Minisraz Celica 14.5.-16.5 2010 Butov (u Plzně)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Přijedu na tuto akci?

Ano
23
48%
Možná
19
40%
Ne
6
13%
 
Celkem hlasů: 48

Uživatelský avatar
BaraS
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: sob 11.04.2009, 15:32
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BaraS »

Dalkod píše:to cera: v techničáku zatim nejsou,ale s typovým listem a známejma na STK tam budou cobydup:-)...jinak origo 16" jsou samozřejmě lepší,proto si je necham na zimu:-)))
to BaraS: já je koupil právě proto že sem je na nikom neviděl a prostě mi ty černý k tej stříbrnej sedí:-) a naživo to vypádá dost mastně:-)...když budeš chctít pomoct s výběrem jiných,dej vědět:-))))))))
Vypadaj super na stříbrný,jen víš jak vysnil sem si je na banán ale kvůli bouračce sem sou finance jinde...holt si musim počkat a do tý doby bude zase 100 jinejch :) btw.ty pruhy na ně asi dávat nebudeš co?
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

Jo jinak musím říct, že mimi se na srazu teda moc nelíbilo. Pořád tam v noci plakala a při odjezdu jí pískalo kolo. Teď doma už zase vůbec nepláče a kolo teď taky nepískalo... Je to holt mrcha zhýčkaná, zvyklá spát doma v zavinovačce :lol:
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

To BaraS
S penězma je to vždycky tak, nikdy nejsou...a i kdyby byli nějake...maš million jinych životněduležitych věci kak je zainvestovat (manželka, ditě,rodiče, chalupa, nabytek, učty, dluhy, dovolena, rekonstrukce a t.d.)
Proto jedině co mužu pro svoje sčistko udělat, tak to že zitra dojedu na Agip u Černeho mostu a ještě jednou ručně přeleštim ji kožišek...
At se leskne, potvurka... :D
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Dacan> 213? To už musel bejt slušnej vítr :lol: nejen kolem auta, ale i v nádrži... já sem přijel do prahy a byl sem celkem fest "vysátej" to sem bral na začátku za cca 650,-. průvan. Nahoře se spalo dobře, jen sem se nemoh dostat do spacáku... sem se snažil potichu se do něj nějak napresovat, abych pána podemnou nevzbudil, ty už si tam zařezával od půlnoci. Ale prostě se mi povedlo se do něj dostat jen z 1/2 a zkusit ho ještě zapnout- tak to už bylo nad moje síly:lol: Nahoře se spí dobře, sem si zavzpomínal ještě když sem byl malej micron, tak sem spal taky vždycky nahoře. Tam je praktická ta boční ochrana, tam se zahákneš nohama a rukama, než to budící personál vzdá :lol:

Lucinka> jo Tygra... taaak, sem se koukal lexus GS 2. gen. automaty min. 3.0l jsou, on mi to možná i řikal, to se mi vypařilo z hlavy- možná to ještě najdu ve spacáku mam ho pořád v kufru :lol:
PS: nene já vstával opravdu dřív... ve 12h... pak sem se probouzel... očista, vyhodil sem trochu banánovýho džusu, pak sem šel na instantní capucino- který ale kávu asi nikdy nevidělo- no určitě teda :-) pak 2x kofola a vlastně do 14h sem byl na verandě s rybářema a přemejšlel sem, v který chatce sem to byl v noci na pařbě... nemoh sem si vzpomenout na číslo... a úplně sem zapomněl, že jsi mi vlastně volala a že mam číslo, tak sem se tam procházel a hledal sem "kde sem to vlastně byl? a je tam vůbec někdo? kde je muj bágl?" Pak sem se teda trefil... a spící sněhurka mi otevřela vrátka :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Luci a tak to kolo dalo pokoj jak jsi zkusila zacouvat a nebo až doma v garáži?
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

GSo

Příspěvek od aczasa »

Micron: GS400 :-) Moc příjemné a moc povedené to Tygrovo přibližovadlo.
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

:oops: Děkuju

Já nechtěl jet cabriem, protoze dle predpovedi melo pocasi byt fuj a s tou strechou by to moc zabavne nebylo..

2 aczasa: GS400, 1.8i 16V :)
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
Lucinka
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: pát 30.01.2009, 16:40
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lucinka »

Myfune píše:Luci a tak to kolo dalo pokoj jak jsi zkusila zacouvat a nebo až doma v garáži?
Až doma v garáži. Musím to dát zkontrolovat, něco tam holt rezne :?
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

to byl 213 bylo na tachometru,nechtel jsem tomu verit tak jsem to zkusil nekolikrat .neboj pana by jsi nevzbudil ten spinkal jak zabitej :) :)
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“