Japan Camp - Tuning sraz jap. vozů 26.-27.9.2009 VSTUPNÉ 0,-

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
JapanCamp
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13.09.2009, 18:47

Japan Camp - Tuning sraz jap. vozů 26.-27.9.2009 VSTUPNÉ 0,-

Příspěvek od JapanCamp »

Zdravím všechny uživatele,

tímto Vás chci pozvat na tuning sraz pouze japonských vozů, který proběhne v hezkém prostředí Máchova Jezera - Kempu Bílý Kámen v sobotu 26.9.2009 od 17 hod.

ŽÁDNÉ VSTUPNÉ... 9 SOUTĚŽNÍCH KATEGORIÍ. Večer soutěž Neon, v neděli ostatní kategorie - Shine, Audio, Interier, Engine, Best of Best a pro japonské sériovky i upravené Nejvyšší výkon a Nejpočetnější klub. Dále Top10 pro nej vozy neumístěné v pohárových soutěžích.

Více info a rezervace chatek na http://www.japancamp.cz
Informujte také své přátele, kteří nenavštěvují fóra apod.
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

super nápad ale pro nás ze Severu Moravy trochu z ruky škoda :(
Toyota Corolla E11 Compact
Lexus LS 400 V8 - prodáno
Toyota Starlet - prodáno
LEXUS IS 200 r.03 - prodáno
LEXUS IS 250 2007 full
Floki
Věčnej rejpal
Příspěvky: 761
Registrován: pon 26.06.2006, 17:27
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Floki »

no,trochu z ruky,to je pravda,škoda že ted něco není někde u jihu moravy sakra. Já včera potkal jednu carinu,uplně stejnou jako mám já,tak by bylo fajn kdyby se nás sešlo víc na jížní moravě a udělali by jsme nějakej malej sraz i tady
Toyota Carina E 2.0 GLI
Uživatelský avatar
kolja
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 06.12.2007, 22:55
Bydliště: tel.602445520 Klášterec n.O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Floki píše:no,trochu z ruky,to je pravda,škoda že ted něco není někde u jihu moravy sakra. Já včera potkal jednu carinu,uplně stejnou jako mám já,tak by bylo fajn kdyby se nás sešlo víc na jížní moravě a udělali by jsme nějakej malej sraz i tady
tak něco udělej, třeba na Vranovské přehradě, nebo Pasohlávky v období od června do září v roce 2010 :-) www.pasohlavky.cz , letos sem tam byl na konci července a a projížděl tam sraz motorek, byl to asi 15-10min. rámus, něco jako v roce 1968 paráda
MR 2 TARGA 180 kW (245 PS)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já jedu určitě s MRkou a kámoš s 350Z, jediný co mě trochu trápí je to ubytování, snažil sem se přímo dovolat na bílej kámen, ale bez úspěchu a na tu rezervaci chatek na stránkách japan camp sem nechal číslo ale nikdo se nevozval-mno nic, přinejhorším se trochu víc zleju a usnu tam kde zrovna budu :D
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

já jedu taky , no a stím ubytováním mám stejný problém doufám že to bude fungovat , to jsem rád že konečně bude víc MR2 než jedna .
Konečně mám auto s motorem uprostřed
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

zase daleko, navic jsem v praci :?
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
Libas
Člen Týmu
Příspěvky: 51
Registrován: pát 10.06.2005, 21:32
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libas »

marcelus píše:já jedu určitě s MRkou a kámoš s 350Z, jediný co mě trochu trápí je to ubytování, snažil sem se přímo dovolat na bílej kámen, ale bez úspěchu a na tu rezervaci chatek na stránkách japan camp sem nechal číslo ale nikdo se nevozval-mno nic, přinejhorším se trochu víc zleju a usnu tam kde zrovna budu :D
Jestli to není náhodou nějakej blaf, celá ta akce jejich.....ehmmm, jsou teda jako spam, rozeslali to poctivě všude kde se dalo, taky jsem se o to zajímal, ale žádná odpoveď z jejich strany. Takže to zavání trochu nějakou blamáží. Ale kdo to má blízko, tak tam může zajet, alespoň pak může poreferovat.
Uživatelský avatar
kolja
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 06.12.2007, 22:55
Bydliště: tel.602445520 Klášterec n.O
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od kolja »

Libas píše:
marcelus píše:já jedu určitě s MRkou a kámoš s 350Z, jediný co mě trochu trápí je to ubytování, snažil sem se přímo dovolat na bílej kámen, ale bez úspěchu a na tu rezervaci chatek na stránkách japan camp sem nechal číslo ale nikdo se nevozval-mno nic, přinejhorším se trochu víc zleju a usnu tam kde zrovna budu :D
Jestli to není náhodou nějakej blaf, celá ta akce jejich.....ehmmm, jsou teda jako spam, rozeslali to poctivě všude kde se dalo, taky jsem se o to zajímal, ale žádná odpoveď z jejich strany. Takže to zavání trochu nějakou blamáží. Ale kdo to má blízko, tak tam může zajet, alespoň pak může poreferovat.
čau, hele koukal jsem na netu a po vyhledání srazu pár odkazů vyběhlo, tak, že ten sraz asi je :
http://www.autoweb.cz/reportaz/mimonske ... esate/7009 jsou to i zajímavé odkazy
MR 2 TARGA 180 kW (245 PS)
Uživatelský avatar
Libas
Člen Týmu
Příspěvky: 51
Registrován: pát 10.06.2005, 21:32
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Libas »

