Tak na co budete setrit na Toyota FT-86, Scion FSR, Toybaru?

vše ohledně modelové řady Celica

Takze na co se setri?

Toyota FT-86
26
90%
Scion FS-R
1
3%
Toyobaru - no name (by subaru)
2
7%
 
Celkem hlasů: 29

Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

MungoR-ber mé komentáře s nadsázkou,ale chtěl jsem říct,že prakticky vymizela auta jako Celica,která byla/a snad někdy opět bude/běžným autem v nabídce Toyoty,ve své době určitě vlajkovou lodí,zkrátka dostupný sporťák pro tzv.chudé.V přepočtu tehdy a nyní vysolíš ze takový auto mnohem víc :!: :?: A jen jsem parafrázoval ty nabídky.co dnes do každýho cpou automobilky a lidi na to slyší..ve firmě jsem vedl debatu s kolegy..jejich závěr..kombik,diesel,hlavně velkej kufr/stejně do prdele jedou/ a spotřeba nejlíp 0.0001 litru nafty...a prej Dacia je fajn :mad: Tím mé debaty s nima skončily..

Ditri-já vím,já vím..a věřím :lol:

CELICA FOREVER :alian:
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Jen doplnim ze v nabidce vymizela tato (levnejsi, kvalitni bez serepeticek a vykonna) auta jen pro zkostnately a ponekud nepruznymi automobilkami svazany EU trh. Uvodni cena Scionu FSR/nova Celica (coz je v podstate Toyota prave v levnem segmentu) je/bude mezi 20-25tis dolary (coz je 360tis) > a co za to koupis tady? Fabii RS za 500tis..s nachipovanym motorem 1,4 (aby to tolik nezralo) > k zbliti...pochopim ze potomci tech co resi nad katalogem tydicka s velkym kufrem nad RSkem uslintnou pac je to preci pod fau-vé a je to takove hezky ceske a nemecke...ale.....je to k smichu a svedci to o marketingove strategii Evropskych automobilek/vlad sve..(pokud me usmev nezatne skutecnost ze muj dedek padnul nemeckou zbrani v dobe kdy se pokladaly zaklady firmy fau-vé..)

Amik si koupi Scion tC (mimochodem to C je udajne navaznost na Celicu) viz zde http://www.scion.com/#/tC v zakladu za 340tacu a je vysmatej...
Naposledy upravil(a) Ditri dne stř 19.01.2011, 17:49, celkem upraveno 1 x.
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Ditri..sám bych to nenapsal líp 8)
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Mimochodem o tom TC jsem nedávno uvažoval :!: :?: ,ale to si snad radši předělám 7mu na bombardér :shock: .Neříkám,že je vyloženě hnusná,ale...nějak mi chybí to charisma Celdy..zajímalo by mě,kolik by stála u nás ofiko,vím,že se dá dovalit i z USA za celkem solidní prachy..ale Celina to není :cry:
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Sutech píše:MungoR-ber mé komentáře s nadsázkou,ale chtěl jsem říct,že prakticky vymizela auta jako Celica,která byla/a snad někdy opět bude/běžným autem v nabídce Toyoty,ve své době určitě vlajkovou lodí,zkrátka dostupný sporťák pro tzv.chudé.V přepočtu tehdy a nyní vysolíš ze takový auto mnohem víc :!: :?: A jen jsem parafrázoval ty nabídky.co dnes do každýho cpou automobilky a lidi na to slyší..ve firmě jsem vedl debatu s kolegy..jejich závěr..kombik,diesel,hlavně velkej kufr/stejně do prdele jedou/ a spotřeba nejlíp 0.0001 litru nafty...a prej Dacia je fajn :mad: Tím mé debaty s nima skončily..
Jasně že sem to bral s nadsázkou, je to něco za něco, člověk se vzdává části kontroly nad autem ve prospěch těch bezpečnostních systémů. Poslední dobou to ale jde už do extrémů, člověk má primárně spoléhat na sebe, ne na sadu integrovanejch obvodů kterejm 99% lidí rozumí jako koza petrželi. Prostě většina lidí chce jezdit s co nejmenším zapojením, ale dokud můžu přijít a říct že jediný co v autě chci je ABS a možná nějaká stabilizace a takový auto dostanu, tak ať se ostatní pro mě za mě nechaj vozit třeba robotem. S trendem nic neuděláme a stejně už sme za exoty protože nejezdíme ani s ASR, ani s ESP:D
Sutech píše:Jen doplnim ze v nabidce vymizela tato (levnejsi, kvalitni bez serepeticek a vykonna) auta jen pro zkostnately a ponekud nepruznymi automobilkami svazany EU trh. Uvodni cena Scionu FSR/nova Celica (coz je v podstate Toyota prave v levnem segmentu) je/bude mezi 20-25tis dolary (coz je 360tis) > a co za to koupis tady? Fabii RS za 500tis..s nachipovanym motorem 1,4 (aby to tolik nezralo) > k zbliti...pochopim ze potomci tech co resi nad katalogem tydicka s velkym kufrem nad RSkem uslintnou pac je to preci pod fau-vé a je to takove hezky ceske a nemecke...ale.....je to k smichu a svedci to o marketingove strategii Evropskych automobilek/vlad sve..(pokud me usmev nezatne skutecnost ze muj dedek padnul nemeckou zbrani v dobe kdy se pokladaly zaklady firmy fau-vé..)

