Servis Třebíč

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slam
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: ned 06.11.2005, 08:58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Servis Třebíč

Příspěvek od Slam »

Kousek od Třebíče je autorizovaný servis. Jezdím tam už s třetí Corrolou a musím říct, že mě zatím ještě nikdy ničím nepříjemným nepřekvapili. Navíc jejich přijímací technik před pár dny získal titul "Nejlepší přijímací technik v České a Slovenské republice", takže jestli ještě nevíte, kde servisovat vašeho miláčka a máte to kousek, zkuste to. Nedávno jsem se byl jen podívat v nově otevřeným servicu C&K ve Znojmě a musím říct, že jsem tam odtud utíkal mílovými kroky :-).


Slam
Slam

EX Corolla E9 5D hatchback 1,3 rv. 08/89
EX Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
EX Corolla E12 5D NG 4ZZ-FE 1.4, r.v. 12/06
EX Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

RAV4 2,0 1AZ r.v. 08/08
Yaris 1,5 Hybrid 5d, r.v. 05/2021
g.man
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 02.09.2004, 16:38

Příspěvek od g.man »

Nic si z toho nedělej. Mě servis C&K v Brně zprotivil moje zánovní autíčko, tak, že jak doplatím leasing, tak jdu do něčeho jinýho. Díky nim toyotu už nikdy.
aevn
Řidič
Příspěvky: 219
Registrován: pát 18.11.2005, 21:53

Příspěvek od aevn »

člověče, já nevím jestli kvůli lidem z C+K Brno jsou toyoty nekvalitní nebo na ND drahá auta, ale taky už tam nepojedu, našel jsem asi o 200 metrů dál ve směru z města v areálu SD JIH (bývalé vojenské stavby) servis na toyoty, funguje už několik let a lidi tam nastalé problémy opravdu řeší za výrazně lepší ceny a koupit/prodat nové nebo jeté auto u nich taky není problém - prostě MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST
Uživatelský avatar
Vilda
Člen Týmu
Příspěvky: 27
Registrován: sob 18.02.2006, 23:03
Bydliště: Praha, Přerov

Příspěvek od Vilda »

aevn píše:člověče, já nevím jestli kvůli lidem z C+K Brno jsou toyoty nekvalitní nebo na ND drahá auta, ale taky už tam nepojedu, našel jsem asi o 200 metrů dál ve směru z města v areálu SD JIH (bývalé vojenské stavby) servis na toyoty, funguje už několik let a lidi tam nastalé problémy opravdu řeší za výrazně lepší ceny a koupit/prodat nové nebo jeté auto u nich taky není problém - prostě MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST
jmenují se Power Service, můžu taky jen doporučit - co jsem potřeboval udělali profesionálně a za nice price.
prodáno: Celica GT T20 (1997)
http://tinyurl.com/celicagt
Jirka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 925
Registrován: úte 29.06.2004, 16:12

Příspěvek od Jirka »

Já musím konstatovat,že jsem v C&K neměl problém ,tedy před 2 lety.J.
Lipt
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 16.08.2009, 19:06
Bydliště: Třebíč

Re: Servis Třebíč

Příspěvek od Lipt »

Slam píše:Kousek od Třebíče je autorizovaný servis. Jezdím tam už s třetí Corrolou a musím říct, že mě zatím ještě nikdy ničím nepříjemným nepřekvapili. Navíc jejich přijímací technik před pár dny získal titul "Nejlepší přijímací technik v České a Slovenské republice", takže jestli ještě nevíte, kde servisovat vašeho miláčka a máte to kousek, zkuste to.
Slam
No nevím, nevím. Servis je ve Stříteži. Já v tom servisu jednou byl (letos v březnu) a už nikdy více. A vím, že ten technik nejlepší není, špíše bych řekl, že nejhorší ze všech co jsem kdy poznal.

Lipt
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Re: Servis Třebíč

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

Lipt píše:
Slam píše:Kousek od Třebíče je autorizovaný servis. Jezdím tam už s třetí Corrolou a musím říct, že mě zatím ještě nikdy ničím nepříjemným nepřekvapili. Navíc jejich přijímací technik před pár dny získal titul "Nejlepší přijímací technik v České a Slovenské republice", takže jestli ještě nevíte, kde servisovat vašeho miláčka a máte to kousek, zkuste to.
Slam
No nevím, nevím. Servis je ve Stříteži. Já v tom servisu jednou byl (letos v březnu) a už nikdy více. A vím, že ten technik nejlepší není, špíše bych řekl, že nejhorší ze všech co jsem kdy poznal.

Lipt
To jsi nepoznal toho technika u nás v Toyotě Trutnov :roll: možná že to jsou příbuzní :lol: ten snad neměl ani výuční list ( i když paní na recepci říkala že mají školení za desetitisíce, tak nevím) asi šel zrovna na WC
Floki
Věčnej rejpal
Příspěvky: 761
Registrován: pon 26.06.2006, 17:27
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Floki »

Myslím že se do toyoty ve znojmě zajdu podívat,ještě jsem tam nebyl. Co jsi tam zjistil špatnyho?
Toyota Carina E 2.0 GLI
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“