Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

doky: jaja orange... pomerančů sem si všim i na originálních lacích od toyoty- náš land cruiser je taky pomerančovej někde už od výroby... na to nehraju. Každopádně na tomhle místě mě naboural na parkovišti ten kreten před jízdou na sraz... přední blatníky jsou oba fixovaný už Xx... tenhle vydrží ještě dlouho, spíš ten druhej budu měnit tenhle rok, ten už pude do háje. :lol:

díky, ale mam pocit že to bouchne, holt 40 let starý elektrárny v nejvyspělejší zemi- big mistake!... tohle neuchladěj, sázim že ne... hraje se jen o čas, ta sůl to stejně rozežere, jak dlouho myslíš, že by mořská voda uchladila celicu? než by motor začal hořet? Asi tak...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Celi-johnny
Manager Týmu
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 14.08.2008, 22:44
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Celi-johnny »

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

micron píše:doky: jaja orange... pomerančů sem si všim i na originálních lacích od toyoty- náš land cruiser je taky pomerančovej někde už od výroby... na to nehraju.
...
A ten pomeranč je nějaká rychlooprava, nebo to tak normálně nastříkali? Třeba kapota vypadá OK. Potřebuju opravit lak na střeše a PZ blatníku + pár dalších detailů a uvažoval jsem o té lakovně v Komořanech, protože to mám celkem blízko, ale tahle fotka mě trochu odradila...
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

všiml jsem si, zvlášť na tmavých barvách a z určitých úhlů to vynikne... asi daň za vodou ředitelné barvy nebo za snižování nákladů ve výrobě ... (to je ještě dobrý, přece to nebudem stříkat znovu...)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

na hrubý foce to holt vyniklo :lol: je to focený hodně z blízka... takže normálně to ani neni vidět... lakovna je to v cajku, modrá metla je dost drahá barva, ale ne tady... tady stojí optimálně pro mě, celý auto už bylo lakovaný prakticky a je to dobrá práce, tenhle kus pomeranče se zapomněl rozleštit, na to sere pes... stejně ho zase časem vyměnim, oba blatníky byly původní a už maj svý za sebou :-) tak pak až dám kvalitní materiál, budu třeba buznit... na pomeranče blatníky, jsou řekněme provizorní cca 9 let :-) zkoušel jsem je prostě renovovat, zachránit, ale už bych to nedělal... vždycky to chce mít novej, nebo starší matroš, ale perfektní jakost.

jen "děda" lakýrník občas netrefí odstín, to už je pak jiná sranda :lol: teď jsme nechávali lakovat ten opravenej nárazník na Terrano, fakt krásně to opravili za 2.500,- z prasklýho nárazníku je novej, http://autoplasty.strejn.cz zkoumal jsem ho, a fakt vypadal jak úplně novej, neuvěřitelný... nechápu jak to dělaj.
takže ušetřeno 10.000,- pak do laku, ale zase se trochu "děda" netrefil, takže ještě jednou no... někdy se trefit na poprvý je těžký, to vidim každej den pod pisoárama :lol: to ne ale já :lol:

Prostě lakovna neni drahá, podmínky ve kterých to lakuje jsou drsnější, takže ušetříš, ale zase co sem viděl nějaký pokusy amaterů lakýrníků na celicách, jak je "podělali" a ve stejných pracovních podmínkách, tak jako fakt musim říct, že lak je prvotřídní za ty love, a drží už taky dlouho... pořád jako novej 8) s pár chybičkama musíš ale počítat... tohle místo pomerančový mě nějak nezajímalo... ale jako testama lak prošel, nonstop je auto venku, mráz, déšť, pořádnej pekelnej hic, nikde prasklinka na laku, žádný loupání, střecha, blatníky jako nový, prahy taky, rez nikde... pohooooda já mam dědu rád, i když se někdy netrefí no, a nebo nechá šlu-pičku 8) dělá to poctivě a má to jako koníčka, neni to jeho práce, už je v důchodu 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

nevím kde to zařadit, takže jsme to šupl jsem. Kdyžtak admin ať to dá tak kde uzná za vhodné.. Na SP vozech jsem narazil na tuhle celicu : http://www.sportovnivozy.cz/16432-toyota-celica-praha

Že ty ceny šli ale dolů. I když kdoví co stím je...
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

jay-jay píše:nevím kde to zařadit, takže jsme to šupl jsem. Kdyžtak admin ať to dá tak kde uzná za vhodné.. Na SP vozech jsem narazil na tuhle celicu : http://www.sportovnivozy.cz/16432-toyota-celica-praha

Že ty ceny šli ale dolů. I když kdoví co stím je...
To je čelda tuším zde někoho z klubu
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

jay-jay píše:nevím kde to zařadit, takže jsme to šupl jsem. Kdyžtak admin ať to dá tak kde uzná za vhodné.. Na SP vozech jsem narazil na tuhle celicu : http://www.sportovnivozy.cz/16432-toyota-celica-praha

Že ty ceny šli ale dolů. I když kdoví co stím je...
Ta je Cera aspon teda podle toho mailu :-D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

jay-jay píše:nevím kde to zařadit, takže jsme to šupl jsem. Kdyžtak admin ať to dá tak kde uzná za vhodné.. Na SP vozech jsem narazil na tuhle celicu : http://www.sportovnivozy.cz/16432-toyota-celica-praha

Že ty ceny šli ale dolů. I když kdoví co stím je...
Ta je Cerova... je naprosto v poradku :) vic tu sirit nebudu aby na me nebyl nastvanej :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

však já jsem neříkal že sní něco je nebo tak. V pohodě :) Jen mě zaujala tak jsem tady napsal :)
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Na zahrádce :D
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

krasny auto krasna zahrada a ten travnik taky dobrej:-D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

nedávno u nás byly zahradníci to hnojit :D tak to teď roste jak sviňa :D
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

tak jsem po zimě zase leštil.. po 4 letech nástřiku a stání na slunci je to čím dál horší s tím lakem tak jsem koupil plachtu ,snad ji nikdo nečórne
https://picasaweb.google.com/milacaletk ... iDuben2011#
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Wladimeer
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: sob 10.04.2010, 17:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Wladimeer »

co to tak sleduju tak ta červená má asi vůbec největší problém s tím sluníčkem, údajně je to nestálostí červeného pigmentu a je to jeho přirozená vlastnost (chtěl jsem napsat jak to dělají třeba u Ferarri, ale to asi na ulici moc neparkuje :P )
Celica 6G 1.8-1994 (7a-fe)
Odpovědět

Zpět na „Celica“