system terror GET DOWN and eat my ass

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Myfune píše:Idaho ale jak to dopadlo? To nám nedělej takhle to nakousnout do půlky a pak vod toho :-) Každá správná pohádka musí mít dobrej konec. Takže chci slyšet, že jsi se z toho vysekal a že ten druhej to nakonec odskákal na plné čáře. :D
A teď doopravdy: jak to tehdy vlastně dopadlo?

microne, myslím že víc tu nemusíš vysvětlovat. Držím palce a jestli to pude, tak si ty dva pseudopolicisty vychutnej, nejlépe i s tou "liškou ryšavou"
dopadlo to dobře ( pro mne ).

1) advokát prokázal že řídil v dobe "pracovní neschopnosti" ( OSVČ ), se sníženými motorickými schopnostmi ( ruka fixována v sádře )
2) prokázalo se že správné meření šířky vozovky bylo provedeno v prvním případě ( dle litery zákona se ma meřit šířka vozovky od vnitřních kraju pruhu krajnice pokud tam ty pruhy jsou - nebo tak nejak nepamatuji si to přesně, každopádne dle zákona doslo ve finále ke střetu v protismeru při předjíždení - jeho vina ) - chyba byla v přepisu protokolu z místa nehody do PC a potom opet chyba při meření - zda schválne to už se nedovím..
3) střet byl tak malý že je možné, že jsem ho nepocítil ( na mém aute pouze odřená poklice, což dokázali forografie od policie ze dne nehody ) takže jsem byl i sprosten obvinení z ujetí od nehody - upřímne skody byly trosku větší ( promáčklina v blatníku ) ale oni to nafotili tak blbe že to neslo na fotkách videt, takže toho právník využil.

výsledek je že pro mne vse OK, nic jsem neplatil o nic nepřišel. Jemu se nepodařilo prokázat riskantní jízdu a ohrožování, dostal pouze zavinení nehody + nepozornost při řízení, finální verze ( asi na radu jeho advokáta ) byla tam díra a on uhnul a nevsiml si že ho předjíždím - čím ž v podstatě přiznal vinu, ale trval na tom že v tom míste jsem ho nemel předjíždet protže to bylo v obci a on jel "přesne" 50km/h což opet nemel jak prokázat . ve finále dostal na nejakou dobu zákaz řízení a nejakou pokutu ( tuším 10tis kč ).
Nejvetší sranda byla že jemu nejvíce přitížila faktura za opravu jeho vozu protože díky ní překročil nejakou hranici kdy by mel nižší trest.
( je to dva roky zpet, berte to s rezervou píšu na co jsem si vzpomnel.. )
Od té doby nechodím před přestupkovou komisi bez porady, případne přítomnosti advokáta ( byl jsem 2x a vždy se to vyplatilo ).



jen podotknu pro rejpaly - ani v jednom příapade to nebyla má vina - jednou mne sejmul opilej sofer a snažil se na mne hodit spoluvinu ( a málem mu to vyslo ) a podruhé mamča s pujceným autem projela meřeným usekem v praze 115km/h ( na 80tce ) , bez pásu a s telefonem u ucha :D
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Tak to je pěknej konec. Tak by to mělo být. :wink:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

aczasa: noooo špatnej postup to byl... měl jsi souhlasit a projet se v zadu v bengo octavce a pokud máš rád krev- aby ti policajti pili krev, měls dát, já nemam rád když mi někdo pije krev, tak ty chcanky..., zajímavej pocit... jak tam maj ty zamykatelný dveře... jako já v celice :-) prostě nevystoupíš a vezeš se jak v GTA "you are busted motha fucka" :lol: ne tyhle byli v pohodě... atmosféra v autě byla výborná, zážitek... slušný... jen musim říct, že mi pak bunda smrděla tou voňavkou co maj v tom autě... a to bezesrandy asi 14 dní než vyčichnul... brutální parfém ee :lol: fuj

ale nechápu jak jako nestihli ti vzít moč, krev... to by měli... resp. musej, ty si to měl teda taky dost zamotaný... no to si poslechnu radši osobně, to musela bejt taky akce "máme zločince nejvyššího kalibru" :lol: a dostaneme přidáno

