system terror GET DOWN and eat my ass

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

videli ste film L.A. prisne tajne? skvely film...
o tych vydrbanch fizloch si viem predstavit vselico! a oni dokazu natrit na kohokolvek cokolvek...
micron, drzim palce.
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Micron..I když se na 100% nemůžu ztotožnit s tím co píšeš,tak ti samozřejmě přeju ůspěch v boji s úřednickou mašinérií :wink:

CELICA FOREVER :alian:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Obrázek
Obrázek
stand UP 4 your right!!!!!!
http://dataport.cz/file/251669/STANDUPJAMROCKREMIX.wav

tak je uvězněná 5 měsíců bez prokázání... podobně jako tahle... to je právní stát... fuck! this system smells like a shit! je mi tady z toho fakt na zvracení...
Obrázek

něco si musim taky nechat na duben... ale prostě výsledek zikmunda freuda Inženýra neni objektivní, je irelevantní... on totiž vůbec netušil o určitých důležitých okolnostech, který vznikly až po tom, co prekérně testoval... jako důkaznej materiál odemne, který dá se říct eliminujou absolutně veškerý dejchací- kejchací výsledky měření... takže prostě pochopme to... beru cokoliv od 0.12 do 0.3... pak si plácnem :lol:, smeteme to ze stolu a začneme hrát hru kdo to zaplatí... 8) jinak se nehneme... a bude to pořád dražší a dražší...

stejně je to k smíchu... tady to sraní... když si vezmu austrálii, zéland kde je 0.8 promile fain, 0.9 kypr... a já tu musim pičovatit a srazit 0.37 chybnej údaj pod 0.3.... kde to jsme ty vago... v prdeli jsme :lol: v totálním prdelákově v čele se skuhrajícím zombíkem v maserati :lol: revolucionářem :lol:
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 21.04.2011, 20:45, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Zajímavé...mám to dát k posouzení právníkovi,kterého znám,aby se na to nezávazně podíval !?

CELICA FOREVER :alian:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

sutech> díky, ale z tohodle se nedozvíš celek... chybí tam to zásadní... muj důkaznej materiál, kterej má vysvětlit tu chybu v měření kejchacích přístrojů... to je skrytý, pak by to musel vidět celý... ten spis, ten paradox... podle těch dvou kretenů mi táhlo z huby, motal jsem se, a spousta sraček a sami si to podepsali :-) ale po půl hodině tam píšou jiný - ty slušný policajti, že sem byl naprosto střízlivej a normální... lékař... v pořádku 1-2... je to celý fraška.

Každopádně bratr se prořek minulej tejden, takže rodiče už to vědi... i když sem je do toho nechtěl zatahovat... no vydržel sem to ututlávat 4 měsíce, ale už to je venku, takže jednu výhodu to má, právník je zaručen. Vlastně i moje první číslo v mobilu je "Advokátka" Zatim jsem ale nepotřeboval pomoct... jen testuju, stejně jako auto díly, tak teď jak funguje/ nefunguje system... až budu potřebovat vytřískat prachy, pak jí zavolám... a třeba z toho bude ještě mnohem víc... www.akfelix.cz
Naposledy upravil(a) micron dne sob 19.03.2011, 19:53, celkem upraveno 4 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

:-) teda mikrobe..... taková šikana... A tys přitom jen malinko prolil hrdélko.... To jsou teda šikanéři...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

acssa> omyl, já nic nepil, a těch 0.12 promile až 0.24 promile je čistě fyziologická hodnota, kterou mají určitý jedinci i když se najedi 8) třeba já, Tak to řiká zákon. A ten se musí respektovat a řikaj to i směrnice čim se maj řídit úředníci na magistrátech, tajná směrnice co sem dal odkaz...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

zatr sakr, tak jak tam naměřili těch 0,37? :-) a v moči 1,1? :-))))) Asi cukrovkář... .-) Ale na to ten drágr je kalibrovanej... Tak to asi bude trochu .... trochu..

