Druhý sraz CELICA (Meeting) 18.9. - 20.9.2009 Kemp Hluboký

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Mam zájem o akci

ANO
38
76%
NE
0
Žádná hlasování
NEMAM ČAS
12
24%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Tak já se můžu jen a pouze opakovat, že to bylo naprosto super. Lidičky taktéž a za organizaci moc děkuji a skládám poklonu!!! Počasí bylo snad dokonce vymodlený, protože líp už nám vyjít nemohlo!!! Už teď se mi po vás stýská!!! Aj po braťou! :lol:
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Ahoj Všem tak jsme se také dostali už dom a k netu. Jinak díky Vám Všem za účast. Srazík jsme si udělali krásný tou velkou účastí :lol: Neskutečný pohled na tři skoro nekončící řady Celicky na tom plácku :lol: :lol: Byl jsem štastný, že jsem tam mohl být a zažít nadherný víkend 8)

Jen mě nasr... 2 věci

1, Prezentace firmy Revilo kam jsem ve čtvrtek volal a ujištoval se jestli vše platí. Totéž jsem udělal v sobotu 12hod. před příjezdem a nakonec jsme tam čekali. Cenou útěchy jen pro ty co počkali snad může být vybrané zboží , které bylo zdarma. Ale i tak jsem si to vzal jako nefér jednání, které by se neměli stávat.

2, Věc co my vadila je to, že víkend nemá 5 dnu. :lol: Ten čas rychle utekl
:lol:


Jinak skupina B z týmové soutěže (poznej auta) si druhý den u mě nevyzvedla ještě 20%slevové kupony na ten Paintball v Hradci jak jsem říkal. Se souhlasem posledních odjíždějících jsem tyto kupony dali obsluze restaurace za zázemí a dobrou obsluhu. 8)

Ještě jednou všem Vám děkuji za účast a bezva kolektiv :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Příspěvek od Vladas »

Není co dotat, už tady bylo všechno napsáno. A bylo to fakt BOMBA!!! :D HOSPODA,LIDI,AUTA,POČASÍ

Na jaře snad bude další srazík, co foste? :wink:
Uživatelský avatar
jirka howard
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: ned 25.11.2007, 20:14

celica meeting

Příspěvek od jirka howard »

Fakt moc peknej sraz, Fooste moc velka pochvala, sice se mi celda v kolone prehrivala, ale za ten zazitek to stalo 8) Doufam, ze ji do pristiho srazu dam uz konecne celou dohromady :lol:
RED5ive
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: úte 02.12.2008, 13:08

Příspěvek od RED5ive »

Skupina B byla ráda, že po včerejšku věděla, do kterejch aut se má rozsadit:-D Nebo aspoň určitá část skupiny:-D Jinak když sem jel domů... furt mi v zrcátku chyběla nekonečná řada stříbrnejch T23... rychle se na to při tý vyjížďce dalo zvyknout:-D
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

no to joo :lol:
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

pěkně to tam ja_ma krosil :twisted:
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
RED5ive
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: úte 02.12.2008, 13:08

Příspěvek od RED5ive »

ja_movu rally vložku mám i natočenou, v případě že by se někdo z přítomnejch chtěl pokochat:-D
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

Druhý sraz Celica

Příspěvek od Pavel Liška »

Vše tady bylo už napané,jenom doufám,že jste všichni dojeli ve zdraví domů a už se těšíme na další.
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

Určitě sraz paráda, supr lidi a supr množství celic, to se člověk nemůže vynadívat, ještě kdyby příště přijelo víc 4řek a třeba i nějaký 3ky a starší kousky tak to by byla bomba, jinak supr organizace, Foost má mou poklonu, spanilá jízda taky super věc 8)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Není co dodat, vše super, velké díky Foostovi a všem.
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Jinak kdo má účet na Facebooku tak si mezi stránkama můžete zadat najít ´´Toyota Celica Česká Republika ,, a zadat stát se fanouškem. :lol: Už dopředu upozornuji, že to nabízím kůli možnosti chatu. Tak že v tom není nic jiného. :lol: Na Facebook chodím kůli chatu tak když by chtel někdo online pokecat tak dejte vědět. :lol:
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Jinak chci ještě upozornit na blížíci se akci, kterou pořádají kluci co byli s námi na srazu akce s názvem Japan Camp - Tuning sraz jap. vozů 26.-27.9.2009 VSTUPNÉ 0,- . Vše o této akci na foru srazy Toyota Klubu

Kluci mě požádali o předání informací přímo v kempu ale vůbec jsem to nezvládl. Doufám, že mi to odpustí :oops:
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Ale jo,neboj,takovému fajnemu synkovi kdo by neodpostil.Každopádně ještě jednou díky za super akcičku.Jen tak dál. 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

perfektní 1* báječný lidi, báječný káry. Jak jsem to tak počítal tak sem se dopočítal na 16x7g 9x6g 11/10x5g 2x4g = !!!! 38 celic !!!! To fakt byly všechny v kempu? Nebo některý přijely jen na hromadný fota? To je nějak mooooc? :lol: :lol: brutální počet :wink: :wink:

Kemp super, Kozel šikula, to je super pívo... stín, příroda, voda, žaludy, čluny, počasí... libovka.

Dacan> cesta zpět supr, ty radary jak maj v každý vesničce... jednou tam na tom displayi bliklo "OK" to sem se pousmál, radar umí anglicky :lol:
Pak mě uchvátil ten bílej wartburg s "D" jak si to tam hnal v levým pruhu u Kolína, to se už nevidí takovej " srandovní stuck"
PS: mam doma několik těch žárovek do zadních lamp, jak ti tam prdlo to vlákno... kdyby je neměly na benzince... no problemo. Mně se spálila žárovka ve dveřích spolujezdce, tu sem taky našel náhradní pod postelí :)

Ja_ma> nejspíš zejtra se stavim u lakýrníka, bude se muset asi celej přecákat, počítám circa 1000,-/1500,- ještě že tam mam "zkrácený" koncovky, to bys mi zarazil vejfuk, no hlavně že to nechyt bok, nárazník je nejlevnější na cákání a je fakt mega odolnej což je bezva.
Pošlu ti SZ s číslem účtu... a příště si vem příklad z Garfiellda, a "orej pole" dál od našich zadků a spceciálně od mýho :-)... pole bylo opravdu rozlehlý... no kdybys pak nezmizel, mohlo se to udělat na povinný ručení, ale tvoje volba.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“