Amik si koupi Scion tC (mimochodem to C je udajne navaznost na Celicu) viz zde http://www.scion.com/#/tC v zakladu za 340tacu a je vysmatej...
Souhlas. Náš starý kontinent je v tomhle úplně na h*no. Čas od času kouknu na nabídku a ceny aut v USA, třeba nějakou pěknou 88' korvetu, asi trochu masochistický sklony, a pak trávim večer počítáním dopravy, cla, daně...samozřejmě jenom tak. (i když před pár rokama sem se amíkům smál že sou schopný vyrábět šestiválcovej třílitr se 150 HP :)) Zatímco tady vychází speciální edice Fabie Monte Carlo, do který vám mimochodem na přání klidně prdnou koncernový HTPčko, za cenu 6 let jetý M3. Poslední dobou už sem u nás nad novejma autama zlomil hůl. Koukám co se dá sehnat po bazarech za klasiku (M3, Supra, Delta HF, RX7...) a nepočítám že, tak jak to tu teď je, budu v budoucnu kupovat auto nový (když jenom tím že si ho dovezu domů ztratí 1/3 ceny).
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

MungoR-co dodat..ať žije Dacia,Thalia,Fabia...a všechny Kia..je to tak jak říkáš..k zblití,ale asi to o něčem svědčí,lidi jsou ovce a proto..

Zaporožec Forever :tongue:
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

me se zamlouva toyobaru, asi proto ze motory boxer jsou pro me modla... opravdu by bylo tak spatny chtit ft, s nasavacem na kapote a oturbenym boxerem? :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

Já vím, že na žádný z těchto modelů šetřit nebudu...když to půjde dobře, tak to vidím za pár let na nějakej starej model Opel Speedster nebo repliku Lotus 7 8)
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Jen doplnim ze podle tiskovych zprav budou vsechny motory stejne - SUBARU. Ja predpokladam nejake drobne odchylky prave pro kazdou automobilku ale nemusi to byt pravda. Prave z duvodu fuze automobilek.

Opla nebrat (jen z meho uhlu - mozna na nejakem opel foru to stoji k diskuzi :-) - roky jsem mel opel Manta v nejvyssi palbe. Konkretne tohle http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 080723.jpg > byl to tusim stejny r.v. jako ma prvni celica (ktera jezdi do ted) > to auto bylo v kopru uz pred 10lety a ne vinou majitele. Pak mi to trefil borec ze zadu a diky korozi se to rozpadlo. Starou cel jsem zase ja sikula trefil zezadu dve auta - tou traverzou co je v narazniku - jsem jim v obou pripadech zmacknul dno kufru tak ze z rezervy zbyla siska, o zadni naraznik se mi rozmaznul Megan a na celice nic (nazpomenu na toho chlapka v kloubouku jak koukal na to me a pak na svoje auto a mumlal - Vy stim nic nemate a ja to mam uplne rozbite).... stare zelezne vozy ze ano....Po presednuti z Manta do Celica mi jen spadla celist z toho jaky je v autech rozdil....nicmene Speedster vypada hezky...
Naposledy upravil(a) Ditri dne pát 21.01.2011, 15:53, celkem upraveno 2 x.
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Celica je Celica, nez ji menit za 10 let za ojete FT, tak to radeji kompresor a kompletni predelani motoru. Cenove to vyjde na stejno a budu mit doma klasiku.
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Je to tak jak píšete :idea:

Raději dávat peníze do aut,která milujeme a kterým věříme :oops: .
Veškeré kecy o tom,že stará auta jsou nebezpečná,nemoderní,zatěžující životní prostředí,jsou jen bláboly,aby prodali,nic víc. a žel bohu díky tomu,že žijeme v konzumní společnosti ,na to většina slyší :sneaky:

Taky jsem se rozhodl jít cestou dávat peníze raději do Celicy/Celic/,protože mě žádný z výrobců/prodejců nepřesvědčil,že si mám koupit jejich produkt..a hlavně jak psal Hanisek..Celica je Celica :wub:

Ale to víme my,tady o většina lidí na mě kouká jako na magora,když se začnem bavit o autech.Jsem rád,že tady si můžu pokecat s lidma,který maj na věc podobnej názor.

CELICA FOREVER[/b] :alian:
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

je to zajimave - jak to ze clovek jezdi v nejakem typu auta - formuje podobny styl uvazovani. Jasny ze je to tim jak nemeckymi medii masirovana spolecnost(EU jako takova) reaguje na ten konkretni vuz - tedy vetsinou stejne - viz schema TDi s kufrem a poradi beznych snu > fabka - stribrny golf - oktava a kdyz se zadari tak superbpero nebo passat pripadne v kombinaci s audi...jsem myslel ze jsem sam postizeny :-) je fajn vedet ze se najdou lidi s podobnym nazorem na vec. V teto souvislosti stoji za to jeste zminit u Cel design - nestarne a furt vypada dobre, neni nijak koncernovy a je citit ze designeri dostali prostor... Kdyz nekomu reknu ze 7generace je deset let stare auto - obvykle nechape..s tim ze podle me ani starsi modely diky sve neokoukanosti a nadcasovosti nijak vyrazne nestarnou pripadne pokud ano tak si urcitou noblesou :-)
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Hmmm..něco na tom bude,je fakt,že 7ma nestárne/já jo/,takže dneska můžu balit juniorky tak na ni :P ..ale vážně,opravdu měla nadčasovej design,ale i ty ostatní byly hodně svoje..i když 5ka :!: :?: V tý době ty vyklápěcí lampy dělali všichni Japonci :!: :?: Když spí,tak je jedinečná :sigh:
A že si každej hledá tu svoji komunitu,to je pravda.

CELICA FOREVER
:alian:
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

...dnes som stretol kamarata po dlhom case, bol som na mojej 6tke... chalan ma daewo lanos, a len tak pozeral, ze co za super auto som si kupil, ked zistil, ze je to rok 94, tak nechapal, proste bol mimo :-D
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Ani nevím co na to mám říci..možná.."Kamarádi jsou fajn,jejich auta ne" :oha:
Odpovědět

Zpět na „Celica“