Muj případ je "Já versus veřejný zájem" Veřejný zájem :lol: :lol: :lol: Doprdele jakej veřejnej zájem? To je mooooc :twisted: jako kdo, co je veřejnej zájem? Stát? police? magistrát? neeee držte mě... :roll: mi ten veřejnej zájem připomíná "nepřítele státu" imperialistu, vykořisťovatele, nebo se mi to jen zdá?!! špionáž :lol: veřejný zájem komunistického lidu je zatočit se špiony, rozvraceči naší komunistický strany! Našego lidu! my chceme mír a lásku... rozvracet stát si nenecháme! konec zpráv---znělka
Budu chtít vysvětlit přesnou definici "co to je veřejný zájem" to mě děsně zajímá :shock: jako že úředník je mluvčí veřejného zájmu? oleeee no toto :-)

16 borců a komise :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=-nviLhDuLlM
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Microne,pevné nervy při boji s veřejným zájmem! Před pár lety se mému známému stalo něco podobného,nakonec dva dotyčné policisty vyhodili za pokuty bez bloku. Třeba jsi měl být něco podobného. Vrtá mi hlavou jiná věc. :) jak jsi mohl ztratit přední RZ,když jsi tady postoval fotky se samolepicí RZ a jak jsi si to nechal schválit na magistrátu od úředníka co měl pro tebe pochopení. :) A že máš papír ji vozit legálně.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

libor12: to jsi špatně čet... nikde a nikdy jsem nepsal, že to je schválený to pozor... neni a nesmí se to... jen jsem se z toho chytře vyvlík... nikomu jsem nedoporučoval aby to dělal, a napodoboval mě, a i já vim, že je lepší se na nalepovací vysrat, i když je to úplně jedno- jestli máš nalepovací nebo nemáš žádnou... princip je stejnej pokud chápeš to co je na fotkách :lol: "nelze prokázat úmysl... " někomu holt upadávaj moc často, kradou se atd... a fotky stojícího vozu nejsou důkazem :lol: zase to upadlo a zase sem to našel... ku příkladu... dokaž mi že jsem věděl že mi upadla, jsi asi upad ne? :lol: dokaž mi, že auto neřídila osoba blízká a že věděla že jí upadla značka :lol: to samý... nemůžeš bejt vyšetřovanej za to, o čem nevíš!
Co se tě netýká ÚSTAVA ČR jedině kreten jako je bárta by si nalepil značku na kapotu!!! naserati po takový době... idiot :lol: ps papír mam: nebylo možné prokázat úmysl" tečka 8) ps: nalepovací mi někdo strhnul, asi policajt... tak je lepší nelepit :-) že :-)
a prostě když se můžou po silnicích pohybovat motorky bez přední značky, tak proč by se nemohly stejnětak pohybovat určitý auta... v americe taky jezděj v některých státech bez... a to se mi líbí, stačí značka na prdeli, to musí stačit DEA
proč by měly mít motorky výhody nad autem? Tak ať stát přinutí motorkáře dát si na předek tu hnusnou značku, která jim zničí celej design motorky... do it! neeee to nejde a stejnětak nikdo nepřinutí mě... v motoru celicy je totiž YAMAHA
Naposledy upravil(a) micron dne sob 02.04.2011, 04:37, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Tak jasně že to dokázat nelze. Ale za určitých podmínek,tam opravdu ta značka být nemusí. Jen to něco stojí a je to časově omezené. Každopádně něco na tvé kauze nehraje. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

zásadně neplatim, jestli to něco stojí... ne nic to nestálo a stát nebude :lol: myslim si že některý auta by měly mít vyjímku stejnou jako motorky... kde by znalec uznal, že to narušuje design, pak by ale buznili, že tyhle auta jebou na radary... stejnětak jako motorky... a blá blá blá... nědělám to kvůli radarům, jezdim tak, že si svýho auta vážim a nelíbí se mi, že mě furt někde sleduje nějaká kamera... která má pak ale problém mi cokoliv dokázat 8) ale jak řikám, nejsem pirát, ale nemam rád moc velkou sledovanost mýho nárazníku... to jsem nebyl já.... to byl nějakej blízkej kamarád, nebo kamarádka s podobným autem, kurva sem snad nějakej klon, nebo robot aby mě furt někdo špicloval? NE a já se bránim a bránit se budu. je to nechutný, připomíná mi to film... THX 1138 (1971) George Lucas - fakt že jo... a je to fakt nechutný jak jsme sledovaný a já chci a budu narušitel, tohle auto se bude těžko sledovat, těžko se sledovalo a těžko mu něco dokáže tenhle pojebanej system...
http://www.ulozto.cz/hledej/?q=thx+1138
tohle je jeden z prvních filmů od Lucase, neni známej, ale je nejlepší NEJLEPŠÍ" varuje už v roce 1971 a je o tom co se děje... šikana, buzerace, ztráta svobody... špička a je jedno jestli je to režim komunistickej, nebo pseudo demokratickej... je totožnej
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

