čiré Deluxe reflektory-paraboly DEPO "E"

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

čiré Deluxe reflektory-paraboly DEPO "E"

Příspěvek od micron »

Protože kšeft, kde jsem už hezky dávno (5 let zpět) koupil svoje čirý paraboly DEPO s "E" certifikací, tedy suprasport.nl zkrachoval, hledal jsem... a našel jsem. Jedná se o paraboly určený pro vozy Celica 4/5g, MR2, supra mk3, ae86, 180Sx/200sx/S13, Mazda 323F, RX7, prelude a další... tedy univerzální 7x6 200x142mm čiré sklo, precizní chromový interier, "E" certifikace, kvalita zpracování nejvyšší třídy, svítěj líp, než originály (slepecký) a líp než falsifikáty z Ebay -bez "E"- to je hazard se životem... a prostě nemaj konkurenci. Výrobce je DEPO a jsou dá se říct nesehnatelný.... já jsem je kupoval pár za 2.700,- a za tuto stejnou cenu je můžu nabídnout nový i teď, minimální cena bude 2.500,- Ovšem jestliže jich bude už opravdu málo, tak i 3.000,-. V tomto případě prostě cena neklesá a nebude klesat... jedná se vzhledem ke kvalitě a k certifikaci o luxusní produkt a navíc už je většina vyprodána.
Předem řikám, jsou nesehnatelný a jakýkoliv kopie neprojdou STK a ani nesvítěj ani z 50% jako tyhle. Je naprosto zbytečný je kdekoliv hledat, nenajdete je... mně to trvalo cca 3 noci dekodování... takže si je objednám do zásoby a kdyby někdo chtěl taky, neni problém. Platí se předem na muj účet a pak je pošlu poštou, nebo osobně.
Pokud budete používat ty levný napodobeniny, akorát se někde zabijete, nebo zrušíte auto... a to je důvod proč volit kvalitu za vyšší cenu... 8) 100% prověřenou... "děkuji Horste", ty víš jak na to vole :-) jsou na autě přes 5 let a jsou jako nový!

Jo prostě celej internet je plnej napodobenin... a proto tedy nejluxusnější varianta only from micron- podpultovní šedá ekonomika :-) bezcelní zóna :-)

jedinej konkurent je japonskej RAYBRIG, to je podobná kvalita, ovšem nemá certifikaci "E", takže i když stojí 3.000,- je k prdu...
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RAYBRIG- ... ories#shId

Pár fotek... DEPO Diamond CUT
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AlešHL
Navigátor
Příspěvky: 86
Registrován: stř 25.03.2009, 20:10
Bydliště: Horní Lideč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlešHL »

Kua microne neser......... :D všude kolem finanční krize a ty nadrzo nás tak dráždíš :twisted: zjistím stav financí a pokud budu v červených číslech tak dám vědět. Jo a ten kocour je k tomu jako bomus??? :lol:
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

já zvolil před rokem nějaké kopie a je to děs. V noci když proti mě jede auto toho moc nevidím. Hodím zpět origo. 2,5 tis za nové je dost...
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

AlešHL: jo krize je a já jí pociťuju ještě dřív než jakoby přišla... jo holt o mladý lidi nebyl, neni a nebude zájem... a jen doufám, že jednoho hnusného dne vyjdou mladý lidi stejně jako v tunisku... a bude pořádnej bordel. Je to jen otázka času než přestanou mladý lidi dělat za almužny otroky a budou mít všeho plný zuby... ceny stoupaj, potravin, zlata... platy jsou směšný... jednoho dne to bouchne... a doufám že už brzo. To tak ke krizi z nadvýroby sraček, vyhnilýho bankovního systemu a nehorázný zadluženosti- žít nadluh, ale hlavně o co mi jde.... vyjebávání s mladýma lidma. Tady už nepude jen o kukuřici že :twisted:

Kocour? jak víš že to neni třeba kočička :lol: Tuhle variantu kočky bych si pořídil... prej vůbec nelíná, ma 2jitou srst a ty brutální oranžový oči... tu fakt chci ale až nebudu v panelu... tady by trpěla... prej nepouští chlupy a safra ta barva kožíšku a kukadel... ďábelská "kartouzská" :lol:

