Druhý sraz CELICA (Meeting) 18.9. - 20.9.2009 Kemp Hluboký

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Mam zájem o akci

ANO
38
76%
NE
0
Žádná hlasování
NEMAM ČAS
12
24%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

navrhy na odjezd z prahy navrhujte pres sz,je to rychlejsi nez to nekde hledat :lol: .
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Na 90 procent se taky ukážu s Mikaelou, akorát ještě nevím na jak dlouho, ale co nejdřív upřesním ;-)
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Zdravím Všechny,
dorazil jsem z dovolené a už zase se budu venovat srazu. Odpovídat na SZ email atd. :lol:
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

DRUHÁ ŽÁDOST O POMOC

Příspěvek od Foost »

DRUHÁ ŽÁDOST O POMOC

Ahoj nemohl by někdo z Vás kdo je i přihlášen na Slovenském Toyota clubu hodit tam info + text + program a odkaz na hlavní forum na tento Celica meeting? Nejde mi se tam zaregistrovat. Pošlete mi pak posím přímí odkaz kam jste to vložili. DĚKUJI.


Text k vložení
Ahoj Všem zasílám podrobnější informace k velkému srazu (meetingu) Toyota Celica dne 18.9. až 20.9.2009 v kempu Hluboký u Pardubic.
Program akce naleznete zde: http://foost.galerie.cz/#50345417 . Více o srazu a hlavní forum najdete zde:

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=11733

Akce se pomalu blíží a tak je zapotřebí dát vědět
ještě některým Celicářům o akci. Poprosím Vás tedy přepošlete tento program
dalším Vaším známím majitelům vozů Celica. Popřípadě novým majitelům vozů (pokuď
jste auto prodali). Děkuji Vám. A pro některé z Vás co prodávají auto je to poslední šance
udělat si poslední cestu a příjemný víkend s těmito krasavicemi. Tak proč ne
naposledy.

hlavně si v čas rezervujte chatky ať na Vás vyjdou nebo nic pokuď budete chtít stan. Ale prosím potvrďte nebo vyplňujte ve foru také zájem o akci. Nebo mi napište na email. Doufám že se sejdeme v co největším počtu. Smile

Všechny Vás zdraví Zdneněk ( FOOST)
email: celica@email.cz
:lol:

DÍKY ZA POMOC
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Stejně jako pro forum k Plzňskému srazu 21.3.09 použiji stejnou větu i zde, která byla i pro Plzeň pravdivá a ta zní.

Vzkaz pro hromadné jízdy z jednotlivých oblastí:
Nebojte se, když by jste ve Vaší oblasti na shromáždišti byli jen dva nebo sami, tak to ještě neznamená, že v Pardubicích (nebo pak v kempu) nikdo nebude. Nenechte se tím otrávit, spousta Vás dorazí stejně jednotlivě a oblastí je více ze kterých můžou dorazit početné skupiny.

Z vlastní zkušenosti. Do Plzně jsme jeli jen s Vladasem nikdo se nepřidal až 1 na benzínce v Plzni a na místo konání jsme vjeli z druhé strany. Žádné auto jsme nevyděli a pak to přišlo jedna Celda velde druhé krásný pohled. Tak jsme pak přeparkovali už správně 3 sříbrné 7g. k ostatním. Mnozí co byli na srazu mi dají taky za pravdu, že když vyjížděli tak nečekali tolik Celick :lol: :lol:

Seznam koordinátorů z jednotlivých oblastí jsem vložím co nejdříve jen čekám ještě na pár oblastí k dořešení. 8)
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

davam ti za pravdu,necekal jsem to a taky jsem necekal,ze z prahy pojede 5 krasavic,moc hezke to bylo a doufam,ze v zari se to zopakuje 8)
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

tak je to jeste celkem daleko, ale predem muzu rict, ze bych rada jela, uvidime, vcas dam vedet :wink:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Hele Fooste,když teda půjdu podstan tak nemusím nějak dávát echo do toho kempu viď??
Obrázek
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Amadeus píše:Hele Fooste,když teda půjdu podstan tak nemusím nějak dávát echo do toho kempu viď??
No bylo by to určitě dobré dát vědět do kempu. V kempu nebudeme sami a jak to tak vypadá bude hodně stanařů. :lol:
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

Leňulka píše:tak je to jeste celkem daleko, ale predem muzu rict, ze bych rada jela, uvidime, vcas dam vedet :wink:
dojed ségra, mám taky v plánu na 98% dorazit :) snad nás tam bude víc 4koláků
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
AlešHL
Navigátor
Příspěvky: 86
Registrován: stř 25.03.2009, 20:10
Bydliště: Horní Lideč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlešHL »

Garfielld:mamka určo dorazí :wink: už sem jí říkal že sám nepojedu ,že potřebuju dozor :D
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

tatko, uz si velky, a reklo sa bez bab :D ... uvidime, myslim ze pojedeme bracha :wink:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
aznoh24
Navigátor
Příspěvky: 89
Registrován: ned 15.03.2009, 16:58
Bydliště: Přerov

Příspěvek od aznoh24 »

zdravim,videl jsme krasnou upotavku ve SPEEDU :-) skoda ze to byl jen jeden odsatvec a dve male fotecky,ale dobre ze to tam je,snad to nalaka vice lidi.
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Články budou i v dalších auto magazínech :lol: Jinak teď se tu moc často neukazuji proto že vrcholí přípravy ke srazu :lol:. Jsem rozlítaný .Také hledáme koordinátory pro jednotlivé Slovenské oblasti prosím zasílejte mi SZ návrhy kdo by mohl se toho to ujmout a pro jakou oblast. Děkuji.
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Tak bando,kdo teda jede přes tu Olomouc tak kde se jak domluvíme????Já bych to viděl někde na benzině,možná ta co je před sjezdem na Brno(stará cesta).V kempu máme být kolem 9-10 hodiny nejpozději,tak bych to viděl na 6:30 až 7 na te benzince toho 19.9.2009.Kdo teda jede v sobotu.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“