No, já mám svůj rok bez řízení dost dlouho za sebou... tak se radši již nikde a s nikým nehádám :-))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

aczasa> ty to nechápeš kámo :lol: matematika to je... ale tvrdší kalibr... musíš chápat i chemii :lol: 1.1 neni alkohol v krvi, ale z moči... v moči se počítá podle vzorce... krev= moč/1.52 -0.608 to je takovej chytrej vzorec :lol: ten vymysleli takový 2 einsteini takže výsledek je 0.11 promile

to že se tam přidalo na těch 0,37- to mě dostalo, to sem něčekal takovej podraz!... za co to bylo? Za čas, čas týýývole na mě zkoušej ty bláááho kolik je hodin? honzo vstávat, kolik je hodin? :lol: ten přidanej čas sem pochopil až pak v hospodě... sem si musel dát 5 kozlíků abych se uklidníl a prošel jsem se z můstku až na smíchov... a až po tom 4. pivku sem na to přišel... jak na těch 0.37 přišel ten blbstein zikmund...
jednoduchej příklad... 1.1 vzal jako že byl jakoby pravdivej v dechu, pak vzal 0.86 na stanici u doktora... odečet to... to mu vyšlo 0.24 a přidal tam těch 0.12/0.11 a to dává 0.37 :-) :lol: :lol: jako když sem na to přišel, tak sem se musel začít smát :lol:



jenže ono je to jinak ty počty :-) ta hodnota 1.1 neni moje, moje kterou jsem podepsal je 0.96 cca a tedy celkovej výsledek je anoooo pod 0.24 :lol: dokonce 0.18

Ne jako fakt mi to připomnělo toho soudce... jak je jakoby mimo... a řikal v televizi, život je jen o papírkách... já řikám, jo máš pravdu brachu, ale je i o desetinných místech :lol: jééééééjééééé ten byl tak chytrej, až si ho nechali v bohnicích... ale ano, život je tu nejden o papírkách, ale i o těch podělanejch desetinkách... tak dobře... beru, pokračujem

ps: za co tě okradli? jestli to neni tajemství? Takovýho slušnýho člověka, jak tě znám... safra oni jdou po těch slušných... ty, já, soudce takovej hodnej týpos co jde jen po papírkách... je to v prdeli :lol: co jsme komu udělali :lol:
drager už mi nesmí do huby... jinak by policajti neměli na benzín
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Já to měl zcela zaslouženě za svou vlastní blbost.. .:) A za to, že jsem na ně při uzurpaci zavolal kriminálku... S dechovkou jsem nesouhlasil (tedy s výsledkem) a oni za pět hodin nebyli schopni mi vzít krev ani moč, takže jsem to točil na neprůkaznost.... Ale ouha.... Dostal jsem to u našeho města... a odvolání zamítnuto... Na argumentaci se nebral ohled.. .-)))))

Ale jak jsem psal na začátku, zasloužil jsem si to. .-) A jsem poučený.
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

na jednu stranu s tebou musím souhlasit. Sám sem si prosel nehodou, kde při vysetrení na míste ustanovili viníka jako ředjíždeného ( střet v pravém pruhu ), ten to nechal poslat před komisi, tam nekdo připravoval spis a při překreslování ručně malované mapky do počítače se upsal v hodnotě šířky vozovky a v tu ráno se mela nehoda stát v levém pruhu ( viník já ).
Ja už bez advokáta nechodím nikam :D nechali jsme po třetí změřit šíři vozovky a opet jiná hodnota. Policiste předvolaní k výslechu mým advokáten na otázku proč se neustále mění šířka vozovky odpovedeli že to je přece logické první meření v zime ( 26.12 ) druhé na jaře a ted třetí v srpnu takže je jasné že se vzrustající teplotou pracuje teplotní roztažnost asfaltu a šířka se mení...

nejvetší sranda byla že rozdíl mezi nejmenší a největší šířkou vozovky nameřenými dorpavní policií byl více než půl metru.

Kvuli blbovi co se nechtel nechat předjet a blokoval sem ztrávil pul roku lítáním pokomisích a odvoláních.. :(
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Idaho ale jak to dopadlo? To nám nedělej takhle to nakousnout do půlky a pak vod toho :-) Každá správná pohádka musí mít dobrej konec. Takže chci slyšet, že jsi se z toho vysekal a že ten druhej to nakonec odskákal na plné čáře. :D
A teď doopravdy: jak to tehdy vlastně dopadlo?

microne, myslím že víc tu nemusíš vysvětlovat. Držím palce a jestli to pude, tak si ty dva pseudopolicisty vychutnej, nejlépe i s tou "liškou ryšavou"
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Myfune píše:Idaho ale jak to dopadlo? To nám nedělej takhle to nakousnout do půlky a pak vod toho :-) Každá správná pohádka musí mít dobrej konec. Takže chci slyšet, že jsi se z toho vysekal a že ten druhej to nakonec odskákal na plné čáře. :D
A teď doopravdy: jak to tehdy vlastně dopadlo?

microne, myslím že víc tu nemusíš vysvětlovat. Držím palce a jestli to pude, tak si ty dva pseudopolicisty vychutnej, nejlépe i s tou "liškou ryšavou"
dopadlo to dobře ( pro mne ).

