Druhý sraz CELICA (Meeting) 18.9. - 20.9.2009 Kemp Hluboký

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Mam zájem o akci

ANO
38
76%
NE
0
Žádná hlasování
NEMAM ČAS
12
24%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Kdy bude další sraz? :lol: Teď si vemu dovolenou 3 měsíce dopředu a přijedu!!!!
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Doufejme, že co nejdřív... :cry:
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Taky bych se už srazil :-D
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Doky píše:Kdy bude další sraz? :lol: Teď si vemu dovolenou 3 měsíce dopředu a přijedu!!!!
Ahoj všem. :lol: Nebojte sraz bude začínám to pomalu připravovat máme tu dvě oblasti pro letošní sraz buď jižnějí nebo severněji :lol:. Termín se také zatím plánuje. V čas dám všem vědět s dostatečným předstihem
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Foost píše:
Doky píše:Kdy bude další sraz? :lol: Teď si vemu dovolenou 3 měsíce dopředu a přijedu!!!!
Ahoj všem. :lol: Nebojte sraz bude začínám to pomalu připravovat máme tu dvě oblasti pro letošní sraz buď jižnějí nebo severněji :lol:. Termín se také zatím plánuje. V čas dám všem vědět s dostatečným předstihem
Správná osoba, na správném místě... :wink:
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Super Foste!!!!!I díky Jaquesovi mám už auto téměř podle mých představ připravené na sezónu 2010 a hlavně je pojízdné.Upravím silentbloky ať to nejezdí jako Nkový sporťák , prestříkám nárazník,nahodím křídlo a přijedu.Pokuď to půjde napiš předběžně měsíce které zvažuješ ať můžu odmítnout kongresy nebo vybrat si jiné :lol: .Paráda.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Doky píše:Super Foste!!!!!I díky Jaquesovi mám už auto téměř podle mých představ připravené na sezónu 2010 a hlavně je pojízdné.Upravím silentbloky ať to nejezdí jako Nkový sporťák , prestříkám nárazník,nahodím křídlo a přijedu.Pokuď to půjde napiš předběžně měsíce které zvažuješ ať můžu odmítnout kongresy nebo vybrat si jiné :lol: .Paráda.
Jsem rád, že i já jsem mohl být nápomocen, ikdyž maličkostí, k doladění Tvých představ. Doufám, že to vše dokážeš časově :lol: přispůsobit a dorazíš!!!
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

To si piš že mi to udělalo radost, autem půjdu do KTmotorsportu v Dobríši a tam mi ho spolu s úpravou silentbloků nahodí a bude hotovo.Jen kdyby Foost dal již nějaké termíny já kongresy mám jasné půl roku dopředu a potřebuju se přihlásit když to půjde ať o ně nepřijdu.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

sraz 2010

Příspěvek od zejdy »

Je potřeba uryhleně dát termín, protože spousta lidí musí plánovat dovolenou dost dopředu!!! Takže Fooste, pokud se toho ujmeš, dej závazný termín, kdo se bude chtít zúčastnit, jistě si možnost najde. Na místě nezáleží, to je podružná volba, kdo má zájem, přijede.
Zdravím všechny a těším se na setkání
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Ahoj Všem omlouvám se za momentální nepřítomnost na Toyota klubu (zařizoval jsem dovolenou). Tady jsou termíny srazů v letosním roce jak mě někteří z vás žádali :lol: http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 514#142514
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“