Mattyno: jo je to dost... ale něco za něco... jsem proti klesání cen a tohle je příležitost udržet stejnou cenu... konkurence neni a nebude, a to mi vyhovuje. 2.700,- neni zas tak moc když si vezmeš cenu nových tupých koito... tam je cena mnohem vyšší nebo čirých 6g- tam je to o komedii... a taky si jí uměj držet... tak já budu držet tuhle. Nechápu proč by měly věci-produkty určitý specifický ztrácet hodnotu tak přehnaně jen kvůli času, když je čas nepoznamenal, jen jim přidal na životnosti? Jak je k sakru možný že třeba ojetý porsche si je schopný držet cenu výš mnohem výš než praktičtější a ekonomičtější co se náhradních dílů týče toyota... kdo to stanovil? Kdo má tu drzost diktovat trhu co a kolik bude stát? MY? Tak to chce změnit postoj... přestat prodávat, nabízet... blokovat trh a nebo vyprodat zboží... tohle se mi líbí... a do toho chci jít... defence... proti stupiditě -moc zboží = moc shitů. Je tu propastná díra- díra pod jménem "veterán" pak jdou ceny vzhůru... ale mělo by to bejt jinak... Teď člověku přijde, že investuje do auta celej život a jeho cena klesá... i když auto je pořád lepší než před 15 lety/20 tohle neni logický... to je úplně v hajzlu tohle. Takže alespoň co se 5G týče, mam radost, že už nejsou na prodej perfektní kusy- nemyslim tvojí, ale prostě že už tu neni konkurenční přetlak cenovej, takže si každej může a bude moct diktovat cenu podle sebe a ne podle trhu, protože konkurence nebude... tohle jediný je řešení. Nebude system schopnej stanovit cenu podle jakýchkoliv tabulek, protože vozy se budou tabulkám vymykat. Každej majitel potom jakmile zmizí přetlak konkurenční si bude moct stanovit cenu... a cena tržní bude jen k smíchu. To bude vončo... Teď přišel čas na 5g... jejich cena už je tak směšná tržní, že už se je nevyplatí ani dovážet... a tady je ten bod "G". bod zlomu cenovýho zemětřesení San Andreas, prostě STOPKA, tržní system se přehřál a zkolaboval, od teď si bude moct majitel nahazovat cenu dle libosti a prodá za reálnou investiční cenu a třeba i vyšší.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Me to neprijde jako cena prehnana, ja jsem nasel cirou optiku na 6g nejlevnejsi i s postou za 16000 :shock: to je teda palba. Kdyz si ale vemu ze to auto nove stalo 1M!-vzhledem k tomu co je to za auto a to ze proste tech dilu mnoho neni. Kdyz si koupite dnes auto za milion a budete chtit vymenit svetla kolik to asi bude stat? (jasne jina technologie,xenony atd...), urcite to bude vic jak 16000, ale proste tak to je. Kupuju si totiz novy dil, a ne 15 let stary !
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak zatim prvním "tajným" zájemcem je... sem si ho vyhledal :-) když tu nemá žádnej příspěvek... http://www.200sx.cz/forum/viewtopic.php?f=33&t=810 tak pro st185 koukám :-)

Nejdřív musí bejt celica "v pucu" s novým těsněním a přestat vrzat, pak se do toho ihned vložim... nejdřív objednám na zkoušku 1 vzorek a pak se to rozjede... :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Sadu Depo sem objednal, zatim čekám na odpověď... možná se ani odpovědi nedočkám... no uvidíme

našel jsem tohle, docela mě to zarazilo... co to to... tak to je dobrý sci-fi :-) jako tohle mít ve vyklápěčkách? to si nedovedu představit ani ve snu, jak by to vypadalo v reálu a jak by to vůbec svítilo :blink: vždyť je to nějaký obrácený...?? nechápu :shock:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H6054-BI ... 0614239937
Tohle je ale lepší... design zajímavej, má to jedinej problém :-) nepudou zaklopit světla :-) ale je to zajímavý... pro pobavení :lol:
http://www.giantlight.com.tw/product/65315.html
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

micron píše:Sadu Depo sem objednal, zatim čekám na odpověď... možná se ani odpovědi nedočkám... no uvidíme

