Pri seslapnuti nejdu dva valce

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Někdy stačí nižší napětí a už to nemusí hodit dostatečně silnou jiskru ... Ale to je jen jedna z tisíce možností.
Pokud by se ti podařilo zjistit, že to dělají pořád ty samé dva válce (při výpadku zřejmě mokré svíčky), tak bych se zaměřil na to co s nimi souvisí: elektrika k nim (káble, svíčky), vstřikovače, ...
PS: kábl může být zlomenej (na první pohled to nemusíš poznat), pak může vynechávat. Změř odpory. Očisti izolátory u svíček (stačí čára měkkou tužkou (nebo jinej vodivej bo***) a svede to jiskru z botky přímo na hlavu - kdysi oblíbenej fór). To je asi nejjednodušší a nejlevnější, co můžeš zkusit.
Ale to jen "přemýšlím nahlas".
?diagnostika nic?
Celica 7g TS
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

sviecky nemam ako zistit ze boli mokre,, pretoze ono sa to vzdy chyti,, a potom ide ako keby nebol problem,, ono sa to neda ani na volnobehu nasimulovat,, ale ked na mieste prusko pridam,, tak to vynechava tiez,, keby to bol karburator, tak automaticky by som to tipoval na upchatu akceleracnu trysku. Ale to u vstrekovania nieje.... tak som jelen ako aj predtym z toho
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

micron píše:toyocarE> no u mojí jsou kilásky oravdu real, ale jak píšeš, tak taky předchozí majitel měnil něco v převodovce, a nechal mi ještě 2 součástky, takový ozubený kolečka nový, před 10 lety to koupil prej zbytečně, vůbec nevim k čemu jsou a ani to nechci zjišťovat, ale prej to blbě řadilo, ale za tu dobu co to mam, řadí perfektně... dobře 4 když uberu rychle plyn, tak malilinko pohne s řadičkou, ale nevyskočí- to vůbec... jakoby páka chtěla abych na ní šáhnul, takový vzrušující :-) , ale jen jemně :-) jako že je živá a nechce ubírat plyn... jinak nic. To, že se někdy nechce zpátečce neni chyba ale realita... dělá to hodně aut... šmrdly a je to...
Ale mam takovej dojem, že asi nikdo nemá teda najeto s yamaha 3sge tolik co tvoje kára... jako je to brutální, i kdyby to bylo 450.000 tak stejně je to dost dobrý. 8)

aczasa> díky, ale abys neurazil artie a komplice, mojí mladší sestřičku o 1 rok ze švajcu, fakt fain párek :bigups: krásně jsme si rozuměli, byla špindíra na srazu, ale taky fešanda. sluší jí i když je špindíra :-) co jsem počítal, tak by modrých měly bejt 4 kusy v CZ já, artie+komplic, (ex-greddy unknown?? tu ale sleduje garfielld tajnej žlutej agent nasazenej :-) ) a ta z plzně za pár šupů. ty modrý ty si hlídám :lol: přehled musí bejt, myslim že jiná tu neni nikde, to by mi narušilo statistiky :lol: a musel bych nasadit další tajný agenty :lol:
pokud do toho počítáš sti tak moje bývalá modrá sti tu lítá po orlicku :)

jinak já prodával 4g 110kw s 469tis km :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

ajooo já zapomněl úplně :wink: tak 4x GTi 2x Sti
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“