Bouchání zadní nápravy

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Honza M.
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06.09.2010, 22:14

Bouchání zadní nápravy

Příspěvek od Honza M. »

Zdravím Vás,
právě jsem se zaregistroval do tohoto fóra, protože mne trápí mé první auto - Toyota Camry LE 1996.

Při přejíždění nerovností mi bouchá zadní náprava (pravé kolo). Určitě se zde tento problém řešil, našel jsem už i pár rozprav, ale mohli byste mne, prosím, trochu nasměrovat, jak tento problém řešit? Tedy, jaké jsou potencionální příčiny, jak je řešit a zda již existuje nějaká dobrá diskuze na toto téma?
Mám trochu naspěch, čeká mne za 14 dní dlouhá cesta - jsem v USA a bude to cca 2000km. Asi zásadní otázka v tento moment zní: může být můj problém nebezpečný? A může dojít po tolika km k totálnímu poškození nápravy?

Mnohokrát Vám děkuji za pomoc, každá odborná rada mi hodně pomůže.
Těším se na odpovědi.
Přes oceán zdraví
Honza M.
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

zadní kosti stabilizátoru, uložení tlumičů,silenbloky,...to může být více problemů,...to chce auto na zvedák a zkusit kde to má vůli. Ale myslím že by se Ti to rozsypat nemohlo, jen to prostě bude tlouct a není to zrovna příjemný zvuk. Pokud jsi nikdy nic takového nedělal, tak nejlepší bude zajet do nějákého servisu ať se na to podívají tam hned příjdou na to co tomu je,... :wink:

Mne takhle tloukly kosti stabilizátoru a to byla otázka par set korun. :wink:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Re: Bouchání zadní nápravy

Příspěvek od Slovan »

Honza M. píše:Zdravím Vás,
právě jsem se zaregistroval do tohoto fóra, protože mne trápí mé první auto - Toyota Camry LE 1996.

Při přejíždění nerovností mi bouchá zadní náprava (pravé kolo). Určitě se zde tento problém řešil, našel jsem už i pár rozprav, ale mohli byste mne, prosím, trochu nasměrovat, jak tento problém řešit? Tedy, jaké jsou potencionální příčiny, jak je řešit a zda již existuje nějaká dobrá diskuze na toto téma?
Mám trochu naspěch, čeká mne za 14 dní dlouhá cesta - jsem v USA a bude to cca 2000km. Asi zásadní otázka v tento moment zní: může být můj problém nebezpečný? A může dojít po tolika km k totálnímu poškození nápravy?

Mnohokrát Vám děkuji za pomoc, každá odborná rada mi hodně pomůže.
Těším se na odpovědi.
Přes oceán zdraví
Honza M.
Já měl obdobný problém,rány se ozývali pouze ze zadu z prava a jen po projetí nějakých děr,sekancu v silnici,ostrých hran...já měl povolený uložení tlumiču nahoře :wink: snad ti to pomuze k lokalizaci zavady
Uživatelský avatar
toyotak
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: pát 04.08.2006, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Bouchani zadni napravy

Příspěvek od toyotak »

ve vetsina pripadech to byva gumove ulozeni zadniho stadilizatorua a jeste kustky stabilizatoru ,tak to bych zkontroloval jako prvni.
Odpovědět

Zpět na „Camry“