Co jste Vy a Vaše Celda dnes dělali??

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
YarisMan
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: pon 09.10.2006, 12:55
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YarisMan »

sou dražší, ale po zkušeností jsou nejlepší. bydlím na horách a tady to jinak nejde.... Nokian dělají Finové :D a mají tam zimu jako na Sibiři... akže ja na zimu už jen Nokian

a na léto jezdím Pirelli :lol:
....YarisMan....
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

měl jsem Yokohamy na léto a zimu a super na Avu jezdím léto Toyo Proxes a nic moc časem hučí
teď kupuji na zimu tyhle http://www.pneu-servis.cz/index.php?Pne ... 0195/60/15
ale na Avouše na Celice mám už 2 roky pneu Vraník zimní....no hrůza, ale na to že s ní najedu měsíčně 200 km to stačí :D
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

teď sem se díval jak dlouho vlastně mam svý držáky Barum Polaris... no je to hustý... :lol: takže tohle je 9. sezóna... A vzorek no fotka asi napoví... ale je dokonalej. Nehučej- ale je to "hukot" :lol:
letní Barum Bravuris mam 8. sezonu. No asfalt netrhám... to jo, sníh ale jo :lol: celkově najeto za 9 let cca 65.000-75.000 Km
made in Czech rep. - po odstranění kamínků ps: všechny 4 gumy jsou "stejně nesjetý"
Obrázek
BBS po umytí přípravkem na okna :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

dnes výměna roztrhaný manžety na PP poloose- děkuji za echo pneuservisu, určitě bych si toho nevšim, díky. LP polousu mam jako novou doma náhradní i s manžetama cca jako nový, takže se jen prohoděj. Dále utěsnění 1. dílu laufu ve spojích před a za katem pomocí nějaký speciální pěny, prej funguje líp než origo těsnění.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

micron píše:teď sem se díval jak dlouho vlastně mam svý držáky Barum Polaris... no je to hustý... :lol: takže tohle je 9. sezóna... A vzorek no fotka asi napoví... ale je dokonalej. Nehučej- ale je to "hukot" :lol:
letní Barum Bravuris mam 8. sezonu. No asfalt netrhám... to jo, sníh ale jo :lol: celkově najeto za 9 let cca 65.000-75.000 Km
made in Czech rep. - po odstranění kamínků ps: všechny 4 gumy jsou "stejně nesjetý"
to snad neni mozny ne?:-D me gumy moc nevydrzej:-D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

je to možný... už jsem z nich vytáh pár hřebíků, ale nikdy nepíchly 8) každou zimu v provozu, přibližně úplně stejně jako letní sada. Takže 75000km/2 tj circa 37000km. Nejezdim zas tolik... tramvaj mi sem jezdí až před barák, i v noci a jezdit po Praze a riskovat pokuty, hledat místa na parking a odřeniny se mi nechce, sem z toho nervozní. Vlastně sem nedostal pokutu asi 4 roky (nepočítaje za ty paradoxně vtipný "sjetý gumy" po komediálním výstupu v Kolíně cestou na sraz :-) 200,- Dohodli jsme se 8) bez značky, nepřipoutanej, nesvítil jsem, folie bez atestu... ale byli slušný, nakonec po 15 minutách debaty o politice, krizi a dalších věcech... jen to necháme tedy na ty sjetý gumy? Co vy na to? Souhlasim, děkuji, nashledanou :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No ale když je ta rubrika co jsme my dělali? Tak jo, včera, nebo předevčírem sem přišel domu z baru a naplánoval jsem si, že jak sem byl společensky znaven, dám si jogurt... jogurt muller s lesními plody a protože jsem byl už opravdu znaven, chtěl sem si ho vychutnat v leže v křesle vedle kompu... tak sem ho otevřel a nechal ležet vedle hlavy... pak sem usnul... to bylo cca 4h ráno

v 9 ráno se probouzim a cejtim jogurt... moje mikina s kapucí od jogurtu, tričko od jogurtu- vymáchaný rameno, křeslo od jogurtu, šláp sem do jogurtu, ponožka od jogurtu, jogurt na koberci, v alkohol testeru- co byl na sraze, se mi válel u hlavy- jogurt, v dálkovým ovládání mp3 na mobil jogurt... všude Muller Mix lesní plody... probuzení libový... jen jsem přemejšlel kde teda neni jogurt? no vyteklo asi 98% balení. :lol: :lol: Už nikdy jogurt před spaním/výtuhem... nikdy víc! :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

za 9let uz musia byt tie zimne stvrdnute na kamen... :wink:
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

to ne... to by mi sympaťák z pneuservisu pod barr mostem určitě řek... ten se jen vždycky diví, jeho syn taky, a řiká, že takhle starý gumy v takovým stavu ještě nikdy neviděl a absolutně nechápe :lol: řiká: "to snad neni možný". kdyby byly špatný, ihned by mi nabídnul jiný, má jich tam plnej sklad... se mnou ale kšefty nejsou možný :-) co se gum týče. každej 1/2 rok jsou sady vyvážený a precizně zkontrolovaný. za 500,- + kontrola manžety zdarma.

No tak konečně slyšim jen jemnej zvuk z koncovek, a motor... už žádný úniky v laufu. Paráda to tichoučko. :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

tak dneska sem dal celice novy desticky na predek niparts at to pak nemusim delat v zime:)
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

My už týden hnijem doma.protože nám před barákem dělaj cyklostezku a před vratama mám díru jak na mamuta :?
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

Sutech píše:My už týden hnijem doma.protože nám před barákem dělaj cyklostezku a před vratama mám díru jak na mamuta :?
aspon usetris:-D :P
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Teď mi přátelé z Ukrajiny upravili vjezd,abych mohl ven..tak si,asi přivstanu a pojedu dohonit co jsem zameškal.

V tomhle počasí :!: :!:
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

dneska mi nekdo odrel na parkovisti zrcatko, nechapu co ty (ne)ridici delaji :evil:
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

tomasgt20> o mojí se taky nějaký pako "otřelo" tenhle tejden na parkovišti- za pravou zadní zástěrkou. DEbiliiii v pondělí se to pokusim nechat rozleštit, nebo přijde samolepka. kretenoidi.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“