našel jsem tohle, docela mě to zarazilo... co to to... tak to je dobrý sci-fi :-) jako tohle mít ve vyklápěčkách? to si nedovedu představit ani ve snu, jak by to vypadalo v reálu a jak by to vůbec svítilo :blink: vždyť je to nějaký obrácený...?? nechápu :shock:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H6054-BI ... 0614239937
Tohle je ale lepší... design zajímavej, má to jedinej problém :-) nepudou zaklopit světla :-) ale je to zajímavý... pro pobavení :lol:
http://www.giantlight.com.tw/product/65315.html
No co to sakra je ? :lol: :lol: :lol: to je mazec kupte to někdo.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

michalS> min. 100 párů :lol: si asi nemálo ucvrnkli taiwanci :lol: ale jako u těch stříbrných by byl pohled auta nehorázně kyborgovskej :wink: cenu tam radši nepíšou... to je business :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

micron píše:michalS> min. 100 párů :lol: si asi nemálo ucvrnkli taiwanci :lol: ale jako u těch stříbrných by byl pohled auta nehorázně kyborgovskej :wink: cenu tam radši nepíšou... to je business :lol:
Hej kdyby to šlo vyklopit/zaklopit tak bych při předjíždění už nikdy na nikoho neblikal dálkovejma, ani kdyby předemnou někdo udělal myšku atd... PROSTĚ BYCH VYKLOPIL SVĚTLA, NAHODIL HYPERGENERÁTOR A INKRIMINOVANÁ AUTA BYCH ROVNOU DVĚMA HYPER LASERY ODPÁLIL ZE SILNICE.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Salceer
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: sob 21.08.2010, 23:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salceer »

MichalS píše:
micron píše:michalS> min. 100 párů :lol: si asi nemálo ucvrnkli taiwanci :lol: ale jako u těch stříbrných by byl pohled auta nehorázně kyborgovskej :wink: cenu tam radši nepíšou... to je business :lol:
Hej kdyby to šlo vyklopit/zaklopit tak bych při předjíždění už nikdy na nikoho neblikal dálkovejma, ani kdyby předemnou někdo udělal myšku atd... PROSTĚ BYCH VYKLOPIL SVĚTLA, NAHODIL HYPERGENERÁTOR A INKRIMINOVANÁ AUTA BYCH ROVNOU DVĚMA HYPER LASERY ODPÁLIL ZE SILNICE.
:-D, no ty první jsou velmi zajímavé .. třeba chcou aby to svítilo do auta..:-D a nebo aby to bylo vystrčené..:-D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Mnooo mam dojem, že ten kšeft kde jsem chtěl koupit ty DEPO "E" je jaksi out-of-order... asi ho někdo zapomněl vypnout, když zkrachoval, nějakej maďár. Tož ještě mam samozřejmě v záloze alternativní shop. Tenhle je má určitě skladem, ovšem cena bude vyšší. Prostě 3.800,- - 4.000,- za tuhle exklusivitu. Najít to mi dalo práci a nepočítám, že by se někde objevily... spíš se po nich zapráší a pápá. nicht mehr lieferbar!
http://www.underground-racing.ch/shop/T ... erfer.html

Co jsem ještě zjistil, tak ty RAYBRIG jsou celý plastový, takže nemaj sklo! a ani nemaj "E" Takže pokud ty stojej 3.000,- je jasné, že DEPO ze skla a s "E" budou o tu 1000,- dražší. Takže pokud je někdo bude chtít, stačí napsat. Já si objednám každopádně do sbírky... Zase můžete si objednat někdo ty Raybrigy... a pak můžem vyzkoušet test DEPO taiwan versus RAYBRIG japan na ostro. 8)

pak je tu ještě social varianta- ty maj sice pěknou krytku, nevypadaj špatně, ale chromovej podklad- vnitřek reflektoru je amateur class... stejně jako Autopaly, prostě "šajze"
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/82-93-TO ... ccessories
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

objednán páreček přímo z taiwanu... už se těšim... údajně je ještě 7 párů 8) a pak schlus tschus :lol: zase ale jako krize z nadvýroby nehrozí... v tomto případě... a to je dobře 8) jen se napakovat :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

microne,, pozri u rakosnikov ci tam nemaju cire svetla aj na 6genu Celiku,, nasiel som na nete jedny take svetla,, ale chcu za ne 1 000€,, brrrrrrrr
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

toycarE> nene DEPO nedělá na 6g lampy... jen blinkry nevim proč jsou tak blbý, ale jsou :lol: třeba je to napadne časem... E certifikace uměj, maj licenci jako jediný ze světa, nevim proč je nědělaj na 6g
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“