kolja píše:
Libas píše:
marcelus píše:já jedu určitě s MRkou a kámoš s 350Z, jediný co mě trochu trápí je to ubytování, snažil sem se přímo dovolat na bílej kámen, ale bez úspěchu a na tu rezervaci chatek na stránkách japan camp sem nechal číslo ale nikdo se nevozval-mno nic, přinejhorším se trochu víc zleju a usnu tam kde zrovna budu :D
Jestli to není náhodou nějakej blaf, celá ta akce jejich.....ehmmm, jsou teda jako spam, rozeslali to poctivě všude kde se dalo, taky jsem se o to zajímal, ale žádná odpoveď z jejich strany. Takže to zavání trochu nějakou blamáží. Ale kdo to má blízko, tak tam může zajet, alespoň pak může poreferovat.
čau, hele koukal jsem na netu a po vyhledání srazu pár odkazů vyběhlo, tak, že ten sraz asi je :
http://www.autoweb.cz/reportaz/mimonske ... esate/7009 jsou to i zajímavé odkazy
V tom odkazu tedy nic o JapanCampu není...ani na celém autowebu.cz
Uživatelský avatar
kolja
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 06.12.2007, 22:55
Bydliště: tel.602445520 Klášterec n.O
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od kolja »

Libas píše:
kolja píše:
Libas píše: Jestli to není náhodou nějakej blaf, celá ta akce jejich.....ehmmm, jsou teda jako spam, rozeslali to poctivě všude kde se dalo, taky jsem se o to zajímal, ale žádná odpoveď z jejich strany. Takže to zavání trochu nějakou blamáží. Ale kdo to má blízko, tak tam může zajet, alespoň pak může poreferovat.
čau, hele koukal jsem na netu a po vyhledání srazu pár odkazů vyběhlo, tak, že ten sraz asi je :
http://www.autoweb.cz/reportaz/mimonske ... esate/7009 jsou to i zajímavé odkazy
V tom odkazu tedy nic o JapanCampu není...a
v tom odkazu co jsem tam přilepil, ne, ale názor pisatele na podobné srazy,

já jsem kliknul a vyběhlo několik podobných stránek, např. http://tipy.kdykde.cz/tipy/motosport/pr ... ---2792008
TUNING JAPAN CAMP 26. OD 17 HOD - 27.9.2008
Datum konání: 26.9.2009 - 27.9.2009


Legerova 35, Praha 2, 12000
tel: nepřeji zveřejnit, email: jpncamp@centrum.cz, http://japancamp.cz

Majitele japonských vozů tímto zveme na sraz JAPAN CAMP.VSTUPNÉ 0,-

Máchovo Jezero - Kemp Bílý Kámen v sobotu 26.9.2009 od 17 hod.

ŽÁDNÉ VSTUPNÉ... 9 SOUTĚŽNÍCH KATEGORIÍ.
Sobota večer soutěž Neon. Neděle ostatní kategorie - Shine, Audio, Interier, Engine, Best of Best
a pro japonské sériovky i upravené Nejvyšší výkon a Nejpočetnější kluby.
Dále Top10 pro nej vozy neumístěné v pohárových soutěžích.

Více info a rezervace chatek na http://www.japancamp.cz
přesto mě to nedalo a zavolal jsem na policii jak městskou tak státní ale ti o ničem nevědí, tak opravdu nevím????
tak tam asi nepojedu

jinak kontrol. otázka?? to tu nikavo nět kdo by byl z okolí Mimoně a Doks?? a poreferoval??? o možném a nemožném srazu??
MR 2 TARGA 180 kW (245 PS)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to kolja-škoda už by jsme tam s MRkama byli tři a moch bys mi přivýzt ten vofocenej techničák, jak sme se bavili
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

Tak už je po srazu , byla to super akcička :lol: :lol: , Děkuji tímto POŘADATELCE a těším se na příští rok . Škoda že nás tam nebylo víc .
Jo a ještě chci vzkázat takovejm "LIBASUM" ať nepíšou blbosti když se jim někam nechce ,sami udělaj akorát velký kulový !!!
Konečně mám auto s motorem uprostřed
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jestli vono to neni trošku tím že zrovna ten samej vejkend Libas pořádal zrovna ten JDM meeting..., tak je lepší napsat-tady to ani nebude-přijeďte k nám..., jinak souhlas-byl to mini srázek-ale v pohodě-klidně příští rok pojedu znova
Uživatelský avatar
Libas
Člen Týmu
Příspěvky: 51
Registrován: pát 10.06.2005, 21:32
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libas »

pepamoto píše:
Jo a ještě chci vzkázat takovejm "LIBASUM" ať nepíšou blbosti když se jim někam nechce ,sami udělaj akorát velký kulový !!!
Ehm ehm, nic takového jsem nenapsal, že se mi někam nechce. Jen jsem si chtěl zjistit nějaké info, jenže nikdo odtud neodpovídal.
A to, že udělám velký kulový, o tom se dál nebudu vyjadřovat. Když nic nevíš, tak nic nepiš prosím tě. Díky
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“