost bezpečnějc v tomhle policejním státě... :idea: praha je fakt přepolicajzovaná. takovej přístroj chci, pohybovat se a nevidět lupiče to musí bejt požitek jako na vesnici
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Nemusíš mít žádný přístroj. Stačí Ti stolní pc,připojení k internetu,správná adresa a 2x 13znaků. :) a víš přesně kde se nachází auta,lidi celého IZS. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

libor: to by chtělo automat... prostě GPS anti tracker ve velikosti mobilu, nebo v mobilu, žádný PC... chci to mít u sebe, necejtim se bezpečně když vidim 3 policejní auta za 3 minuty na andělu, nebo na smíchově--- který nemaj co dělat... a i jako turista bych si toho všimnul, těch policejních aut je prostě až přespříliš... to nemá ani na new york mam dojem... a to nepočítám ty pěší co tam servírujou pokuty :lol: :lol: :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Co vím tak některé městské části a místa jsou hlídané více třeba z důvodu toho že tam bydlí nějaký politik či se tam nachází nějaký důležitý objekt. Něco podobného je i na Žižkově kde se tisknou eura a jiné ceniny.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

nevim, ale já mam prostě strach vůbec s autem někam ject... dneska sem šel po andělu a kdysi jsem si řikal, tady zastavim jednou autem a koupim si yufku (tureckej gyros) nikomu tam nepřekážíš... a ejhle tam polda a sází tam 500,- pokutu za gyros... takže ne no... máš právo ject jen do hnusnýho macka... a vypadnout... vždyť i ty turisti už si ty policejní oktávky fotěj jako nějakou součást prahy??!!! je to fakt šílený, jakto, že když jedeš po půlnoci v pátek, nebo o víkendu tak vidíš jen taxíky a policejní auta, těch policajtů je víc než taxíků! kde berou na ten benzin, teď tu vládneme MY. :roll: je to do očí bijící. Zase kdyby se viděli navzájem, možná by jeli jinudy... a uvědomili si to... jak to může vnímat někdo kdo sleduje dění z hospůdky... pohyb, ten chaoz... tu komedii
Tahle cedule co tu máme v micronesii mluví za vše... "musíš se přizpůsobit! a jestli se ti to nelíbí, tak máš smůlu, si jen kreten občan, poslouchej příkazy a nech se poučit" :lol:
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

no každopádně zábavný dialog, ale zkušenosti s antiradarem mi zatím nikdo žádné neposkytnul :D
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Javor
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 12.11.2009, 06:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

libor12 píše:Nemusíš mít žádný přístroj. Stačí Ti stolní pc,připojení k internetu,správná adresa a 2x 13znaků. :) a víš přesně kde se nachází auta,lidi celého IZS. :)
nene tak to opravdu nejde :-D tento system není přístupny přes internet, IZS má vlastní soukromou síť, na které funguje.. a k tomu každá složka ještě zvlášť.

micron: a tebe je mi trošku líto, že si tak zamindrákovanej na policajty.. ale házet všechny do jednoho pytle mi nepřijde inteligentní.. na blbce můžeš narazit všude víš..
pardon za OT
Celica 2.0GTi 5g zvaná vCelka
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Martin.matess.... jezdil jsem před pár lety (4 - 5) s antiradarem vysoké úrovně (kdysi z USA dovalený s evropským flashem) a chodilo to vcelku dobře. ... Jenže... To se ještě používaly mikrovlnné a ultrazvukové měřiče rychlosti s poměrně dobrou a přesnou pulsní specifikací, takže se daly detekovat cca 2 - 5 km před místem s čelní viditelností (reálně 400 - 500 m před). Dokonce byl tak dobrý, že k němu existovala i laserová čidla (odzkoušeno v rakousku, spíše nepoužitelné).

Ve finále je v čechách nejlepší detektor mozek a oko.... Antiradar (myšleno jako pasivní detektor aktivních prostředků pro měření rychlosti) je vyhozený peníz! Aktivní antiradar je docela o držku, ale při správné montáži funguje na cca 95 procent případů.
Back in Czech.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Javor píše:
nene tak to opravdu nejde :-D tento system není přístupny přes internet, IZS má vlastní soukromou síť, na které funguje.. a k tomu každá složka ještě zvlášť.
tak to říkej někomu kdo ten systém víc jak 3roky používá a na jeho uvedení do provozu se i jednu dobu podílel. :) nevím jak jinde,ale Pražský IZS má jednotnou radiotelefonní síť včetně všech dopravců IDOS obsluhující Prahu a příměstské části včetně sledování,k tomu kamery atd. Existují 4 podružna a 1 hlavní koordinační centrum. Výhodu sledování to má třeba pro operátory tísnovych linek kdy po zadání sdělene adresy,čísla sloupu veřejného osvětlení a dalších daných bodů se spojí přímo s tím kdo je v dané lokalitě. A samozřejmě existuje skupina lidí která se do toho systému je schopna zvenčí dostat. Asi tak. Kdo mne zná tak ví. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Javor píše:
nene tak to opravdu nejde :-D tento system není přístupny přes internet, IZS má vlastní soukromou síť, na které funguje.. a k tomu každá složka ještě zvlášť.
tak to říkej někomu kdo ten systém víc jak 3roky používá a na jeho uvedení do provozu se i jednu dobu podílel. :) nevím jak jinde,ale Pražský IZS má jednotnou radiotelefonní síť včetně všech dopravců IDOS obsluhující Prahu a příměstské části včetně sledování,k tomu kamery atd. Existují 4 podružna a 1 hlavní koordinační centrum. Výhodu sledování to má třeba pro operátory tísnovych linek kdy po zadání sdělene adresy,čísla sloupu veřejného osvětlení a dalších daných bodů se spojí přímo s tím kdo je v dané lokalitě. A samozřejmě existuje skupina lidí která se do toho systému je schopna zvenčí dostat. Asi tak. Kdo mne zná tak ví. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Odpovědět

Zpět na „Celica“