No já o těch kamerach v Praze čistě náhodou něco vím :) a RZ je ten poslední identifikátor. :) ty kamery už jsou z části na takové úrovni že se s ní podíváš řidiči na značku cigaret. :) zrovna tak chůze je jako otisk prstu a tak stačí záznam z bezpečnostní kamery v bance a jak se někde zloděj objeví v dosahu kamery má to jistě. Dokonce už existuje i mezinárodně sdílena databáze. :) zkrátka už se nikam neschovás :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

nevim, jen vim, že rád bych se podival na fotku svýho auta... někde chycenou, i když jsem jel ze srazu, viděl jsem asi 10 kamer... auto je zatmavený a nic... on je totiž problém kam to má přijít že :lol: když tam neni ta zásadní identifikace ale tak třeba sem jel u 5 kamer o 20km/h rychlejc... a co jako.. vim, že bych to ubrzdil celi je lehoučká a brzdy má v cajku... ale nic... tak pěknej výlet... třeba si mě vyblejskly, ale tim to haslo ale já bych se na tu fotku rád podival, proč ne... ale nebyl jsem to já :lol: tam ty vesničky byly prošpikovaný kamerama... úplně jsem se musel smát co to jako má bejt... prostě jel jsem slušně jako vždy, ale to neznamená že respektuju značky... respektuju viditelnost, stav silnic, schopnosti auta a hlavně sebe, svý reflexy. A spíš ty lidi co jdou po chodníku, tak se ohlídnou a neřeknou "zase debílek z prahy, co se frajeří blbeček namyšlenej... nene to já jedu v pohodě, poslechnu si hudbu a oni si vychutnaj auto... třeba ani neviděj odkaď je ten slušnej jezdec... o to lepší, ale už neřeknou že to byl čurák, ale řeknou " co to bylo za krásný auto?" A to mě těší

dokonce jsem se nechal předject 2 feliciema... za kolínem... oni měli radost jak mi to nandali a já sem poslouchal jazz a docela jsem se chechtal, že sem jim udělal radost :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Bártrovy koule :lol: dneska sem se pobavil, sledovat skuhrajícího bártu- bárta (budeme mu řikat Bart simpson :-)) Normálně on byl tak blbej, že chtěl hrát slušnýho s nalepovací značkou... ale teď jde do tuhýho... pan zombie v maserati má průser :lol: konečně tenhle borec pujčuje a rozdává prachy bez smluv, jen svým známým, teda škoda že ho neznám, ale vzal bych si pár stovek tisíc bez smlouvy :lol: :lol: :lol: To je debil, :lol: totálka a strana veřejná, (to mi připomíná já versus veřejný zájem) se za něj postavila, ale tak vtipně, John vypadal že má buďto hemeroidy, nebo je připosranej a zblytek? heh W K.O. :bigups: fandim Škárkovi... vyřaď toho imbecila bárta co ve svým mozku má jen hovna a chce zrušit handsfree a možná by ho napadlo v jeho chorý palici i zrušit třeba kouření doutníku za jízdy, to by byla ďaha :lol: :lol: :lol:

oba vypadaj že choděj do amsterdam shopů :lol:
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

No super, politika se tu ještě neřešila, a vidíš, Bárta se mi docela líbil, jak do toho vlít a tlačil na slevy ve výstavbě dálnic a dopravních staveb. Za to bych mu lecos i odpustil.
Znám se osobně s ministrem Jankovským a vím, že tihle lidi mají na všechno úplně jiný náhled - ekonomický.
A nezapomeň, že víme jenom to, co nám media milostivě pustí a pravda může být úplně někde jinde a politická hra nade vším zvítězí bez ohledu na spravedlnost.
Nicméně ať je to jak chce, tak je to jeden z mála lidí, kteří ve vládě nejsou kvůli penězům.
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

