window shields

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

... no mas recht Microne, ja bych se toho aji kdyztak ujmul, ale urcite ne ted za moji soucasne financni situace a s temi plany co mam do budoucna s autem... a na porovnani s 5. gen to by nebyl zadnej problem... :wink:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Kysi> supr, jako připadám si dost fest "oloupen". Ale zase co bych neudělal pro zvýšení japonský ekonomiky, aby se trochu pozvedla z těch srač.k, že :-) Takovej sponzorskej dar za kusy plexi. Tebe oloupěj taky, ale trochu míň než mě :-) Já s celi žádný plány kromě toho nemam... možná časem přelakovat tu zbylou 1/4 auta a třeba prohodit kapotu na turbo sosací co mi odpočívá doma + lak.... ... žádnej tuning ani zvyšování výkonu nechci, chci nechat všechno original.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

jo microne a kde jsou fotky ze silvestra :lol: ?kdyz se podivas na praetorianovo video,tak pri odjezdu na spanilku,mas podobnej vyraz jak ten japonec a nechybi ani cigo :lol:
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

dacan> no to sem jaksi nestih... na silvestra... Na to video sem se díval xkrát... je to dost podobný :-) video od bráchy ze silvestra je tady: http://www.vimeo.com/8492047
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

jen to vystrihnout :lol:
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> nene, jak je psáno výše- mam jen jeden kus a jeden mi chybí... po přiložení pasuje naprosto přesně (takže objednám ten druhej kus) nevim jestli to budu vůbec instalovat ihned- mam v plánu ještě renovovat lak na LP sloupku, střeše a LZ boku...po zimě, tak to nalepim, až bude celi vlastně prakticky celá komplet v laku. (muselo by se to pak sundavat, protože by to překáželo) to nespěchá... podstatný je to, že to sedí :-) Ještě sem ten druhej kus neobjednával, mam teď něco podstatnějšího do čeho investovat -fixnout... to objasnim příští tejden " Something Shitty Happens".
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

nene internal fuckin "clutch" fatal error (unidentifacated yet) sám sem velmi ale velmi zvědavej... kde a proč se stala chyba... ta bude mít ale za následek likvidační recenzi možná pro určitou firmu, respektive čeho-jakýho/ch dílů se vyvarovat... a nebo taky třeba ne....:twisted: to bude to překvápko "final check czech test product celica results" aby se někdo nespálil jako já... no sem celkem fakt zvědavej :mad: warning 2be continued...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Yayo
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: ned 06.04.2008, 21:47

Příspěvek od Yayo »

Sorry mozno ste to uz rozoberali mozno nie neviem ale ked to pasuje z S15 tak som cosi pohladal a nasiel toto.Mozno niekomu pomoze ;-)

http://www.rhdjapan.com/nissan-oem-s15- ... isor-60284
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

micron píše:nene internal fuckin "clutch" fatal error (unidentifacated yet) sám sem velmi ale velmi zvědavej... kde a proč se stala chyba... ta bude mít ale za následek likvidační recenzi možná pro určitou firmu, respektive čeho-jakýho/ch dílů se vyvarovat... a nebo taky třeba ne....:twisted: to bude to překvápko "final check czech test product celica results" aby se někdo nespálil jako já... no sem celkem fakt zvědavej :mad: warning 2be continued...
ja se tesim, ze by se neco co jsi aplikovat neosvedcilo, nenapinej me , chci zase jednou delat ze jsem chytrej - kdyz ve skole rikaji pravy opak :D
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

yayo> vidim že jsi jel po podobný "dálnici" ale já sem sjel na jiný odbočce :lol: tohle znám... jen sem to neřešil, nevíš totiž kolik stojí proclení, poplatky za ebanking/paypal nežeru... a je to ten samej set -jehož část mam já... někdo si to můžete "lajsnout" každopádně original kod tam neni / jen část kodu :-)

PavoB> zatim se musí vyndat převodovka a checknout spojka a všechno co s ní souvisí... počítal jsem že by to bylo pomocným válcem spojkovým, ale nevypadá to... chci to vidět, vyfotit a pochopit----> +popsat co a jak se stalo... pro začátek prozradim propadlej spojkovej pedál+ brutální puch/smrad nehoráznýho kalibru...olej spálenej vystříklej na krytu svodů a na haubně ze spod... zatim nevíme odkud...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

hm tak to je horsi nez jsem myslel, jinak spadlej pedal - to bratrovi delalo cca. pred rokem skoro porad - kdyz to odvzdusnil tak pohoda a pak zase, a byl to ten horni valec - za tu dobu co to auto ma uz podruhy , ale olej neznaci nic dobreho :?


k tematu - ty shieldy jsou krasny - to jsou kur.. za tolik penez , na moji cernou by se sikly paradne
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

UpdaT3.... tak minulej tejden sem osobně jednal se svlečnou na autopalace spořilov že bych si jako koupil ten druhej deflektor, co mi chybí... číslo co sem si objednal je: G3810-85F00 ale teda potřebuju jako kurva druhej... na stranu řidiče... okej Nissan... G3811-85F00 tohle je kod na druhou stranu pro řidiče... ale ALE velký ALE už neni, nejsou k dispozici...:??????? vole to je snad fakt prdel ne? si koupim kus plasu za 3.000,- a n stranu řidiče neni? coooooooooooooooooooooo voleeeeeeeeeeeeeeee mimochodem na pravou stranu to nissan pojmenoval VISOR RHD a na levou? no tak to bych se posral smíchy: NISSAN CALL IT A LOWER INSTRUMENT PANEL..... ale neni k dispozici.... celej SET má mít kod (po tom co sem dostal shock!): G3800-85F00 SET ale ten neexistuje.... !!!!!! oleeeeeeeeeee tady na kubě si fakt nemůžu koupit ani 2 podělaný plasty abych moh příjemně kouřit v celice???? no dáááááááále... dneska mi volal sám kompetentní ředitel nissanu palace a prej to fakt neni možný doobjednat... a že prej tohle je obvyklej problem nejen u nissanu silvia S15, kde vlastně neexistuje jedinej kus v čr... ale třeba se to stává i Cashcaie! no tak to je celkem hustý---- nicméně víceméně byl tak hodnej, že sem moh RHD deflector vrátit a vrátili mi 3.000,- v hollandsku ho zpátky nevezmou a tady neni jediná kára S15... takže prodělali 3.000,- děkuju... mrzí mě to, že neni na druhou stranu... protože to pasovalo naprosto přesně na celicu 5g... ale jsou hodný díky NISSAN :inlove: a opravte si tam ten bordel díky....

Tak a ihned sem jel a ty prachy investoval do deflektorů SET toyota 6G... Nemil se Frey... :-) tak a teď sem kurva zvědavej, jestlli to bude pašovat i na 5g... kdyby ne, přenechám je Kysimu za cca 4.000,- cena je 4.350,- za set.... no to sem zase napjatej jak vyprcaný trencle-

ps: fakt neskutečný neuvěřitelný sraní s takovou pikačovinou... ale já to doseru do konce... :lol:

a jestli nevyjde ani tohle... tak už jedině import japan: http://www.japanparts.com/db/partslist. ... 78-043-060
poslední možnost
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

drzim palce microne
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Microne: deflektory na 6.g mě samozřejmě zajímají.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Myfune> tomu věřim :lol: měly by dorazit příští tejden... cca no kdyby nepasovaly na 5g, počítám s tebou... už se nemůžu dočkat na ten okamžik až to přiložim k oknu a budu mít jasno 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“