Pri seslapnuti nejdu dva valce

vše ohledně modelové řady Celica
ToyoCarE

Pri seslapnuti nejdu dva valce

Příspěvek od ToyoCarE »

Zdravim all,, mam jeden problem ktory sa mi objavil pred nejakym casom,, nebolo to nijak vazne,, ale teraz je,, takze situacia,, vzdy ked zlozim nohu s plynu,, a nasledne zosliapnem plyn (prudsie), tak prestanu ist niekedy jeden,, niekedy dva valce,, niekedy staci povolit plyn,, vzdy sa chytia,, a potom to ide,, niekedy treba takto pocvicit s plynom viac krat,, a ked sa to chytne,, tak to vali na plny vykon,, a teraz to preco mi to zacalo vadit,, robi mi to aj pri rozbehu,, hlavne ked clovek stoji na krizovatke,, a chce sa rozbehnut,, tak sa toto stane,, mne to pripada ako keby cidlo co je za skrtiacou klapkou bolo vybehane,, motor ma cca 600 000km,, poradte co s tym... ma to suvis s bud palivom,, alebo neviem s cim,, ide o motor 3S-GE 115kW
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

600.000 :lol: :lol: to si děláš srandu ne :lol: V tom případě by to auto mělo ject na výstavu do toyota muzea a expertýzu... fíííha tak to je brutální životnost, neuvěřitelný. :thumbsup: sem rád, že mam taky tenhle motor, i když mladičkej teda 250.000 to je ještě v plenkách :-)

co kabely a svíčky?
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Teda Mikrobe, já mám na borůvce už víc jak ty? :-))))) Mám teď 260 000 :-))) Na 7 let mladým motoru. :-)))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

To bude tim, že celou zimu chrní a nechlastá (i když chtěla by)- ale zase nepotkala sůl. Já najezdim málo, auto vlastně ani nepotřebuju, akorát na Šumavu, tam mě to baví- krásný silnice, příroda, žádný floidi, nebo za babičkou, za rodičema a na openairy... a na opravičky, aby byla po 21 letech jako nová a mohla srát/ nebo dělat radost.
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 24.03.2011, 20:17, celkem upraveno 2 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

A to teda je! :-) dle mého názoru nejkrásnější 5ka v modré a s perfektním řidičem! :-)
Back in Czech.
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

poviem ti to takto,, na tachometri je 370 000,, ked sme to kupovali,, tak to malo 10 rokov,, a najazdene "95 000",, prevodovka bola na 2,3,4 st. vylagrovana,, a vo vnutri to bolo tiez dost objazdene,, cisla na tacho su ako vlna cunami,, takze predpokladam vzhladom na to ako to auto bolo znicene,, ze moze mat minimalne o 100 000km viac najazdene,,

PS: predtym sme mali 4g a pri predaji bolo na tachometri 598 000km,, ak vies ako mas jazdit,, tak to auto musi vydrzat...... otec kedysi jazdil chvilu zavodne do vrchu,, zlate casy ked sa jazdilo s autami 130R atd.....
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

toyocarE> no u mojí jsou kilásky oravdu real, ale jak píšeš, tak taky předchozí majitel měnil něco v převodovce, a nechal mi ještě 2 součástky, takový ozubený kolečka nový, před 10 lety to koupil prej zbytečně, vůbec nevim k čemu jsou a ani to nechci zjišťovat, ale prej to blbě řadilo, ale za tu dobu co to mam, řadí perfektně... dobře 4 když uberu rychle plyn, tak malilinko pohne s řadičkou, ale nevyskočí- to vůbec... jakoby páka chtěla abych na ní šáhnul, takový vzrušující :-) , ale jen jemně :-) jako že je živá a nechce ubírat plyn... jinak nic. To, že se někdy nechce zpátečce neni chyba ale realita... dělá to hodně aut... šmrdly a je to...
Ale mam takovej dojem, že asi nikdo nemá teda najeto s yamaha 3sge tolik co tvoje kára... jako je to brutální, i kdyby to bylo 450.000 tak stejně je to dost dobrý. 8)

aczasa> díky, ale abys neurazil artie a komplice, mojí mladší sestřičku o 1 rok ze švajcu, fakt fain párek :bigups: krásně jsme si rozuměli, byla špindíra na srazu, ale taky fešanda. sluší jí i když je špindíra :-) co jsem počítal, tak by modrých měly bejt 4 kusy v CZ já, artie+komplic, (ex-greddy unknown?? tu ale sleduje garfielld tajnej žlutej agent nasazenej :-) ) a ta z plzně za pár šupů. ty modrý ty si hlídám :lol: přehled musí bejt, myslim že jiná tu neni nikde, to by mi narušilo statistiky :lol: a musel bych nasadit další tajný agenty :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

me tohle delali kabely , presne pri rozjezdu nebo pri seslapnuti plynu nejakej ten valec vypadl a bylo to pekne blby , pak se s tim zase dalo jet normalne ale zhorsovalo se to docela rychle a za chvily se s tim nedalo jezdit - tot moje zkusenost
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

kabely napadli uz aj mna,, menil som ich pred nedavnom,, je pravda, ze som tam nedal nove,, mal som ich vonku,, niesu viditelne poskodene,, ale nieco moze byt v tom,, nema niekto skrtiacu klapku s tymi dvoma senzormi na vyskusanie?

PS: v UK maju skrtiacu zo 6-geny za par susnikov,, pasovalo by mi to na 5-genu?
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Tohle mi taky kdysi dělalo sice ne na toyotě ale po výměně svíček a kabelů pohoda,... :wink:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

jo ale zase 2 válce? jak to zní? to si neumim představit, 3 válce znám, kabely... ale 2 válce dvojválec to bych si poslech teda, to neumí ani traktor

a teď koukám ještě jedna modrá tu je v praze, a rovnou i s knězem... pomodlemež se, :-) kneza 1.6, tu sem nikdy neviděl, nepotkal, absolutně tajná teda, musim nasadit čmuchaly :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

sprava sa to tak, ze ked nejdu dva,, tak sa to nehne z tej rychlosti v ktorej to je,, ked nejde jeden,, tak sa to ako tak snazi rozbehnut,, ale ked dva,, tak trase celym autom,, ale nechce ist. kedysi mi nieco podobne robili vstrekovace,, ale tie som vymenil,, sice nie za nove,, ale nieje mozne, aby odisli po 20 000km.
Uživatelský avatar
kracken
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: sob 12.09.2009, 20:09
Bydliště: SK - Bratislava

Příspěvek od kracken »

nebude problem pri davkovani vzduchu a benzinu?
ja by som na tvojom mieste skontroloval funkcnost lambdy...
„ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ʎpǝʞǝıu”
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

:?: Zkus si napojit měřák, co Ti dělá napětí při normální jízdě a když se začne dusit...
Celica 7g TS
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

uff,, to som nikdy neskusal,, mas s tym nejake skusenosti?
Odpovědět

Zpět na „Celica“