zejdy píše:No super, politika se tu ještě neřešila, a vidíš, Bárta se mi docela líbil, jak do toho vlít a tlačil na slevy ve výstavbě dálnic a dopravních staveb. Za to bych mu lecos i odpustil.
Znám se osobně s ministrem Jankovským a vím, že tihle lidi mají na všechno úplně jiný náhled - ekonomický.
A nezapomeň, že víme jenom to, co nám media milostivě pustí a pravda může být úplně někde jinde a politická hra nade vším zvítězí bez ohledu na spravedlnost.
Nicméně ať je to jak chce, tak je to jeden z mála lidí, kteří ve vládě nejsou kvůli penězům.
Částečně s tebou souhlasim, Bárta vypadal zezačátku docela slibně. Jenže poslední dobou se vyjadřoval úplně ke všemu. Z pozice ministra dopravy (jinou funkci tušim ani ve straně neměl) kecal do zdravotnictví, průmyslu atp. U mě si to navíc totálně pohnojil s Humlem a jejich pokutama podle příjmu nebo ceny auta. To jde totálně proti všem mejm názorům. Takže i když je klidně možný že to někdo režíruje, líto mi ho nebude. Navíc jestli je konec i s Humlem (teď mu asi "na truc" žádnej návrh neschválej) tak by mě mohlo i těšit že ty pokuty padnou :) .

Ve vládě určitě nebyl pro peníze, podle mě mu šlo o vliv a když u toho udělá něco užitečnýho tak jenom dobře.
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zejdy: no o bártovi by jsme se mohli pobavit na srazu :lol: ale u mě je to totální revolucionář tragéd ovšem... na revolucionáře nemá a maserati by mu měli sebrat, protože jen škodí značce... podplácí, lže, vypadá jak vyholená zombie a vůbec je to magor, kterýho by nevolila ani jeho žena :lol: lisa simsponová asi :lol: prostě hrál si na slušnáka, ale je to bastard na Ntou... chtěl vypadat před mediální masáží jako slušnej hošánek co si pro radost koupil maserati, ale opak je pravdou, je to bastard všech bastardů a navíc je úplně blbej... jako v cimrmanech :lol: jedině naprostej vypatlanec řídí maserati a pučuje svým známým statisíce... cash ...styděl bych se jezdit v maserati :lol: troubové VV my s korupcí zatočíme... bonzujte... a nakonec když se bonzovalo ve vlastních řadách tak je John, náš reporter vyřadí z provozu od minuty... heh týýýývole to je komedie nejvíc ale :lol: :lol: My zatočíme s korupcí, kdokoliv bude podplácet... bla bla... agenti provokatéři hehehehehehe Fuck you... jo já sem volil piráty ty by s korupcí zatočili jinak, hlavně ta prsatá čičinka s pěkným tělíčkem :lol: škoda třeba příště :lol:

mugor: vliv= peníze moc velkej vliv = problémos :lol: moooc moooc moooc kein fuhrer :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak konečně sem se dozvěděl po 5 měsících sankce, to je rychlost :lol: 13.000,- + 1000,- + 8 měsíců. No už uplynulo víc než 1/2 takže zejtra posílám návrh na upuštění od výkonu zbytku sankce zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel.
No konečně... zhovadilej system. + asi podám odvolání (samý byrokratický kydy, ale podle mě důkazy absolutně nebyly dostatečný, (a jsou tam zásadní chyby)- i když "veřejný zájem- úředník" si myslí, že jo) No už mě to ani moc nebaví.... pokuta je vesměs vtipná... nestojí mi za žaludeční vředy. Ale stejně bojovat s mašinerií, za tu cenu nestojí právník ani na 2 hodiny :lol:
Moudřejší ustoupí. Ale už sem navalte ty papíry... kua fix :roll:
Nebooo ještě pokračovat? Uvidim,
Každopádně Roman Ivičič a Jan Lukáč jsou z jednotky z Kobylis/ Ďáblic a fakt nechápu kde se vzali tady na barrandově tyhle 2 paka... Původně jsem si myslel, že patřili k naší lokální stanici, kde vládne klid a mír k domorodcům... Takže asi tak... tvrdý hoši z ďáblic 8) na výslechu už nebyli takový tvrďáci, to ne :-) Vžili se do role hodných a svatých :-) lhářů.
--------------------------------------

před pár dny jsem si všimnul hezký značky na jednom autě... sem ani nevěděl, že se takovej rozměr dělá... si objednám tu americkou/ švýcarskou na zadek a i na předek/ předek si ještě rozmyslim teda
:lol: zase by mohla upadnout třeba... Ale líbí se mi, že maj malý ty písmena a číslice... doufám, že zase bude nějakej další kreten "veřejnej zájem" buznit :lol: 2x 32*16 bych prosil...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Ach jo.... Mikrobe...... Když ty kluku si ani do hlavy nevidíš.........
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Celica“