system terror GET DOWN and eat my ass

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
telleke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 664
Registrován: čtv 18.02.2010, 09:56
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od telleke »

Já bych k policii nemohl :-) S největší pravděpodobností bych nejednal úplně v rámci zákona ;-)
Toyota Yaris Verso 1.3VVTi rv. 12/2000, Toyota Yaris 1.0VVTi rv. 11/2001
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

teda microne to jsou mi,ale věci.jak to vypadá,hejbe se to pozitivnim směrem?
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

Ne jen násilí,ale ani rychlý soudy nic neřeší,jsou to věci který se nedají vzít zpátky.Dám příklad,micron nadýchá 1 promily,telleke ho za to odstřelí ve škarpě (jak sám píše),micronovo tělo odvezou na pitvu a tam patolog zjistí,že měl jen desetinu,jak to pak vrátit :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

btw.: Zkoušel jste někdo za jak dlouho, když foukáte do balónku, se "dá" poznat že jste pili alkohol? Já musel vypít nějaký 3 panáky slivovice a pivo, pak už ty krystalky začli zelenat (nebo žloutnout? už si nepamatuji) a spotřeboval jsem 3 trubičky. V mém pokusu a bádání kdy jsem chtěl mít žlutou jěště víc žlutější (nebo zelenou jěště zelenější) jsem pokračoval ikdyž marně. Nikdo si nezapisoval poznámky a já po litru a půl slivovice se probudil uprostřed poblitého pokoje.

Závěr zní - svaté dikitální alkoholmetry - třeba i ty tragery nebo jak se jim nadává.
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

Jo,ty myslíš ty starý balonky,tak na ty sem dojel v 90tych letech.V uh hradišti mně švestky zastavili a já jak debil furt dokola dejchal a nic zelenýho nebylo,jen hnědý,tak říkám ,sem kuřák,to bude tím,ne jede se na krev.Ta prokázala,že jsem fakt nic nepil,ale měsíc bez papíru sem byl.Když sem si to pak s fízlem vyřídil a na závěr se ho zeptal proč to dělal,tak mi řekl,že nesnáší podnikatele v bavorácích.Asi mu někdo v bmw ojel starou.Tím ovšem nemyslím,že jsou všichni stejní,narazil sem i na slušný policajty.
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

tellke: chcípni... :lol: uděláš mi radost tvý zmrdský kecy ani nečtu, udělalo by se mi k zblití... tááááááááááhni do svý stáje, tam bav poblikum na podobný úrovni... tady jsi o pár tříd jinde, než na co máš a budeš mít 8)

dacan: stagnuje to, ale už nevrže a ani nechčije olej 8) tohle si vychutnám delikátně nečekal jsem, že by mě nejvíc vojebali, nebo se o to pokusili fízli... ale je tomu tak... I WANT MY FUCKIN MONEY BACK! MANY MONEY
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
telleke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 664
Registrován: čtv 18.02.2010, 09:56
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od telleke »

Laser Beam píše:Dám příklad,micron nadýchá 1 promily,telleke ho za to odstřelí ve škarpě (jak sám píše),micronovo tělo odvezou na pitvu a tam patolog zjistí,že měl jen desetinu,jak to pak vrátit :lol: :lol: :lol:
To by se nějak zfalšovalo....dělalo se to vždycky, tak by to šlo i tady ;-) Jistě, že to zastřelení ve škarpě je přehané, ostatně se divím, že to někdo vzal vážně ;) Ale přísnější tresty by to chtělo, protože půl roku a pár tisíc je opravdu směsné.

micron: pokud jsi takhle jednal i se švestkama, tak se ani nedivím, že si tě vychutnali. Možná kdyby jsi jednal slušně, bylo by všechno úplně jinak.
Toyota Yaris Verso 1.3VVTi rv. 12/2000, Toyota Yaris 1.0VVTi rv. 11/2001
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Ja jako s telleke moc nesouhlasim, ale ty jsi me Microne svym slovnikem teda dost prekvapil, ja myslel ze si spis pohodar, nadavat nekomu jen proto ze ma takove ci onake auto je dost low teda. Pokud je to tak jak pises tak tvoji nasranost vuci organu PCR chapu a pokud to posrali tak jak posrali at plati jen do nich! moji podoporu, alespon na dalku mas urcite :)
Ale tyhlety nadavky by mel snad i admin promazat protoze to je fakt hnus, ja ze to tu je slusny klub.
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

no jo, je to hnus ..... pravdu maju svojim sposobom obaja, ale to jednanie...
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