1) advokát prokázal že řídil v dobe "pracovní neschopnosti" ( OSVČ ), se sníženými motorickými schopnostmi ( ruka fixována v sádře )
2) prokázalo se že správné meření šířky vozovky bylo provedeno v prvním případě ( dle litery zákona se ma meřit šířka vozovky od vnitřních kraju pruhu krajnice pokud tam ty pruhy jsou - nebo tak nejak nepamatuji si to přesně, každopádne dle zákona doslo ve finále ke střetu v protismeru při předjíždení - jeho vina ) - chyba byla v přepisu protokolu z místa nehody do PC a potom opet chyba při meření - zda schválne to už se nedovím..
3) střet byl tak malý že je možné, že jsem ho nepocítil ( na mém aute pouze odřená poklice, což dokázali forografie od policie ze dne nehody ) takže jsem byl i sprosten obvinení z ujetí od nehody - upřímne skody byly trosku větší ( promáčklina v blatníku ) ale oni to nafotili tak blbe že to neslo na fotkách videt, takže toho právník využil.

výsledek je že pro mne vse OK, nic jsem neplatil o nic nepřišel. Jemu se nepodařilo prokázat riskantní jízdu a ohrožování, dostal pouze zavinení nehody + nepozornost při řízení, finální verze ( asi na radu jeho advokáta ) byla tam díra a on uhnul a nevsiml si že ho předjíždím - čím ž v podstatě přiznal vinu, ale trval na tom že v tom míste jsem ho nemel předjíždet protže to bylo v obci a on jel "přesne" 50km/h což opet nemel jak prokázat . ve finále dostal na nejakou dobu zákaz řízení a nejakou pokutu ( tuším 10tis kč ).
Nejvetší sranda byla že jemu nejvíce přitížila faktura za opravu jeho vozu protože díky ní překročil nejakou hranici kdy by mel nižší trest.
( je to dva roky zpet, berte to s rezervou píšu na co jsem si vzpomnel.. )
Od té doby nechodím před přestupkovou komisi bez porady, případne přítomnosti advokáta ( byl jsem 2x a vždy se to vyplatilo ).



jen podotknu pro rejpaly - ani v jednom příapade to nebyla má vina - jednou mne sejmul opilej sofer a snažil se na mne hodit spoluvinu ( a málem mu to vyslo ) a podruhé mamča s pujceným autem projela meřeným usekem v praze 115km/h ( na 80tce ) , bez pásu a s telefonem u ucha :D
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Tak to je pěknej konec. Tak by to mělo být. :wink:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

aczasa: noooo špatnej postup to byl... měl jsi souhlasit a projet se v zadu v bengo octavce a pokud máš rád krev- aby ti policajti pili krev, měls dát, já nemam rád když mi někdo pije krev, tak ty chcanky..., zajímavej pocit... jak tam maj ty zamykatelný dveře... jako já v celice :-) prostě nevystoupíš a vezeš se jak v GTA "you are busted motha fucka" :lol: ne tyhle byli v pohodě... atmosféra v autě byla výborná, zážitek... slušný... jen musim říct, že mi pak bunda smrděla tou voňavkou co maj v tom autě... a to bezesrandy asi 14 dní než vyčichnul... brutální parfém ee :lol: fuj

ale nechápu jak jako nestihli ti vzít moč, krev... to by měli... resp. musej, ty si to měl teda taky dost zamotaný... no to si poslechnu radši osobně, to musela bejt taky akce "máme zločince nejvyššího kalibru" :lol: a dostaneme přidáno

Muj případ je "Já versus veřejný zájem" Veřejný zájem :lol: :lol: :lol: Doprdele jakej veřejnej zájem? To je mooooc :twisted: jako kdo, co je veřejnej zájem? Stát? police? magistrát? neeee držte mě... :roll: mi ten veřejnej zájem připomíná "nepřítele státu" imperialistu, vykořisťovatele, nebo se mi to jen zdá?!! špionáž :lol: veřejný zájem komunistického lidu je zatočit se špiony, rozvraceči naší komunistický strany! Našego lidu! my chceme mír a lásku... rozvracet stát si nenecháme! konec zpráv---znělka
Budu chtít vysvětlit přesnou definici "co to je veřejný zájem" to mě děsně zajímá :shock: jako že úředník je mluvčí veřejného zájmu? oleeee no toto :-)

16 borců a komise :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=-nviLhDuLlM
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“