update: potřeboval jsem zjistit, kdo je proti mně a kdo je mimo a kdo je se mnou... překvapilo mě to... takže 3.3 jak sem si pročítal 42 stránkovej spis - skoro jako bakalářřská práce, mělo dojít k rozuzlení... ale prd :lol: tak proti mně jsou jen tyhle dva sráčové: Ivičič a Lukáč. 2 pamrdi co nemaj u policie co dělat... maj zametat ulice... číslo Ivičič 273081 Lukáč 315794.... posádka vozu co si myslí, že když se oblíkne do hadrů zásahový jednotky, že rozhoduje o obyčejných lidech a cejtěj se nadřazený... konec panáčkové... teď teprve začíná hra

Ze spisu je zcela zřejmý, že výpovědi těhle 2 kretenů jsou mimo realitu... což potvrzujou další policisti a lékař... jejich výpověď je absurdní... rád se s nima setkám osobně tohle jste chlapci posrali... možná že se s nima už ale nesetkám, pokud centrála pochopí, že mi nemůže dokázat nic... z hola nic... mam ten dojem že tyhle 2 hovada už stejně nejsou u policie... každopádně udělám všechny kroky k tomu aby nebyly... křivě vypovídali proti mně, ostatní slušný policajti vypovídali proti nim... nikdo je nechce... finito ivičiči a lukáči vy 2 pamrdi!!!!!!!! ale třeba se najde ještě někdo kdo bude s nima... přidejte se k nim... ať vim... :evil: takže nejdřív jsem si myslel, že jsou všichni poicajti proti mně... ne nejsou... oni ty slušný a já vim který jsou slušný, tak jsou proti svým.... ale třeba ty 2 kreteny podpoří někdo další... ale spíš si myslim, že by se jich rádi zbavili... máte příležitost 8) kdo má koho radši? kdo má rád celicu a kdo jí nenávidí... come-on potřebuju vědět kdo je nepřítel a po kom vymáhat odškodnění.... kdo mě chtěl zničit- dostat do vězení? kdo mi chtěl posrat život?.... přihlašte se na služebně... teď se karta otáčí... tik ťak...tik ťak zasraný Stébáci... čistíme... kdopak je slušnej polda? a kdopak je pičus? já mam času dost... ono je to těžký... pro ty slušný vybrat si... pomáhat a chránit versus persekuovat a ničit... navíc svoje nejbližší spoluobčany, který je platěj že... think
Já byl vždycky s policií v pohodě... až do teď... tohle mě naprosto zdegenerovalo... neměl jsem jedinej vroubek, ba naopak, když jsem viděl vymlácený auto, zavolal jsem je, aby auto hlídali... a co z toho mam? hovno, tohle už ve spisech totiž neni

tomasgt20: vymazat? nechceš nastolit komunismus? Nic se nemá mazat, a vůbec já si za všim co píšu stojim, i když to jsou někdy šílenosti... tak stejně si za nima stojim... a když něco přeženu, tak se omluvim... cenzore... no no no to už tu bylo to se nesmí opakovat :twisted: ať se ti to líbí nebo ne... každej se může vyjádřit jak chce, třeba i sprostě, tady to neni server českýho pravopisu... i když i ten ovládám dost dobře, aspoň něco mě naučili kdysi na gymplu a zůstalo to v palici :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

No tak je to to co si musí každej člověk uvědomit, že u policajtů jsou i hajzlové. Taky mám osobní zkušenost viz. REBORN 2, kdy stačilo jednomu úřednickýmu policajtovi se blbě ráno vyspat a místo viníka se rozhodl zatopit poškozenému, protože to bylo jednodužší. Každopádně slušnej policajt ve mě vždy vzbuzuje respekt. Pořád věřím tomu, že těch poctivejch je tam víc. Holt odstranit škodnou nemusí být vždy jednoduché, ale né neřešitelné. Tak držim palce microne. :wink:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

micron píše:
tomasgt20: vymazat? nechceš nastolit komunismus? Nic se nemá mazat, a vůbec já si za všim co píšu stojim, i když to jsou někdy šílenosti... tak stejně si za nima stojim... a když něco přeženu, tak se omluvim... cenzore... no no no to už tu bylo to se nesmí opakovat :twisted: ať se ti to líbí nebo ne... každej se může vyjádřit jak chce, třeba i sprostě, tady to neni server českýho pravopisu... i když i ten ovládám dost dobře, aspoň něco mě naučili kdysi na gymplu a zůstalo to v palici :lol:

V zadnem pripade komunismus je sracka, mym prarodicum komuniste vzali vse (drobne hospodarstvi). Samozrejme svoboda slova tu ti neupiram, jen ty vulgarizmy by zaslouzily proste vypippat :) Nemam nic proti tomu co kdo kde pise a jakykoliv nazor beru, ale tak trosku te slusnosti neni od veci, jak by to vypadalo na svete kdyby se takto k sobe lidi chovali. Myslim ze i v pravidlech fora jsou zakazany takoveto vulgarizmy a na hodne forech jsem se setkal s tim ze takoveto komentare byly cenzurovany nebo smazany, neni to o komunismu, ale o slusnosti. Pravopis neresim.............pouze ty sprostosti

Jinak svou podporu jsem ti jiz vyjadril, pokud je to tak jak pises :)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tomasgt20> já sem prostě rozzuřenej a pěkně nasranej, i když jdu na magistrát tak to v sobě tlumim... ale ono to musí ven...explode... tak aspoň tady, takže další jednání- pokus o dokazování 12.04 ejjjj 5 měsíců... takže za každej měsíc chci průměrnej plat, tedy 23.000,- čistýho/ daně si strčte do řiti- ale... a to zatim po těch dvou šmejdech, jestli se někdo přidá, můžou se pak podělit... neuvěřitelný jakej bordel tady existuje co ti může bez práva a bez důkazů ničit život. prostě system shock... error... fatal error, tahle drzost přesáhla všechny meze
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Hele Microne sorry,ale seš si jistej,že to bylo úplně nevinný..já se nechci v žádným případě zastávat praktik toho našeho policejního státu..ale :!: :?:

Nic proti,jen třeba,jestli se s odstupem času nedíváš na věci jinak..z vlastní zkušenosti vím,že člověk vybuchne a já kolikrát vybuchl tak,že to nikdo nečekal..
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

sutech... já vim jen to, že aničku našli, týpek si popíjel pivo do teďka bez problému... mimochodem mu nic nedokážou. podle mě by ten týpek nebyl schopnej něco takovýho udělat, jen si šáhnul na batoh, jestli tam nejsou prachy, nebo pivo. (i já sem viděl batoh na zastávce tramvaje, ale radši sem na něj nešahal) ale já nevinnej jak lilie to odsírám už od listopadu. Těšim se na ty 2 zkurvysyny jestli tam budou... protože ten týpek z magistrátu je hoooodně drsnej, varianta A: bude na ně hodnej, a tim pádem podávám stížnost na úředníka za zdlouhavý jednání, nejednání, absurdní... jeho nadřízenýmu, a chci aby přišel o job... B: a nebo jim dá kapky podobný jako dával mně... a zničí je... ovšem já už ho znám, takže sem ve výhodě... potřebuju vědět jestli bude s nima, nebo se mnou... aby zapadnul/ nezapadnul do problému, tomu už se pak ale bude věnovat právník. Problém je to ale velkej... boom!!! 5 měsíců bez řidičáku to bude, a to mě poškodilo mega mega mega... a pořád mi nikdo nic nedokázal! :evil: fuck this system. muj cíl je 0 bodů 0 pokuty, omluva a odškodnění, a to odškodnění na tom si dám záležet. :twisted: tam už bude figurovat právník. Drzost systemu překročila všechny meze booom

ten psychopat... ano psychopat na magistrátu, to měl uzavřít už v březnu.... ale řek mi: "začnete vy, nebo já?" já řikám " tak začněte, mi dokazovat..." a on bla bla bla že by vlastně jako bylo lepší abych začal já... samozřejmě mi bylo jasný že neví.... tak sem začal... po hodině a půl co sem mu tam nadiktoval román, se nebránil... nemoh mi dokázat nic... odročil to... psychouš... ale víš co mi řek blbec? že sem se měl líp připravit... jak sem se kurva u všech píč měl připravit na to, co sem najednou poprvý viděl ve spisu- ty lži!!!!! od těch dvou sráčů... no chtěl mě vykolejit... ale přitom dokazování vzdal... prostě jooo jako tak sem začal já a on najednou pochopil že sem mu zničil to na čem mě chtěl dostat... a prej si to musí přečíst všechno znova... čti blbečku čti... ale nic tam nenajdeš :lol: ale už mě ta stupidita sere :twisted: on to prostě nevzdá... a myslí si že já snad jo? hehehehehe ani hovno :lol: my GAME I win!!! you mother fuckers!!!! ani halíř ze mě nekápne... opačně to bude ale jiná... sem postnu kopii co sem vypovídal pro pobavení... část románu
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“